Samsung I9100 Galaxy S II - obecná diskuse

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod beat 6. 1. 2013 00:46

mazda323 píše:no na nokiich světelný senzor valí tak, že čím více je mobil na světle tím více je jas na max a čím více ve tmě tak je jas ztlumen aby to nepálilo do očí
Můj S2 se chová přesně takhle.. Tam, kde já dávám minimální jas, tam dává minimální jas i automatika. Čím více světla, tím více automatika rozjasní displej.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 6. 1. 2013 14:13

Zprávička ze Samsungu pro ty co to ještě neví.Aktualizace SGS2 na JB 4.1.2 půjde jenom přes Kies.Přes OTA to na JB nepůjde.Přes Kies to bude trvat zhruba hodinu a update sníží vnitřní paměť telefonu z 12 GB na 11GB. Z toho plyne, že aktualizace bude velice rozsáhlá a zabere téměř 1GB interní paměti. Takže kdo nemáte funkční Kies v PC tak nějak zprovoznit a zkušenější si to můžou stáhnout ze sammobile.com a pak přes Odin.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod S-Tony 6. 1. 2013 16:10

Nevíte náhodou někdo jaký je vývoj ceny SII od počátku do dneška. A jak dlouho ještě bude v prodeji a jestli půjde cena ještě dolů?
Díval jsem se co od telefonu chci, a SII mi sedí. Ale už mi nesedí tou cenou okolo 9 tisíc. :oops:

Vím že to stálo jako nové o dost více, ale i tak za telefon nechci dát 9 tisíc a zároveň nechci horší telefon. Takže čekám co bude nadále s cenou.
Naposledy upravil S-Tony dne 6. 1. 2013 16:12, celkově upraveno 1
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 6. 1. 2013 16:12

Sice nevím, k čemu by ti to mohlo být, ale tady je nějaká tabulka z heureky
http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu ... fault.aspx

Dokdy bude na trhu, jestli sleze cena.. Zavolej věštci ;-) Tohle ti nikdo přesně neřekne.

Já si jen tipnu, že cena níž nepůjde a telefon se doprodá a hotové.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod S-Tony 6. 1. 2013 16:16

Dík, tak z toho je patrné, že už ta cena moc neklesá. Tak to zbývá jedině nějaká bazarovka se zárukou.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 6. 1. 2013 18:08

Než kupovat nějakou bazarovku s kterou nevíš co ten člověk dělal tak raději novej z distribuce pro EU taky s dvouletou zárukou a ty se dají sehnat tak kolem 7500.- Kč
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod S-Tony 6. 1. 2013 23:59

Když to není pro čr, tak to má záruku jen u pordejce, a když prodejce skončí, tak skončí i záruka. To bych nejdříve musel porvěřit co je pordejce a zač a u koho koupit bez rizika.
S-Tony
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 7. 1. 2013 00:13

Ale má,podle zákona 2 roky a reklamuješ u prodejce, když máš ofiko českou distribuci tak si to musíš sám poslat do Britexu (servis) Pokud koupíš šedivku třeba na ověřeném eshopu hlavně aby měl taky kamennou prodejnou tak nebude problém a pokud je solidní tak při nějakém problému ti ho i vymění kus za kus a nemusíš čekat 30 dnů.To že prodejci šedivek dělají problémy při reklamaci už není to bejvávalo.To spíš v Britexu dělají větší ciráty při nějaké závadě než prodejci šedivek.Já už pár let kupuju šedivky a v pohodě.

Edit: upravil jsi si příspěvek než jsem to napsal tak to je odpověď na tvůj předešlej.
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod S-Tony 7. 1. 2013 00:29

Tak tu cenu asi vyřeším nákupem Samsung Galaxy S Advance. Ten má taky dvoujádro a jen trochu hroší foťák.
Už jsem si našel v okolí jeden obchod který je tu dlouho, má kamennou pobočku a prodává šedivky. Takže nakonec to bude něco pod 6 tisíc za mobil podle představ.
S-Tony
Junior

Odeslat příspěvekod mazda323 7. 1. 2013 10:22

- umí ANDROID / GALAXY S2 základní obrazovky menu v landscape modu? respektive patrně ne - lze to nějak změnit?
- jde nějak na ANDROIDU nastavit aby při příchozím hovoru telefon vyslovoval jméno volajícího ( tak jak to dělají běžně nokie)

díky
mazda323
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 7. 1. 2013 11:27

Jméno volajícího, třeba tento program https://play.google.com/store/apps/deta ... GVha2VyIl0.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mazda323 7. 1. 2013 11:36

díky moc - ještě prosím - ANDROID ve svých funkcích nemá funkcionality jako hodiny + zobrazování změškaných údálosti atd na zamknuté obrazovce ( když je phone v režimu spánku?)

díky
mazda323
Junior

Odeslat příspěvekod alda2 7. 1. 2013 12:05

Dobrý den,
měl bych dotaz. Chtěl bych přejít z klasické XEZ edice na CM10.1.
Je někde nějaký polopatický postup jak na to ? Popřípadě mohl by někdo sem hodit ?
Má CM10.1 volkbu jazyka češtinu nebo bude jen v ENG ?
Lze potom telefon vrátit do původního stavu ( třeba z důvodu prodeje ) aby to nešlo poznat ? ( prý je tam nějaké počitadlo )

Díky

Alda
alda2
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 7. 1. 2013 18:21

mazda323
Vyzkoušej NoLed z google play ;-)

alda2
Něco o CM10 jsem ti poslal v SZ
Jo a telefon jde pak vrátit zpět aniž by se něco poznalo,to počítadlo jde vymazat.
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mazda323 8. 1. 2013 14:26

dá se ANDROID přinutit k landscape modu v základních obrazovkách menu?
mazda323
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka