Samsung S5830 Galaxy Ace - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Neo_is_back 16. 5. 2012 19:24

Kdyby chtěl někdo k SGA opravdu kvalitní in-ear sluchátka s mikrofonem (stereo headset), mohu doporučit Etymotic Reseach hf2. Cena je sice skoro stejná jako cena dotovaného SGA, ale zvuk je opravdu brilantní a produkce sluchátek je velmi věrná bez zbytečně přidaných vlasů nebo slabších či rušivých výšek, takže jsem mohl konečně vypnout kompletně ekvalizer ;-)

Edit: A samozřejmě, mikrofon i tlačítko fungují jak mají...
HP nx6325 TL-60
Moto G
Neo_is_back
Junior

Odeslat příspěvekod fru77 17. 5. 2012 14:54

Zdravím.Nemáte někdo zkušenost s Carbon Sunday BETA by JUSADA? Jedu celkem dlouho na Sunday Final (Jusada) a jsem spokojen, takže bych uvítal nějakou praktickou zkušenost s touto ROM. Případně uvítám nějaké zkušenosti s CM 7 (9). Díky
SAMSUNG GALAXY ACE S5830
S5830XWKT3 -> Android 2.3.7, IceCream Sunday Final
fru77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MrFreakMusician 18. 5. 2012 10:17

to: fru77
Zdravim, custom ROMky založené na oficiálním firmwaru nepoužívám, nevyhovuje mi uzavřenost celého softwaru a nemožnost si prostředí více definovat. S CM7 mám ale dobrou zkušenost, používám tento oficiální NIGHTLY http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1578281, na kterém funguje úplně všechno (tím myslím i poslední verze Google maps, LED lampa...) a který kupodivu není ani na ofiko stránkách cyanogenmod.com. Tento firmware se mi osvědčil v kombinaci s gps fixem, jinak se GPS hledá strašně dlouho a zkoušel jsem ještě instalovat zImage mode a různé battery patche. Na XDA-DEVELOPERS jsou i dobré neoficiální verze CM7 od různých IT týmů. CM9 je zatím nedoladěný a není plně funkční (například nejede foťák), prostředí je však svižné a plynulé a nejdůležitější věci fungují, takže odvážnější uživatelé ho mohou využít i při běžném používání.
Huawei Ascend g300 ROM Galaxy S3 v2.2
MrFreakMusician
Junior

Odeslat příspěvekod fru77 20. 5. 2012 09:17

to: MrFreakMusician
Děkuji tuze za užitečné informace. Pátral jsem na XDA a souhlas, že CM9 ještě není dodělaná. Zvažuju proto nějakou CM7, zaujala mě The Myth a hlavně CyanogenMod7.2 RC1 by vo-1 MIRACLE Edition V4. Ještě zkusím něco dohledat a asi do některé z nich půjdu. Ta Carbon Sunday by Jusada vypadá taky dobře :) Každopádně děkuji.
SAMSUNG GALAXY ACE S5830
S5830XWKT3 -> Android 2.3.7, IceCream Sunday Final
fru77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod public75 21. 5. 2012 07:53

Zdravím,mám tel.pár dní a asi tak 4x během 5ti minut se sám rozsvítí displej,když je v nečinnosti . Na displeji nic napsaného není - nic . Není něco v nastavení ? Mám ho chvíli,byl jsem celej život "nokiák" :-D ,tak prosím o help,díky !
SD karta byla neočekávaně vyjmuta to napíše anebo, vyhledávání SD karty" - docela mně to otravuje,baterka se vybíjí-nejsem na to od Nokia zvyklej.
public75
Junior

Odeslat příspěvekod MrFreakMusician 21. 5. 2012 09:39

to:public75
Chyba může být v kartě - tzn. zazálohovat si ji v PC a zkusit ji naformátovat v telefonu, případně vyměnit za jinou. Pokud by to nebylo kartou, bude zřejmě nutné s telefonem zajít na reklamaci (pokud je nový)

Prosím Vás, dělám něco špatně nebo prostě většina novějších nightly CM7iček neumí pracovat s přesouváním aplikací na SD kartu? U všeho, co nainstaluju, mi telefon po bootu nahlásí málo paměti a některé aplikace už ani nenačte a nezobrazí. Ano, neprovádím factory reset (jen Cache a dalvik cache), ale nechci přijít o nastavení a aplikace.
Huawei Ascend g300 ROM Galaxy S3 v2.2
MrFreakMusician
Junior

Odeslat příspěvekod wiglegummi 21. 5. 2012 11:07

nic špatně neděláš prostě to asi neumí, já používám pro přesun Link2SD
[ROM] Cyanogenmod 7.2 Xperion v5 [FireKernel] [SCRIPTS] [Amarullz-720Mb internal memory]
wiglegummi
Junior

Odeslat příspěvekod public75 23. 5. 2012 12:22

[quote="MrFreakMusician"]to:public75
Chyba může být v kartě - tzn. zazálohovat si ji v PC a zkusit ji naformátovat v telefonu, případně vyměnit za jinou. Pokud by to nebylo kartou, bude zřejmě nutné s telefonem zajít na reklamaci (pokud je nový)

Ok,dal jsem tam teď kartu Samsung SD co byla součástí balení,už to teda nepíše,že to vyhledává média apod.,ale pořád tak 2-3 krát za sebou problikne během 7 minut a zase zhasne,jakoby něco vyhledával,nebo nevím. Přitom v nastavení má všechno ohledně wi-fi,polohy atd. vypnuté - nevím O:-) :D :shock:
public75
Junior

Odeslat příspěvekod LaLi_87 23. 5. 2012 17:42

Dobrý den prajem, potrebujem radu ako vymazať všetko z telefóna lebo idem predávať, najlepšie by bolo keby bol taký aki pri kúpe. Ďakujem
LaLi_87
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 23. 5. 2012 18:29

Tak jak u každého androidu: nastavení - obnova továrních nastavení (factory reset).
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod public75 24. 5. 2012 08:04

Dokonce i když vyndám kartu,pořád problikává,už mně to fakt nebaví - zlatá Nokia ! Baterku ráno nabiju a jelikož je to služební telefon,vyřídím cca 10 hovorů x 2 min. + poslat/přijmout cca 10 SMS a večer se může baterka znova nabíjet - žádné hry,wifi,BT apod. Nechápu :shock:
public75
Junior

Odeslat příspěvekod Roda 24. 5. 2012 20:37

@ public75

1.Jakou máš verzi androidu?
2.Podle mě nejlepší co můžeš udělat si zálohovat kontakty ,aplikace a dát telefon do továrního nastavení(wipe data /factory reset+wipe cache)
3.když to nepomůže tak jinou romku
4.když to nepomůže tak servis
Roda
Junior

Odeslat příspěvekod stany055 25. 5. 2012 20:35

Filmy:jakym programem upravujete filmy?nebo nejake odkazy na ne,nejlepe czsahare
stany055
Junior

Odeslat příspěvekod Ladix17 26. 5. 2012 11:24

Zkoušel už někdo nejnovější nightly?
Kód: Vybrat vše
http://download.cyanogenmod.com/?device=cooper
Samsung Galaxy Ace
CM7.2
Ladix17
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka