Samsung I9100 Galaxy S II - obecná diskuse

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod mahonay 19. 3. 2013 21:05

mlzinek
A to jsi četl kde že aktualizace na JB přes Kies dělá full Wipe ? Blbost a nemystifikuj ;-) Pro tvou informaci přečti si zpětně pár stránek nebo jiné fóra.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mario21 19. 3. 2013 23:22

Tak jak píše Mahonay. Mám brand O2 takže jsem už aktualizoval na JB přes Kies. K žádnýmu full wipe nedošlo. Je potřeba akorát znovu se přihlásit na svůj google účet a to je vše... V telefonu ti nic nezmizí.
mario21
Junior

Odeslat příspěvekod Gariell 20. 3. 2013 05:52

Žádné full wipe se nekonalo.
Gariell
Junior

Odeslat příspěvekod kolega 20. 3. 2013 06:15

No já bych mlzinka zase tolik neplísnil :-) , on totiž Samsung.cz před uvedením JB skutečně "vypouštěl" infa o tom, že JB bude dostupný pouze pro KIES a že bude nutné udělat si zálohu, protože při update dojde k vymazání uživatelských dat, jelikož se nějak přeorganizuje interní paměť SGSII.
Ale skutečnost, alespoň to tak vypadá, je jiná. Update na JB proběhlo v KIESu podobně, jako u předchozích updatů, jen mě udivilo, že jednak trvala nezvykle dlouho příprava před vlastním sosáním updat. balíku a také že hned po restartu SGSII (po update a odpojení od PC) to samo zaplo wifinu a chtělo to přihlášení na google účet a něco to dobu sosalo, tohle chování jsem po updatu nikdy před tím nepozoroval. Jestli třeba opravdu nedošlo k wipe a takhle se automaticky obnovovaly ty zálohy právě z google ;-), (které se třeba automaticky udělaly v té dlouhé přípravě před up.), než nový systém definitivně naběhl :hm .
Každopádně to dopadlo, jak jsem tu dříve nejen já popisoval, vše nakonec zůstalo zachováno. Jen takové drobnosti, jako nastavení eqalizeru, nebo zapnutí potvrzení doručení SMS a pod. a i natahat si znova zástupce i widgety na plochy si už člověk musel udělat sám.
OM-D E-M1 a M.Zuika |12-40/2,8|45/1,8|60/2,8|75-300/Rll|
kolega
Junior

Odeslat příspěvekod preludeman 21. 3. 2013 18:23

Stále nic? Kurnik hlavně že už má JB Kazachstán, Uzbekistán, Ukrajina, ale na nás serou úplně z vysoka...
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod LikeableBoy 22. 3. 2013 08:04

Já už jsem to nevydržel a minulý týden nahodil oficiální ROM z Polska (XEO) a musím říct, že je perfektně odladěná a i mi přijde lepší výdrž baterie, ale to je individuální podle použití. Měl jsem ROM od Vodafone CZ 4.0.4 a byl problém, že mi občas zmizel signál a musel jsem restartovat, nepomohl ani full wipe, tak jsem se odhodlal k tomuto kroku. Teď nelituji, protože zanedlouho vyjde 4.2 pro naše telefony a věřím, že Polsko opět bude mezi prvními. Ani jsem nečekal takhle dlouhou podporu od Samsungu, ale jsem rád, že se dostanu až k 4.2 s TW.
Samsung Galaxy S2 32GB SD + 2100 mAh battery pack
LikeableBoy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ChesterBen 22. 3. 2013 13:21

Mně s Vodafonem poslední dobou hodně často vypadává internet, kolikrát je jakoby vypnutej, že to vypadá, že kolem mě vůbec neni, telefon se mi hodně zasekává a celkově docela blbne, tak doufám, že ta aktualizace + wipe tomu pomůžou :)
ChesterBen
Junior

Odeslat příspěvekod beat 22. 3. 2013 15:43

seterwohipikule: Opravdu úžasný koment, fakt.

Já taky čekám na 4.1.x z důvodu, že mi blbe phone. Mám ještě cca 2 měsíce do konce záruky, takže čas plyne. Buď update wifi rozchodí, nebo budu muset dát GS2 na reklamaci.
Jenže nemám vhodnou náhradu, takže se mi nechce být až měsíc bez telefonu. roto čekám na onen update. Pokud WiFinu nerozchodí, tak kupuju nový phone - už ne Samsung.

Jednou už jsem měl na GS2 problém, že se mi doručovaly SMS s několikahodinovým zpožděním. Bylo to ještě na GB. Nerozchodil to ani wipe, ani tovární nastavení. Rozchodil to až update na ICS.

A víš co je nejhorší? Připlatíš si za oficiální distribuci, a Samsung ti plivne do ksichtu. Všichni co si koupili šedivku za pár kaček už JB mají. Tohle je ten problém.
Takže si nechej ty své pseudotrapné komenty od cesty.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod preludeman 23. 3. 2013 00:29

Dokázal by mi někdo vysvětlit ty skoky na mé baterii? Ten skok se konal ve chvíli kdy se telefon zasekl, provedl jsem restart...a pak se baterie dvě hodiny sama od sebe nabíjela? Vůbec to nechápu...
Přílohy
Screenshot_2013-03-23-00-25-45.png
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod kolega 23. 3. 2013 12:02

preludeman: já si myslím, že je to dílem dané naprosto normálním chováním každé baterky, která se po ukončení většího odběru postupně zase (ale jen částečně) vrátí blízko stavu před započetím toho silného vybíjení (pilový průběh vybíjení) a dílem také způsoben vyhodnocení stavu baterie v SGSII. Mě se tohle také občas stávalo, ještě na ICS 4.0.4, ale starší než LPW, že mi internetový prohlížeč při zvětšování obrázku zamrznul a než se mi povedlo aplikaci zhodit a restartovat SGSII, tak pak baterka udělala také tohle. Nyní již ale delší dobu, tj na ICS LPW a JB LSD, zatím nic nezamzlo.
OM-D E-M1 a M.Zuika |12-40/2,8|45/1,8|60/2,8|75-300/Rll|
kolega
Junior

Odeslat příspěvekod preludeman 24. 3. 2013 19:26

Kluci potřebuji radu...před nedávnem se mi samo od sebe změnilo vyzvánění, prostě to co jsem měl na kartě, již nešlo použít jako vyzvánění. Nevěnoval jsem tomu pozornost, ale teď když si otevřu přehrávač hudby, tak tam nic nemám! Už jsem zkoušel i jiný přehrávač, a nic. Přitom na kartě všechno je, a ze správce souborů lze všechno jednotlivě přehrávat...nevíte kde by mohl být zakopaný pes? Jinak mám ics 4.0.4 a jak říkám do nedávna vše fungovalo jak má...
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod tomko 26. 3. 2013 09:23

Ahoj lidi, úspěšně jsem aktualizoval na 4.1.2, vše v pořádku, srovnal si ikony, ALE - měl jsem třeba odkazy na zapínání sdílení wi-fi a podobné systémové věci, ale teď to nemůžu nikde najít. Dá se to v 4.1.2 taky udělat nebo to budu muset honit přes nastavení? Díky Tom
tomko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mirin2009 26. 3. 2013 15:09

zdravim. mam dulezity dotaz. budu tel muset dat do servisu, ale nutne potrebuju zalohovat 2 konverzace ve zpravach. lze to nejak a po navraceni ze servisu si je tam zpetne nahrat? a jeste odbocim - nevite, jak to bude s tou ofiko aktualizaci na JB? diky
phones: nokia 3110 - nokia 3410 - nokia 3330 - nokia 6020 - Sharp GX29 - LG KU380 - nokia 6300 - VF 845 - nokia 6300 (návrat) - SE xperia x10 mini pro - HTC EVO 3D - Samsung Galaxy S II

music: IPod nano 3G 4GB Silver
mirin2009
Junior

Odeslat příspěvekod preludeman 26. 3. 2013 15:12

Sms backup z Google play. A nevíme, čekáme... ;-)
preludeman
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka