Samsung S5830 Galaxy Ace - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod qwertiz 4. 1. 2012 13:17

A co používáš za připojení? A jaký operátor, protože např. T-Mobile CZ při využívání internetu v mobilu požívá pro server odchozí pošty svoje prostředy, tudíž smtp.t-email.cz
qwertiz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sexyzlaticko 4. 1. 2012 15:00

Ahojky jaký je ten mobil docela se mi libi jenom mě trapi že tam neni java ? vadi to moc a mate tam i nainstalovane svoje programi děkuji za odpověd Nelly
sexyzlaticko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ingbrzy 4. 1. 2012 15:15

@sexyzlaticko javu ti tam netreba... mas predsa Android Market... :-) https://market.android.com/

SAMSUNG GALAXY SII i9100
HyDrOG3N-ICS (AOKP) -> Android 4.0.4 + APEX Launcher

SAMSUNG GALAXY S i9000
AOKP -> Android 4.0.4 + APEX Launcher
ingbrzy
Junior

Odeslat příspěvekod jajik 111 4. 1. 2012 16:35

prosím mohli by ste mi poradiť, toto je môj prvý android,mala som wave8500. potrebujem vedieť, či existuje nejaká aplikácia na zisťovanie hudby(track it), a poraďte mi prosím nejaké aplikácie na -minuté hovory sms, a budem rada ak mi odporučíte nejaké fajn veci z marketu. a chcem sa opýtať, či si môžem stiahnuť niečo aj z appsu, ikona v telefóne je, ale nechce ma pustiť ďalej. Ďakujem :oboze ;-]
jajik 111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gogocar 4. 1. 2012 16:53

Shazam . Call meter.
Vše je na markete. Maš ho v tel.
gogocar
Junior

Odeslat příspěvekod boca9491 4. 1. 2012 16:55

Zdarec,
mohl bych se zeptat jak je to u samsung galaxy ace z tim Flashem stačí to kdekoliv stáhnout a nainstalovat nebo mohl by mě prosím někdo poradit řekl bych že už se to tu řešily ale číst 220 stránek:D ;)
boca9491
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kuky969 4. 1. 2012 16:56

POzdravujem páni
dnes som sa hral trosku s ACE a chyba mi tam klasicke hlasove vytacanie, tym myslim to ze v starej Nokii som jej na vopred "naucene" slovo nadefinoval cislo ktore ma vytocit . Fakt to tam nie je ??
dik
kuky969
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gogocar 4. 1. 2012 16:57

flash funguje jenom na custom Rom.

I kdyz par stranek dozadu psali ze jede i na stock Rom
Naposledy upravil gogocar dne 4. 1. 2012 18:12, celkově upraveno 1
gogocar
Junior

Odeslat příspěvekod kuky969 4. 1. 2012 17:18

GoGo
dik pozriem na to
kuky969
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Penda96 4. 1. 2012 17:33

Potrebuju HELP :) Co mam delat kdyz mi muzika zniceho nic hraje prednim reprackem? :)

Jinak porad mamm problem s ramkou. RAMka mi jee po dvou-trech dnech na 220+ .. Ted jsem vypl a zaplmobil a je to zas oukej. Jestli se mi vyhoupne tak vam sem napisu co mam napsano ve sprava aplikaci (aplikace ktere bezi) a snad byste poradili :)

Edit: Po zapnuti telefonu jsem se koukl na sprava aplikaci a mam tam toho jeste vic nez predtim (v sekci Spusteno), pritom mi jede ram jen na 170. Nemuzu mit v telefonu vir? Dekuji
Penda96
Junior

Odeslat příspěvekod Roda 4. 1. 2012 20:33

Maily ze seznamu budou chodi jen když v mailu na seznamu povolíš -Povolit IMAP přístup. :-)
Roda
Junior

Odeslat příspěvekod Jirabach 4. 1. 2012 21:03

Kamarádi, používáte někdo USB webcameru ? Stáhnul jsem si toto:
USB Webcam placaware z Marketu, ale nechce mi to pracovat. Android hlásí, že nemůže najít aplikaci na PC a naopak.

Pokud máte tip na něco jiného funkčního, beru taky. Našel jsem jich fůru, ale nechci wifi, či IP verze, chtěl bych funkční USB
díky
Jirabach
Junior

Odeslat příspěvekod wiglegummi 4. 1. 2012 22:26

heleďte se mám to u seznam.cz
vše mám nastaveno jak to radil gogocar, ovšem že mám povolené i na stránce seznamu vše tak jak je v návodu, ale prostě to nejde. Jo jinak používám wi fi a né připojení od t-mobile
[ROM] Cyanogenmod 7.2 Xperion v5 [FireKernel] [SCRIPTS] [Amarullz-720Mb internal memory]
wiglegummi
Junior

Odeslat příspěvekod gogocar 4. 1. 2012 22:43

skus se přihlásit přez data operátora (i když u mě to funguje i přez Wi-Fi ale mám AZET)
(skus to na SIM jiného operátora :hm )

přichozí pošta POP3.
uživatelské jmeno : dáš celej e-mail / xxxxxxx@seznam.cz

server pop3: pop3.seznam.cz / pop3.seznam.cz
port.: 110 / 110

odchozí pošta SMTP.
server smtp: smtp.seznam.cz / smtp.t-email.cz
port. 25 / 25

- dále je u tohoto serveru nutné zapnout funkci tzv. "SMTP autentifikaci" (ověřování uživatelského jména a hesla na SMTP serveru)

Skus taky vypnout v odchozí poště (vyžaduje přihlášení)

Funguje vúbec někomu u T-mobil.cz e-mail : seznam.cz ?
Samsung Galaxy S II i9100 :
Omega - AOKP android 4.0.4 + Nova launcher Prime
gogocar
Junior

Odeslat příspěvekod michi11 5. 1. 2012 02:34

Zdravím
už jsem v koncích a nevím si dál rady postupoval jsem podle návodu na darktremor http://www.ingbrzy.eu/android/galaxy-ace/darktremor-app2sd/ ale ať jsem dělal co jsem dělal tak jsem to nemohl zprovoznit pořád nemužu dostat app s telefonu na SD.
po zadání příkazu "su" a následně "a2sd install" proběhlo asi přesouvání??? ale telefon se nerestartoval. zkoušel jsem pokračovat dál podle návodu ale beznadějně.
Udělal jsem nejdříve ROOT pak jsem nahrál ClockWorkMod 4.0.0.9 pre Galaxy ACE (Official)
potom jsem z SDkarty updatoval soubor Apps2sd.zip
SDkartu jsem si připravil podle návodu http://www.ingbrzy.eu/android/galaxy-ace/ako-naformatovat-sd-kartu-pre-app2sd/ prosím o radu co dělám špatně předem děkuji za odpovědi.
SGA 2.3.6 KT7 IceCreamSunday Final (CM7.2 - Android 2.3.7)
michi11
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka