Samsung I9100 Galaxy S II - obecná diskuse

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 4. 9. 2011 15:31

mahonay: jo, už to naběhlo... :-)
BTW: kolik je tam těch wipů? já našel "wipe data/factory reset" a "wipe cache partition"
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mahonay 4. 9. 2011 15:57

Jj to jsou ty dva důležité a pak ještě dva,které se nemusí dělat, v - advanced - wipe Dalvik cache (Dalvik cache je optimalizovaný kód nainstalovaných aplikací. Zjednodušeně řečeno zrychluje start telefonu a následné spouštění aplikací. Dalvik cache se vytváří při prvním spuštění telefonu. To může trvat dost dlouho.) a wipe battery stats (to se maže když chceš udělat kalibraci baterie,někde na xda je postup) Poku bude mít někdo zájem o ten postup kalibrace tak to sem hodím v češtině.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zed123 4. 9. 2011 16:27

to jsem dělal a zvuk stejný . ty když voláš tak je ti rozumět i slyšíš čistě a nebo musis natáčet telefon a nebo přiložiš a mluvyš
zed123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mahonay 4. 9. 2011 16:38

No prostě bez problémů přiložím a mluvím,nijak ho nenatáčím.Zvuk je čistý.
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zed123 4. 9. 2011 16:45

tak děkuji dam to na reklamací mám ho 14 dní asi si budu muset vše zálohovat a pak dam tovární nastavení mám připojeny různý úcty . pak se k ním nikdo nedostane že
zed123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mahonay 4. 9. 2011 16:54

Ne nedostane,ale já bych osobně ten výmaz provedl ještě trojhmatem do recovery modu a provedl "wipe data/factory reset" a "wipe cache partition".Vymaže to lépe než tovární nastavení z přístroje.
mahonay
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Miky9. 4. 9. 2011 20:50

Ten zvuk je trochu slabina. Jinak je to skvělý mobil. Možná by pomohly lepší sluchátka a ekvalizér.

A pak mě ještě štve, že se samy od sebe spouštějí aplikace. Např. facebook, im+, icq... dám taskkiller a za chvilku se zase zapnou. WTF

Hry ze Samsung hubu jsou dělané jen pro Galaxy 1ku. :oops:
Miky9.
Junior

Odeslat příspěvekod Jarda.uh 4. 9. 2011 22:21

Hoj Lidi,jaké máte zkušenosti s galaxy S2? Rad bych si ho pořídil,ale spousta lidí mě od toho odrazuje. Že se po chvili dost zahřívá,že nenatáčí pořádné videa že je dost pomalý. Tak bych rád věděl jak to vidíte vy?
Jarda.uh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Miky9. 4. 9. 2011 22:28

Jarda.uh: Jestli ti říkají takové nesmysly, že je pomalý tak je ani neposlouchej. :)
Miky9.
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 4. 9. 2011 22:29

Tak si to tady pročti..
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 4. 9. 2011 22:33

telefon, který má bench vysoce nad 3000 a pomalý?? :-) To bude ta spousta lidí hodně v obraze...
Karl Kopfrkingl
Pokročilý

Odeslat příspěvekod beat 4. 9. 2011 22:39

zed123 píše:prosím o radu co mám dělat když hovory s galaxyS2 jsou slyšet jako s hrncem na hlavě je velice špatně rozumět . máte stím nějaký zkušenosti
Jeden z mále telefonů, kde dobře slyším a rozumím i ve vlaku - ptevřené okénko v kupe a otevřené dveře..aniž bych musel "špuntovat" druhé ucho. Na zvuk při telefonování si rozhodně stěžovat nemůžu... :-)
beat
Junior

Odeslat příspěvekod zed123 4. 9. 2011 22:56

hm tak to mám asi vadný kousek . kdy by to bylo normální tak se o tým do čtu a nikde se nic nepíše

-- 4. 9. 2011 22:57 --

jinak naprostá spokojenost fajn hračka
zed123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod javak810i 4. 9. 2011 23:48

Jarda.uh píše:Hoj Lidi,jaké máte zkušenosti s galaxy S2? Rad bych si ho pořídil,ale spousta lidí mě od toho odrazuje. Že se po chvili dost zahřívá,že nenatáčí pořádné videa že je dost pomalý. Tak bych rád věděl jak to vidíte vy?

Neposlouchej kecy od někoho, kdo ten mobil nejspíš ani neviděl ;). Já už jsem měl 2 kusy, takže můžu o něm něco říct.

Proč koupit?

- je velmi rychlý a výkonný. To znamená žádné lagování prakticky nikde, rychlý běh aplikací a her, a hlavně prohlížení internetu je téměř srovnatelné s počítačem, přehraje třeba i 1080p flash videa na youtube
- má velmi kvalitní fotoaparát, v dnešní době patří mezi špičku, spolu s Nokií N8. Taky natáčí velmi kvalitní HD videa, asi nejlepší ze všech telefonů, stačí kouknout na srovnání a recenze
- display je také perfektní podívaná. Je to SuperAMOLED Plus, velký 4,3" a rozlišení WVGA. Je dost citlivý a přesný, podporuje 10 bodový multitouch a ty barvy a hlavně podání černé je fakt luxusní
- celkem dobrá kvalita zvuku, pravda třeba horší, než u Galaxy S, ale mezi Android smarphony pořád patří mezi lepší průměr
- ostatní špičková výbava - 16GB+ karty, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, rychlé HSPA+, Bluetooth 3, GPS, gyroskop,...

Proč ho nekoupit?

- při zátěži se zahřívá. Je to daň za vysoký výkon v malém těle. Dá se to ale i zlepšit, třeba podvoltováním procesoru
- při focení bílých ploch je viditelný lehký růžový nádech uprostřed fotografie. Ale to by měl vyřešit update
- Vyskytly se tu problémy s displayem, většina kusů má velmi lehce zabarvenou levou část displaye do žluta. A u mého 2. telefonu (u prvního kusu ne) se po měsíci a půl objevil výpal, kvůli tomu je na reklamaci.

Takže za mě ho doporučuji, pokud chceš opravdu vybavený telefon. Má sice své mouchy, ale pořád je to méně kompromisů, než třeba u HTC Sensation (slabá výdrž, atypické rozlišení displaye a navíc jen SLCD, špatný fotoaparát, horší kvalita zvuku, ztrácí signál Wi-Fi)
HP Elitebook 8740W - Core i7, 8GB RAM, Geforce GTX460M
Sennheiser CX400 -> UE SuperFi 4 -> Jays D-Jays -> VSONIC GR07 -> Sennheiser HD 25 -> Sennheiser IE 60 + Sony MH1C -> Sennheiser IE80 (fake) -> Xiaomi Piston 2
javak810i
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 5. 9. 2011 09:09

Tak dneska přes noc batt -15% a OS Android je na 60% :-(
Karl Kopfrkingl
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka