Samsung I9100 Galaxy S II - obecná diskuse

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 1. 2012 20:06

cohy: vcelku jedno, jakou vezmeš. A odkazy nepatří do kódu!!! Kdo to má kopírovat furt?
:wink:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod gogocar 23. 1. 2012 20:07

kvido79

Chlape co jsem psal jsou dvě verze,jedna odemne druhá od uživatele .

V obou připadech musíš povolit data.
Samsung Galaxy S II i9100 :
Omega - AOKP android 4.0.4 + Nova launcher Prime
gogocar
Junior

Odeslat příspěvekod lukas_repsol 23. 1. 2012 20:13

k tomu nastavení mms bych taky uvítal nějaký rady... mám vodafone a zatím nemám dat.tarif...přístupové body MMS a internet v tel.mám...
nechápu, proč je to u tohoto tel.tak blbě vymyšlený. a při připojení na wifi mms taky nejdou. jakej je rozdíl mezi tímto tel. a iphonem,kterýmu se každej vysmíval,že mms nemá...
lukas_repsol
Junior

Odeslat příspěvekod gogocar 23. 1. 2012 20:43

Proboha čtěte je to tu popsané několikrát.

Android je o tom že si ho uděláš k obrazu svému.
gogocar
Junior

Odeslat příspěvekod lukas_repsol 23. 1. 2012 20:53

těžko si udělám, aby mně přišla mms,když su doma na wifi (jako teď, o víkendu)
mimochodem: než sem koupil samsung, tak sem byl na 99% rozhodnutej pro HTC sensation a nekoupil sem ho jenom proto,že každej nadával na mizernej foťák s růžovým flekem... to sem si pomohl. a ten flek není jenom při focení bílé zdi, ten je ve všech fotkách a je i ve videu!
jak může někdo prodávat tel. v ceně od 10 do 13tis. s takovou vadou?!
lukas_repsol
Junior

Odeslat příspěvekod Fredddie 23. 1. 2012 21:03

lukas_repsol: Růžový flek má každý foťák v telefonu. Je to prostě technologie, která jinak nejde udělat. Takže ať si koupíš HTC, Samsung nebo další, nepomůžeš si. Zkus ten foťák používat normálně, tj nefotit pořád dokola bílou stěnu a zkoumat jak moc ten flek je růžový.
Fredddie
Junior

Odeslat příspěvekod lukas_repsol 23. 1. 2012 21:10

Kdybys nenapsal tu druhou půlku, tak bych to bral. Přečti si ještě jednou, co sem napsal před tím tvým výkřikem. Asi si teď připadáš hrozně vtipnej!
lukas_repsol
Junior

Odeslat příspěvekod gogocar 23. 1. 2012 21:20

lukas_repsol

Nechápu proč si to nemúžeš nastavit ted doma nebo na parníku.

Proste udělej novej přistuovej bod :menu/nastaveni/bezdr. site/mobil. site/nazvy přist. bodu/menu/novy nazev při. bodu/vyplnit/menu/uložit.

Name: Vodafone CZ
APN: internet-off
Proxy: Port:
Username:
Password:
Server:
MMSC:
MMS proxy:
MMS port:
MCC: 230
MNC: 03
APN type: default

povol data......podivej se na obrazek na st. 293
gogocar
Junior

Odeslat příspěvekod ms74 24. 1. 2012 00:13

Ten růžovej flek byl důvod prodeje mého SGS2. Byl všude, kromě fotek na slunci. Každý foťák ten flek nemá. Hodně s tel. fotím a moje bývalá N8 ani současný iP4S flekem netrpí.
ms74
Junior

Odeslat příspěvekod Refael 24. 1. 2012 00:57

mahonay píše:Bohužel do oficialních 2.3.5 a 2.3.6 Samsung nedává videoTalk ale jde to dointalovat z XDA,pohledej http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1055
A chtěl jsem se zeptat pro jakou distribuci máš telefon když ti nabídnul aktualizaci na 2.3.6 ? Asi máš nějakou šedivku.že ?

Bydlim v Melbourne(Australie),SGS II.Je urceny pro zdejsi trh.Ale predtim jsem take uvazoval koupit britskou sedivku.
To me mrzi,ze to Samsung zarazil.
Ale jak si to vubec muze dovolit zarazit zakladni aplikaci od samotneho Google?Vzdyt to neni aplikace od Samsungu.To je jako by stahnul aplikaci Google mapy.

Jinak dekuji za odpoved!!!
Refael
Junior

Odeslat příspěvekod ingbrzy 24. 1. 2012 05:32

V gTalk klikni hore na svoje meno a tam mas "allow voice and video"....

SAMSUNG GALAXY SII i9100
HyDrOG3N-ICS (AOKP) -> Android 4.0.4 + APEX Launcher

SAMSUNG GALAXY S i9000
AOKP -> Android 4.0.4 + APEX Launcher
ingbrzy
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 24. 1. 2012 09:31

ingbrzy
No jo ale uvědom si že ty máš custom romku,ti co mají stock romky tak tam nic takového nemají.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bazik7 24. 1. 2012 13:21

Jestli máte problém s růžovým flekem na fotkách zkuste toto http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1104051 mě to trochu pomohlo.
bazik7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Colomboa 24. 1. 2012 13:50

lukas_repsol píše:k tomu nastavení mms bych taky uvítal nějaký rady... mám vodafone a zatím nemám dat.tarif...přístupové body MMS a internet v tel.mám...
nechápu, proč je to u tohoto tel.tak blbě vymyšlený. a při připojení na wifi mms taky nejdou. jakej je rozdíl mezi tímto tel. a iphonem,kterýmu se každej vysmíval,že mms nemá...

těžko si udělám, aby mně přišla mms,když su doma na wifi (jako teď, o víkendu)
mimochodem: než sem koupil samsung, tak sem byl na 99% rozhodnutej pro HTC sensation a nekoupil sem ho jenom proto,že každej nadával na mizernej foťák s růžovým flekem... to sem si pomohl. a ten flek není jenom při focení bílé zdi, ten je ve všech fotkách a je i ve videu!
jak může někdo prodávat tel. v ceně od 10 do 13tis. s takovou vadou?!

Ahoj, musím říct, že chápu Tvou frustraci, že se Ti něco nedaří. Nicméně nemáš pravdu ohledně těch věcí, co píšeš. Odmyslím si, že smartphone bez internetu je takový nesmysl (aspoň že máš wi-fi).

K tomu, co píšeš:
Co se týče MMSek jde o datový přenos, ale není nutné mít aktivní internet. Resp. Musí být nastavená data, ale 3G/EDGE/GPRS jsou potlačené a funguje jen MMS. Potřebuješ na to jen aplikaci APNdroid, kde pohodlně vypneš 3G/EDGE/GPRS a ponecháš MMSky. Nemusíš být ani připojený k wi-fi.
Osobně jsem to teď testoval a stálo mne to 13,50 (za 3 MMS ;-) ) Ale funguje to. Wi-fi vypnuté, zapnuté přijímání datových paketů (bezdrátové sítě - mobilní sítě) a zapnutý APNdroid s potlačením 3G/EDGE/GPRS. Oba měřáky nezaznamenaly žádné připojení a počet stáhnutých dat zůstal konstantní.

Co se týče fotek a videí, ani tam nemáš pravdu. Udělal jsem za ten půl rok, co mám mobil, asi 1000 fotek a přes stovku videí a kromě problému s ostrosti (je to mobil a potřebuje to víc citlivosti) a problému se světlem (tma, špatné světelné podmínky) jsem se s ní setkal u dvou fotek (vždy, když dominantní byla bílá) a 1 videa. Jinak bez růžového fleku.

Divím se, že se tu k tomu nikdo neozývá, ale pokud to není globální problém a není alespoň polovina z těch 294 stránek plná vzkazů o růžové skvrně, je asi pravděpodobné, že je problém u Tebe a Tvého mobilu. Čímž neříkám, že je to Tvoje chyba...
Colomboa
Junior

Odeslat příspěvekod ChesterBen 24. 1. 2012 17:16

Dneska mi drobeček umřel za 8 hodin, nějaká sranda mi tam zůstala zapnutá, takže telefon byl pořád "probuzenej" a aby mě tohle nesralo málo, tak po připojení do zásuvky a zapnutí jsem ho musel 2x restartovat, protože se mi nechytla SIMka a nenabídlo mi to zadání PIN kódu. Jako třešnička je to, že si musim už asi po šedesátý přesouvat soubory, který se mi v menu vždycky zpřeházej, miluju ho <3
ChesterBen
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka