Samsung S5830 Galaxy Ace - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod fru77 13. 1. 2012 19:53

Fantomasmag:
Děkuji tuze. Hned jak mi zase otrne, vyzkouším ;-]
SAMSUNG GALAXY ACE S5830
S5830XWKT3 -> Android 2.3.7, IceCream Sunday Final
fru77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 13. 1. 2012 23:09

Manželka má telefon od vánoc, rád bych se zeptal na zkušenosti s vyzváněcími profily kdy telefon prokazatelně zvoní "defaultním" tónem i přesto, že volá osoba, která má přiřazené vyzvánění.

Stává se to náhodně, v felefonu není nic zásadního instalováno, firmware originál.

Dík za tipy.
_DAVE_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gogocar 13. 1. 2012 23:39

DAVE_

Nechat tel čisla jen v tel. nebo jen na google . ze SIM smáznout.
Samsung Galaxy S II i9100 :
Omega - AOKP android 4.0.4 + Nova launcher Prime
gogocar
Junior

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 14. 1. 2012 14:06

Na SIM žádné čísla nejsou, ani nebyly. :-/

Další nápady?
_DAVE_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gogocar 14. 1. 2012 14:31

Hmm a nemaš je v tel . i na google ? Ja mám kont. jen z google a funguje to . Před tim to taky blblo. Když jsi v SMS a dáš vybrat kontakt nemáš je dvakrát ?
gogocar
Junior

Odeslat příspěvekod TURBOSNEK 14. 1. 2012 15:02

Taky mě to nefunguje!
Nainstaloval jsem i sms sound effects který se stará o vyzvánění a nic.
Párkrát to zvoní správně a pak zas nic.
TURBOSNEK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 14. 1. 2012 15:25

Na google čísla nejsou, POUZE v telefonu. Na google je ani nechcem mít, předpokládám že v tom případě by musel MT neustále sahat do netu.

Vím že to dělá nejspíše i tak, ale tohle mě přijde zbytečné. Čísla chcem pouze v MT. Dvojitě v seznamu nejsou. Jen teď nevím co s tím...
_DAVE_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gogocar 14. 1. 2012 15:32

Když jsou jen tel. tak je to OK. Zatim mě teda nic nenapadá.
gogocar
Junior

Odeslat příspěvekod pepan.z 14. 1. 2012 22:07

@Fantomasmag
Ahoj, nevíš proč zmizel ten odkaz na XDA? http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1324948
Chtěl jsem se podívat co je nového... :-)
LG P970
Zeus v3.2n + ROOT+CWM+SwiftKey X Keyboard :-)
pepan.z
Junior

Odeslat příspěvekod Mongoose71 14. 1. 2012 22:26

_DAVE_ píše:Manželka má telefon od vánoc, rád bych se zeptal na zkušenosti s vyzváněcími profily kdy telefon prokazatelně zvoní "defaultním" tónem i přesto, že volá osoba, která má přiřazené vyzvánění.

Stává se to náhodně, v felefonu není nic zásadního instalováno, firmware originál.

Dík za tipy.

Ahoj, to jsem rád , že v tom nejsem sám, přesně ten samej problém řeším už od srpna... celkem 3x posláno na reklamaci, nic nenašli, na infolince dávaj ruce pryč at si to vyřídím s servisem, servis říká , že tomu nic není a že nemám nárok na vrácení peněz nebo novej telefon... A to jsem zkoušel všechno možné.... a nic nepomohlo, kontakty jen v telefonu, používat vyzvánění jen co obsahuje přímo system a podobný věci, problém se objevuje čistě náhodně.... není to pravidelné , ale fakt mne to štve!!! a i když se to tady nebude někomu líbit.. já mam telefon šmejd!!! už bych do něj nešel, navíc jak se k tomu postavil servis a Samsung je zarážející.... kdyby někdo přišel nato jak to odstranit budu vděčnej!!
Samsung Galaxy S4 - 4.3
Mongoose71
Junior

Odeslat příspěvekod cartman77 14. 1. 2012 22:29

wiglegummi píše:heleďte tak nikdo se nenajde kdo mi poradí stou šichtovnicí? - Scháním nějakou app psal jsem na předchozí stránce, zkoušel jsem ten kalendář a nějak v tom neumím a ani se mi to moc nelibí

Zkus na marketu hledat "shift calendar" (směna se řekne shift). Najde jich to celkem dost, žádnej jsem ale nezkoušel, to už nechám na tobě :-)
...stále se potkávám s novými a novými, namydlenými lidmi...
cartman77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepan.z 14. 1. 2012 22:31

Mongoose71
Nezkoušel jsi, třeba jiný správce kontaktů.... :-)
LG P970
Zeus v3.2n + ROOT+CWM+SwiftKey X Keyboard :-)
pepan.z
Junior

Odeslat příspěvekod Scalex 14. 1. 2012 22:42

_DAVE_ píše:Na google čísla nejsou, POUZE v telefonu. Na google je ani nechcem mít, předpokládám že v tom případě by musel MT neustále sahat do netu.

Vím že to dělá nejspíše i tak, ale tohle mě přijde zbytečné. Čísla chcem pouze v MT. Dvojitě v seznamu nejsou. Jen teď nevím co s tím...

Teď se nevyjadřuju ke tvému problému se zvoněním (v tom poradit neumím, nevidím chybu), ale k těm kontaktům na Google. Nechtít je mít na Googlu je podle mě velká chyba. Je to dobrá pojistka, jak o kontakty nepřijít a jak je v případě potřeby kdykoli pohodlně dostat do libovolného androidího mobilu. Samozřejmě že mobil má kopii těch google kontaktů uloženou v sobě, tj. nesahá si pořád na net. Stačí mu to zakázat v nastavení svého účtu v mobilu - tam si nastavíš, že se nemají v rámci tvého gmail účtu synchronizovat kontakty a je to. No a jednou za čas, když se ti bude chtít, tak tu synchronizaci povolíš, nové kontakty z telefonu se odešlou do Google Contacts, provede se obousměrné synchro a až to doběhne, tak to zase můžeš zakázat. Podle mě je praktické nepoužívat žádné jiné kontakty než googlovské a když to budeš dělat takhle, jak jsem popsal, tak budeš mít naprosto minimální datový provoz - jen po tu chvilku, co bude probíhat ta synchronizace.

Mobily jsou křehká zařízení, může se snadno rozbít nebo může snadno zmizet v kapse nenechavého spoluobčana a je to pak k *****ání, když přijdeš o stovky cenných kontaktů (já mám kolem 800 kontaktů na spoustu důležitých lidí svého života a mám u nich i spoustu poznámek, které bych nerad zapomněl nebo ztratil... Google mi to všechno hezky jistí).
Scalex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mongoose71 15. 1. 2012 09:40

pepan.z píše:Mongoose71
Nezkoušel jsi, třeba jiný správce kontaktů.... :-)

Zkoušel jsem program přímo na vyzvánění.. tuším Ringo pro a stejně to nefungovalo jak má...ale vždyt to má system Android přímo v sobě to přidělování vyzvánění.... tak nevidím důvod používat jinou jinou aplikaci... divný je , že někomu to funguje a někomu ne.... fakt jsem z toho jelen :-)
Samsung Galaxy S4 - 4.3
Mongoose71
Junior

Odeslat příspěvekod Pawol 15. 1. 2012 11:01

Mě zase občas nezazvoní vůbec. Stalo se, že ho mám na polici vedle sebe a při náhodném pohledu na něj, zjistím nepřijatý hovor a když ho mám v kapse, tak cítím jen vybrace. Nestává se to často, ale nas***e to. Mám 2.3.5 Holandsko.
Pawol
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka