Samsung S8530 Wave II - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Přemek H. 25. 2. 2012 18:19

dikfi: Aha, no já myslel ty mapy pro Route 66, co chodily v navigaci v Badě 1.2. Mapy v internetovým prohlížeči mi normálně fungujou. Ty Ndrive a Navitel fungujou v navigaci?

EDIT: Už jsem na to přišel, díky.
Přemek H.
Junior

Odeslat příspěvekod Peete 28. 2. 2012 21:21

Lidi mohu Vás poprosit o jednu věcičku? A nejlépe toho kdo už má Badu 2(ale jiné verze také nevadí) a to, jestli můžete najet na stránku sázkové kanceláře Fortuna pro smartphon a udělat mi screen, jak Vám to prohlížeč vykreslí. Díky všem za ochotu ;-)
http://m.ifortuna.cz/smartphone
Peete
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Přemek H. 29. 2. 2012 12:33

Peete: Nevím, jak sem vložit fotku, tu je:

http://www.edisk.cz/stahni/11688/IMG_08 ... .75KB.html
Přemek H.
Junior

Odeslat příspěvekod Peete 29. 2. 2012 13:57

Přemek H.: Strašně Ti moc děkuji za ochotu a udělal jsi mi radost, páč tuto stránku umí perfetně vykreslit pouze prohlížeč s jádrem webkit (Bada a Android) :-)
Peete
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Přemek H. 29. 2. 2012 22:36

Peete: Nemáš za co, ty stránky mi fungovaly OK.
Přemek H.
Junior

Odeslat příspěvekod lenkavlkova 3. 3. 2012 17:52

ahoj vsem, mela bych takovy dotaz.. Premyslim o koupi mezi Samsung Ace a Samsung Wave II. Chci se zeptat na OS BADA 2.0 , ktery je v Samsung Wave II. Chtela bych tel vyuzivat na navigaci pro geocaching. Pro Ace je spousta aplikaci na netu ke stazeni, diky OS Android. Jak je na tob OS BADA? jsou k sehnani aplikace? Zadne jsem zatim nenasla :-( Dekuji za info.Lenca
lenkavlkova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Přemek H. 6. 3. 2012 11:07

lenkavlkova: Nevím, bohužel nepoužívám.

Tak se mi zdá, že po instalaci Bady 2.0 mi telefon hůř reaguje na doteky. Dělá to někomu taky, nebo jde opravdu jen o zdání?
Přemek H.
Junior

Odeslat příspěvekod jirka771 6. 3. 2012 17:56

jsem tu poprvé,prosím o radu,jak spojit tento tphone s PC,mám jak kabe,tak BT.Bt svítí,zeleně spojeno,ale vtento pc tel není nikde vidět,to samí u kabelu.Poradí mi někdo? :hm
jirka771
Junior

Odeslat příspěvekod Přemek H. 6. 3. 2012 18:17

jirka771:

Přes kabel buď přes mass storage (menu/nastavení/konektivita/USB nástroje/mass storage - kliknout na to, pak teprv připojit kabel do PC, nebo si musíš nainstalovat Samsung Kies.

Přes BT nevím, jestli jde telefon s PC spojit tak, abys ho tam měl jako další disk. Každopádně je potřeba nejdřív obě zařízení spárovat. Taky si zkontroluj, jestli máš povolenou viditelnost zařízení.
Přemek H.
Junior

Odeslat příspěvekod jirka771 8. 3. 2012 11:26

Připojení k PC vyřešeno,teď sem se pokoušel stáhnout si BADU 2.0,ale píslo mi to,že ŽÁDNÁ AKTUALIZACE K DISPOZICI :( nechci žádnou šedivku,ale pořádnou aktualizaci.Pokud možno díky:D
jirka771
Junior

Odeslat příspěvekod TitanArmy 4. 6. 2012 07:09

Dobrý den.
Jde o kamarádův mobil S Wave II. On je absolutně netechnický typ a já jsem na to taky nepřišel. Pokud mu někdo pošle SMS z internetu, tak mu telefon při jejím přijetí nijak nezareaguje. Tím myslím, ho telefon nijak zvukově neupozorní. Je to nějaká chyba, nebo je to někde v nastavení ? Při příjmu SMS z jiného mobilu ho telefon normálně upozorní. Děkuji za rady.
TitanArmy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TitanArmy 6. 6. 2012 18:42

Poradí někdo prosím ?
TitanArmy
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků