Samsung S5830 Galaxy Ace - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Morpheus121 9. 1. 2012 02:11

@Fantomasmag
Taky přidávám své díky.
SAMSUNG GALAXY ACE S5830
Morpheus121
Junior

Odeslat příspěvekod MrFreakMusician 9. 1. 2012 02:13

To: gogocar
Mohu potvrdit, tuto Rom mám a živé tapety na ní fungují...
MrFreakMusician
Junior

Odeslat příspěvekod gogocar 9. 1. 2012 02:22

tak nefunkčni živé tapety je vlastnost této konkrétní ROM IceCreamSunday Final (CM7.2 - Android 2.3.7) neni to vlastnost CM jako takového pro ACE

Stejně žerou baterku a zatěžujou ram 8-P :mrgreen:
Samsung Galaxy S II i9100 :
Omega - AOKP android 4.0.4 + Nova launcher Prime
gogocar
Junior

Odeslat příspěvekod ingbrzy 9. 1. 2012 07:25

MrFreakMusician píše:TO: ingbrzy
Zajímá mě proč preferuješ jen stock roms. Na XDA je spousta zajímavých custom romek a chci jen znát názor odborníka. Objektivně se mi zdá i ten neofic. CM7.1 dostatečně stabilní a výrazně rychlejší než originál firmware. Zhruba po 3 měsících užívání nepozoruji žádné zásadní zasekávání. Velký vliv na rychlost chodu má nastavení procesoru. Otestoval jsem asi 2 nebo 3 profily se slušnou výdrží baterie a svižnou reakcí (např. profil - smartass, conservative a ondemand)

Stock ROM preferujem hlavne preto, ze SGA uz nepatri mne ale mojej priatelke.. takze nemam zaujem experimentovat s custom ROM a stale opravovat nejake chyby... u stock ROM som vsadil na stabilitu a bezchybnost... maximalne upravim len ikonu baterky na % pomocou UOT Kitchen... :-)

SAMSUNG GALAXY SII i9100
HyDrOG3N-ICS (AOKP) -> Android 4.0.4 + APEX Launcher

SAMSUNG GALAXY S i9000
AOKP -> Android 4.0.4 + APEX Launcher
ingbrzy
Junior

Odeslat příspěvekod Morkonet 9. 1. 2012 15:34

Zdarec, pouziva nekdo Push notifikace? Konkretne na IM+ me nefunguji korektne. Nekdy prijde, Nekdy ne. Mate nekdo zkusenosti?

-- 9. 1. 2012 16:32 --

Aha, tak vsude pisi, ze push setri baterku. Ovsem na google ne:
Oznámení prostřednictvím funkce Push
Nové zprávy jsou na váš telefon zasílány obvykle během sekund, a to v závislosti na podmínkách sítě. Možná budete muset funkci Push v nastaveních telefonu aktivovat.
V závislosti na zařízení může spojení prostřednictvím funkce Push spotřebovávat více energie než načítání obsahu v intervalech. V některých případech může mít rozdíl ve spotřebě energie znatelný vliv na výdrž baterie telefonu. Pokud chcete výdrž baterie prodloužit, funkci Push v nastaveních telefonu vypněte a načítejte obsah každých 30 nebo 60 minut.
Morkonet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lašoun 9. 1. 2012 19:12

@Fantomasmag
Taky díky za doporučení CM 7.2 , až do nedávna jsem se nechtěl do neofiko ROM pouštět, ale po přečtení tvého příspěvku jsem jí hned nahrál.Mám dotaz.Měl jsem před tím 2.3.6 Rusko a dost mě to žralo baterku(výdrž maximálě den a to při minimáním využívání telefonu), myslel jsem že to CM 7.2 vyřeší, ale jsem na tom stejně, neli hůř.Jak je to když se nahraje nová rom, má na chování telefonu vliv předchozí ofiko android?A další problém mám ten že při spuštění některých aplikací(Pro player, Qickpic...) se mě zobrazí ,, Omlouváme se Aplikace XXX (proces com.... byla neočekávaně ukončena.Zkuste to znovu. " .Recovery Mode, wipe data a wipe cache partition jsem před nahráním CM 7.2 udělal.Jinak jsem spokojen.Díky za odpověď.
lašoun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gogocar 9. 1. 2012 19:33

Udělej wipe cache a Davlik cache a znova tu rom nainstaluj. Neboj vše ti zústane.

Skus jiný přehrávač :
http://droid.webnode.sk/rockplayer/
http://droid.webnode.sk/moboplayer/

ale asi to máš hudební přehrávač :hm :mrgreen:
gogocar
Junior

Odeslat příspěvekod lašoun 9. 1. 2012 19:55

Jj je to hudební přehrávač.Jsem na něj zviklej, tak že bych ho rád využíval dál.Zkusím vše co radíš a uvidíme.A nevíš co stou krátkou výdrží baterky?
lašoun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gogocar 9. 1. 2012 20:24

nech to sednout a potom se ukáže . Po instal. to většinou rychle klesá.
gogocar
Junior

Odeslat příspěvekod ingbrzy 9. 1. 2012 20:46

AKO ZÁLOHOVAŤ STOCK ROM

http://www.ingbrzy.eu/android/galaxy-ac ... vojej-rom/

- dakujem @gogocar za otestovanie... :-)

SAMSUNG GALAXY SII i9100
HyDrOG3N-ICS (AOKP) -> Android 4.0.4 + APEX Launcher

SAMSUNG GALAXY S i9000
AOKP -> Android 4.0.4 + APEX Launcher
ingbrzy
Junior

Odeslat příspěvekod gogocar 9. 1. 2012 20:57

neni zač,rád jsem se zúčastnil :-)

Někdo si stěžoval na animaci vyskakovacých oken, timto je múžete změnit : http://www.multiupload.com/EH9TZS1NQI

Video : http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=VfBfEg3SavI :mrgreen:
Naposledy upravil gogocar dne 9. 1. 2012 21:58, celkově upraveno 2
gogocar
Junior

Odeslat příspěvekod machacvaclav 9. 1. 2012 21:34

Dotaz, nevyčetli jste někde jestli team z cyanodenmod pokračuje na cyanogenmod 7.2 pro náš ACE (cooper)? P.S. Myslím, že na něm dělal Kolja.
machacvaclav
Junior

Odeslat příspěvekod Morkonet 9. 1. 2012 21:43

ahoj, mam dotaz. po instalaci cgm 7.2 hanimod mi nektery aplikace (google googles, c:geo) nejdou kvuli kompatibilite nainstalovat. nevite cim to je?
Morkonet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fantomasmag 9. 1. 2012 22:38

Ohledně IceCreamSunday a výdrže, můj Ace vydrží při běžném používání (pár SMS, cca 5 krátkých hovorů, net přes Operu Mini, stahování počasí a mailů...) asi 1,5 dne, při minimálním používání jsem se dostal až na skoro 3 dny, ale to jsem s ním opravdu skoro nic nedělal. Hodně pomáhá, pokud si přepneš síť z 3G na 2G, tedy aspoň mě se zdá, že 3G žere baterku celkem hodně. 3G zapínám jen když potřebuju rychlá data a pak to zase přepnu na 2G, která na maily a počasí stačí v pohodě :) Zkus taky použít aplikaci Battery Calibration, může to pomoct.

@Morkonet: Na ICSunday (je taky postavena na CM7.2) minimálně aplikace c:geo funguje normálně - používám jí, Goggles jsem nezkoušel. Takže bych viděl chybu v té ROMce Hanimod.

Edit: Tak jsem z Marketu stáhl Google Goggles a na ICSunday taky běží v pohodě, takže chyba bude opravdu v té Hanimod ROMce...
Microsoft Lumia 650 (Windows 10 Mobile)
Samsung Galaxy SIII (Android 4.4.4 - Blekota Note 4 ROM)
Fantomasmag
Junior

Odeslat příspěvekod Roda 10. 1. 2012 13:56

Roda
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka