Samsung I9100 Galaxy S II - obecná diskuse

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod ok 13. 6. 2011 12:53

Ještě tento foun nemám, ale nemyslím si, že je tato délka nabíjení a přehřívání v pořádku.
(.)(.)
neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí CARPE DIEM
ok
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 13. 6. 2011 13:41

mě se nabíjí cca ty tři hoďky jak je v návodu a nijak moc nehřeje.řek bych stejně jako ostatní mobily co sem měl...
Metal/HC/Punk
Galaxy S10+
Westone 4R
Bang & Olufsen BeoPlay H6
MacBook Pro 13" Retina
Samsung UE55D8000
flatliners
Junior

Odeslat příspěvekod Pan-Palo-1 13. 6. 2011 13:55

ale s telefonom si nic nerobil preto ani moc nehrial a bol do 3 hod nabity
Pan-Palo-1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jmanek 13. 6. 2011 16:46

paveldrs: zkontroluj si, jestli ti něco nejede na pozadí, co hodně "žere" baterku: Nastavení / Aplikace / Využití baterie
GD520 -> C35i -> M55 -> Razr V3 -> Rizr Z8 (vrácen) -> 5310 -> Wave -> SGS2 -> SGS3 -> Note2 -> HTC One (vrácen) -> SGS4 -> Honor 7
jmanek
Junior

Odeslat příspěvekod MHertel 13. 6. 2011 17:18

Me se taky nabiji neco kolem 3 hodin zalezi jestli mam zaple wi-fi taky hodne ale je to dlouha doba hodne mi to vadi.
MHertel
Junior

Odeslat příspěvekod Bourn 13. 6. 2011 18:08

Zdravím, rád bych se zeptal. Když bych chtěl připojit SGS2 k TV, tak jestli mi stačí redukce microUSB na HDMI a kabel HDMI a nebo musím mít ten spešl kabel MHL od Samsungu.
Bourn
Junior

Odeslat příspěvekod Denny21 13. 6. 2011 18:44

Ahoj,

máte někdo toto pouzdro? http://www.sunnysoft.cz/zbozi/173PCM-05 ... -s-ii.html Zajímal by mne váš názor a zda se v tom mobil nepřehřívá. Dále by mne zajímalo jaký používáte držák do auta a nabíječku do auta. Hodně se mluví o tom, že nabíječka nestíhá při zapnuté navigaci, je to pravda?

Dík
Denny21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sedici 13. 6. 2011 19:51

pro Bourn
musíš mít ten MHL od Samsungu ...
Sedici
Junior

Odeslat příspěvekod kolega 13. 6. 2011 21:06

Měl bych, na majitele SGS2 ještě jeden dotaz. Jak je to s datovým tokem při záznamu FullHD videa? Kolik MB/sec musí paměťová karta umět zaznamenat? Jde mi o to, jestli mi bude do SGS2 rychlostí stačit 32GB karta SanDisk, kterou mám ve svém wave nyní, nebo budu muset shánět rychlejší.
Děkuji.
OM-D E-M1 a M.Zuika |12-40/2,8|45/1,8|60/2,8|75-300/Rll|
kolega
Junior

Odeslat příspěvekod MHertel 13. 6. 2011 23:10

Ja mam Class 4 coz neni nic extra a fullHD mi to nahrava normalne. Spis mi ted dost vadi ten neprijemny zoom u fullHD nevi nekdo jestli se s tim da neco delat??Snad to je jen SW chyba kterou napravy
MHertel
Junior

Odeslat příspěvekod Daraa 13. 6. 2011 23:39

Zdravím všechny majitele SGS2, mám ho koupený od Vodafonu. Problém z Wifi se mi povedl vyřešit, konečně se doma připojí, ale mám pocit, že plné všechny čárky nebudu mít nikdy, jen když mám SGS2 u wifi antény routeru ve vzdálenosti cca 10 cm. Takže mě vystává otázka taky máte tak slabý příjem Wifi, někde jsem četl, ale pak už jsem to nenašel, že snad na to SGS2 trpí. Ve srovnání s mou stařičkou Nokii N95 je na tom znatelně hůř. Musel jsem v routeru vyměnit anténu ze 3dB na 10 dB, abych s tím mohl aspoň běhat po baráku.
Také se Vám tento telefon zahřívá při delším používání? To znamená, že stahujete aplikace, semtam něco v aplikacích děláte apod.Je zapnuté Wifi a somozřejmě displej. Zahřívá se ve vrchní části zezadu vlevo od čočky fotoaparátu. Když je v klidu a displej je vypnutý, tak se nezahřívá. Je to závada nebo pouze jeho blbá vlastnost?
Daraa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MHertel 14. 6. 2011 00:15

Abych ti řekl pravdu nikdy jsem na telefonu nevidel plny wi-fi signal nedávno se mi tam objevily tri carky (kolecko a dve carky) a hledel jsem na to jak na zjeveni. At jsem kde jsem pokud jsem v dozadu je to vzdy kolecko a jedna carka max. I kdyz polozim mobil na kterykoli router
MHertel
Junior

Odeslat příspěvekod jack16 14. 6. 2011 01:06

To Denny21.
Toto pouzdro mám a musím říct ze je skvělý. Úplně jsem si na něho zvykl, tel se lépe drží a je naprosto chráněn. Přehřívání se bát nemusíš. Mám ho přes dva týdny a nic jsem nepocítil a to jsem hodně zatěžoval. Takže doporučuju
jack16
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 14. 6. 2011 08:23

Co se týče wifi, příjem se mi sníží na 2 čárky když odejdu z místnosti s routerem a na jednu, když jsem na druhé straně bytu. Ale to mi nepřipadá nijak divné, protože tam má slabý příjem i notebook s mnohem větší anténou. Ono panely výrazně stíní a mobily mají malou anténu. Některé ovšem ukazují průběžnou hodnotu příjmu signálu vlastně hned (Galaxy S2) a některé prostě spadnou nebo ukáží sílu signálu až po minutě (moje Nokia E66).
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 14. 6. 2011 10:14

mě se zdá příjem na S2 lepší než na iPhonu 4(dva pokoje od routeru) a navíc rychlejší,takže spokojenost.moc bych nedal na to co to ukazuje,ale na reálnej přenos...
Metal/HC/Punk
Galaxy S10+
Westone 4R
Bang & Olufsen BeoPlay H6
MacBook Pro 13" Retina
Samsung UE55D8000
flatliners
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka