Samsung S5830 Galaxy Ace - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod waclaw66 23. 4. 2012 17:32

Nightly 20120420 mi zacala delat SOD pri zapnute wifi, vratil jsem se k 20120467 a zatim ok.

Ladix17: Taky mi tadle verze prijde zatim nejlepsi, neni sice tak svizna jako z 20.4., ale vypada ze vse funguje.
waclaw66
Junior

Odeslat příspěvekod Ladix17 23. 4. 2012 21:07

waclaw66: Vypadá že jo no, akorát foťák resp. kamera má nějaké ty mouchy. Např. nejde natáčet video s rozsvícenou LED diodou, FPS se sice o něco zvedlo, ale na úkor kvality zvuku a ještě nejde vypnout zvuk spouště, ale to už jsou spíš maličkosti. :-)
Samsung Galaxy Ace
CM7.2
Ladix17
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr99 24. 4. 2012 19:23

Dobrej chci se zeptat mam tento telefon a chtel bych si udelat aktualizaci na nejnovejsi android(mam 2.2.1) ale program keis mi to nenabizi :( nevite nekdo jestli to jde officialne i jinak?)Dekuji
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod wiglegummi 24. 4. 2012 19:47

co takhle zkusit www.ingbrzy.eu
[ROM] Cyanogenmod 7.2 Xperion v5 [FireKernel] [SCRIPTS] [Amarullz-720Mb internal memory]
wiglegummi
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr99 24. 4. 2012 20:12

Tak uz jsem to pres tu stranku co se tu objevuje udelal :) Neni to tak tezke a nakonec tam mam tu 2.3.3 od 02. a chci se tedy jeste zeptat bude mit CR i nejaky lepsi android? a co ta ruska verze 2.3.6? je lepis o proti 2.3.3 a neni nebezpecne ji tam davat?
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod gramec22 25. 4. 2012 13:20

čau lidi mam 8GB pamětovku, téměř všechny ap na pamětovce ale jakmile se třeba stáhne aktualizace na nějakou tak mi to zahlásí nedostatek paměti v telefonu. a to prostě nepochopim když to mam na kartě, to samý když si stáhnu další ap na kartu tak nemůžu pač mi to zas zahlásí málo paměti v tel. tak kartu mam vlastně téměř k ničemu když na ní nic nemůžu nainstalovat. kdyby jste něco věděli dejte prosím vědět. dík
gramec22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radioektyf 25. 4. 2012 23:05

@gramec22

Podívej se přes Správce úloh v záložce Souhrn na Úložiště. Každá app zabere něco v telefonu a zbytek dá na kartu.
SGA: Root, CWM 5, StockLite v8, Link2SD ext4 script
radioektyf
Junior

Odeslat příspěvekod slava68 26. 4. 2012 11:29

Zdravím,potřeboval bych poradit jakou velikost a rozlišení má mít fotka,abych ji mohl dát jako tapetu na hlavní plochu ? Aby tam byla celá. Dík
slava68
Junior

Odeslat příspěvekod mr_zukin 29. 4. 2012 09:47

Zdravím do fóra, mám problém. Po aktualizaci Ace na android 2.3.3 je telefon neskutečně pomalý. Všechno trvá o mnoho déle než se starým dobrým 2.2. Co s tím jde dělat? Díky.
mr_zukin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ingbrzy 29. 4. 2012 20:57

Pre testovacov ROMiek, tu je jedna special.. :-)
AOKP - pouzivam na SGS a SGS2.. nadhera..
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1577585

PS: Galaxy ACE uz nemam... takze toto forum uz nenavstevujem tak casto... no www.ingbrzy.eu ostava i nadalej zamerane hlavne na ACE... :-)

SAMSUNG GALAXY SII i9100
HyDrOG3N-ICS (AOKP) -> Android 4.0.4 + APEX Launcher

SAMSUNG GALAXY S i9000
AOKP -> Android 4.0.4 + APEX Launcher
ingbrzy
Junior

Odeslat příspěvekod wiglegummi 29. 4. 2012 21:15

vypadá dobře ale opět nepoužitelná pro mě, páč není fotoaparát. což znamená že asi nejede ani led svítilna
[ROM] Cyanogenmod 7.2 Xperion v5 [FireKernel] [SCRIPTS] [Amarullz-720Mb internal memory]
wiglegummi
Junior

Odeslat příspěvekod renčam 30. 4. 2012 13:01

@gramec22: mělo by stačit zrestartovat mobil, ono si to pak samo udělá v těch MB pořádek a načte se už jen ten nový stav. Mně to takhle hlásí i po instalaci přes Link2SD a po restartu mám třeba o 30MB víc volného prostoru.
renčam
Junior

Odeslat příspěvekod coyd 1. 5. 2012 20:30

caute jaka je posledni verze androidu dostupna pres kies pro tenhle mobil ? a jeste jeden dotaz pokud je od stavajici verze v telefonu do dneska treba vice aktualizaci muzu si pak zvolit na kterou prejit nebo to nabizi vzdy jen posledni ? diky moc
HUAWEI P10 (Graphite Black)
coyd
Junior

Odeslat příspěvekod ingbrzy 1. 5. 2012 20:37

@coyd
Kies ti ponukne len poslednu najnovsiu... pripoj a uvidis... dostupna verzia zavisi od CSC kodu FW ktory mas...

SAMSUNG GALAXY SII i9100
HyDrOG3N-ICS (AOKP) -> Android 4.0.4 + APEX Launcher

SAMSUNG GALAXY S i9000
AOKP -> Android 4.0.4 + APEX Launcher
ingbrzy
Junior

Odeslat příspěvekod coyd 1. 5. 2012 21:17

Jo diky ja to myslel spise ramcove jestli uz to tam necpe treba ICS protoze by to byla imho blbost ho do ace davat. Neni to pro mne ale jdu zitra za kamoskou updatnout jeji ace tak at vim co cekat ;)
HUAWEI P10 (Graphite Black)
coyd
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka