Samsung I9100 Galaxy S II - obecná diskuse

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod fire.man 19. 6. 2011 14:09

Žlutý pruh nemám, výdrž baterie 14 hodin, když se hodně vytěžuje. Pro představu při nepoužívání za 8 hodin přes noc se vybil o 3% a problém s foťákem je již zmíněná růžová tečka. Ale ta je pouze při focení bílé zdi. Nikde jinde vidět není. A na fotce zdi je vidět převážně v telefonu. Na PC už to není tak tragický.
fire.man
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 6. 2011 14:09

pri beznem pouzivani sem si niceho nevsiml ... a zirat 5 minut na display, abych zacal videt zlutej pruh, to nehodlam :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod nandro 19. 6. 2011 14:23

Jak píší kolegové,výdrž je myslím v průměru výdrží takovýchto telefonů.Sice kolikrát nabíjím i dvakrát denně,ale to jsem nonstop na wi-fi a posílám tak 300 sms,což hodně žere baterku,ale jinak dám mobil stejně večer na nabíječku,i kdyby měl třeba 40%.
Hry na telefonu šlapou v pohodě,je třeba ale pohledat od jistých výrobců hry optimalizované pro S2.Pustíš si třeba i TEGRA hry.
No a nějakých pruhů na displeji a já nevím čeho s foťákem jsem si nevšiml.Většinu chyb napravují případné aktualizace softwaru,či jiné ROM. ;-)
nandro
Junior

Odeslat příspěvekod beat 19. 6. 2011 14:23

To je různé...nažloutlý displej občas někdo má. Kup v obchodě a nech si ho pžedvést. Foťák je po aktualizaci použitelný i za oněch zhoršených podmínek..a výdrž baterie je ucházející. I když i mě se předevčírem telefon zbláznil a začal hřát a žrát energii i když nic nedělal. Musel jsem ho restartovat. Snad se to zlepší v případné další aktualizaci(snad český Samsung nějakou uvolní). Ale rozhodně by to neměl být běžný jev. Také je dobré sledovat, jaké aplikace stahuješ..nějaké možná ještě nejsou úplně vyladěné pro Android 2.3.3 nebo dvoujádrový procesor.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 19. 6. 2011 14:27

Kamil Krupka: Hry fungují všechny, jen ty "HD" musejí být kompatibilní. To znamená, že Tegra hry nefungují (textury), ale vše ostatní samozřejmě ano.

Jinak Rajs je opravdu mimo a jak tu psali kluci výše, neberte jejich komentáře při případném výběru v potaz. Baterie na tak výkonný stroj vydrží opravdu dlouho, s alternativní ROM (odlehčenou a s novým kernelem) ještě déle. Display je o kusu, ale osobně žádné zabarvení nemám a to jsem to ani nezkoušel na prodejně.

Rozměry jsou pak větší, ale natolik, aby to příliš vadilo. Ovšem záleží na velikosti ruky/prstů. Mi se drží SGS2 dobře, někdo s menšími prackami zase bude mít problém nebo nebude moci ovládat mobil jednou rukou (adekvátně). Pokud to vadí, jsou tady samozřejmě jiné mobily.

Jediný problém tohoto mobilu je, z mého pohledu, zvuk. Ten jsem si vylepšil ekvalizéry v PowerAmpu, takže na cesty již docela v pořádku, ale na domácí poslech (třeba večer) to fakt není. Nezalekněte se však, protože já mám zrovna tak trochu hudební sluch a taky nemám nejlevnější sluchátka.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MHertel 19. 6. 2011 15:01

No s HD her od gameloftu jede nejakych 10 her a ostanich tech lepsich novych kterych je mnohem vic nejede ani jedna a optimalizace uz i po tak dlouhe dobe neprichazeji myslim ze Gameloft se k SGS2 chova uplne stejne jako cesky samsung k nam.
MHertel
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 6. 2011 15:07

HD hry gameloftu sou delany prevazne pro tablety s tegrou2 ... tak cemu se divis ...

p.s.: ktere z her sis koupil na SGS2 a nejdou ti ?
anonymni

Odeslat příspěvekod Gotch 19. 6. 2011 15:58

Zdravím, chci se zeptat nevíte proč když vysunu informační lištu tak nahoře je takový jakoby nazloutly pruh. Všiml jsem si že je na každém galaxy s 2. To je tam schválně?
Gotch
Junior

Odeslat příspěvekod Fojťan 19. 6. 2011 18:01

funguje s galaxy S2 bluetooth handsfree od nokie?

// uz vyreseno: funguje.
Naposledy upravil Fojťan dne 19. 6. 2011 18:10, celkově upraveno 1
learnin' to fly
Fojťan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mar72 19. 6. 2011 18:09

Výdrž baterie záleží na tom, jak dáváš mobilu zabrat, už jsem ho dokázal vybít za 8h ale zrovna teď o víkendu když ho používám jen občas drží na jedno nabití už 3den, toho bych se rozhodně nebál ;-). Hry moc nehraju ale co jsem si sehnal to jede, furt se to dá nějak o šéfovat :-). A myslím, že u prodejnosti jakou SGSII má se to bude s podporou jen zlepšovat.
mar72
Junior

Odeslat příspěvekod MHertel 19. 6. 2011 18:16

HD hry gameloftu na zadnou tegru delane nejsou teda sou taky ale normalne na SGS1 jely vsechny hry na SGS2 se zadne neoptimalizujou krome tech puvodnich asi 10 ktere gameloft vypustil v dobe kdy se na trhu objevil SGS2 od te doby je klid a vubec na telefon nic neoptimalizujou.
MHertel
Junior

Odeslat příspěvekod D3VL3R 19. 6. 2011 18:25

nevím proč bych měl závidět, když jsem ho měl na test...

budu rád, že jste rádi a líbí se vám. Nejlepší je pocit z dobré koupě, což jsem poslední dobou nezaznamenal, ale snad se za pár dnů změní (kupuji vrtulník)...
Case: NZXT S340 Black | MB: Asus M4A89TD PRO​/USB3 | CPU: AMD Phenom II X6 3.9GHz | GPU: Gigabyte GTX1060 OC 6GB | RAM: Hyper X 16GB DDR3 | HDD: SSD EVO 850 256 GB, WD 1 TB | Power: Corsair RM550x | OS: Windows 10 64b
D3VL3R
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomes95 19. 6. 2011 19:16

Potrebuji poradit.Updatoval jsem SGS pres Kieas z 2.1 (upate-1) na android verzi 2.2 a zda se mi ze se trochu zasekava nektery hry se uplne kousou!! Prosim o radu jak tento problem vyresit.Dekuji za vasi prispevky.
SE T230i=>SE T630=>SE G900=>SE W810i=> HTC Desire S=>iPhone 4S=> iPhone 5
tomes95
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 19. 6. 2011 19:57

No po update se doporučuje wipe reset,takže ,nastavení soukromí obnovit tovární data,pak se doporučuje formát sd karty,i externí karty pozor před tím než se tohle udělá je potřeba udělat zálohu.Potom je také tip nastavení displej,animace a dát bez animací a foun pojede jak má.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod kolega 20. 6. 2011 06:45

Když je tu tolik nářků na výdž baterie SGS2, tak bych se chtěl zeptat, jestli někdo už nepořídil ten přídavný zadní kryt EEB-U20 s vestavěnou baterii 1300mAh? Tento doplněk už byl pár dní, než se rozprodal, i zde k mání. Také bych si ho objednal, ale zajímalo by mě, jak to vypadá s SGS2 v kupě, nějaký obrázek (na webu jsem zatím nic nenašel) a nějaké zkušenosti s tím.
Děkuji.
OM-D E-M1 a M.Zuika |12-40/2,8|45/1,8|60/2,8|75-300/Rll|
kolega
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků