Samsung S8500 Wave - widgety

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Polsonside 18. 3. 2011 12:50

Je mi divné že tu nikdo neřeší nefunkčnost widgetu "psát sms" na BADA 2.0, nemá již někdo upravenou verzi?
Samsung SM-G930F* Android Nougat 7.0 * Klipsch Image S4a
LED TV Samsung UE40D6000 * UPC CA MODUL
Polsonside
Junior

Odeslat příspěvekod pewys 18. 3. 2011 16:51

Pro vytvoření ikony pro widget používám program Malování. Jak potom zaoblit ostré rohy, aby ikona byla hezčí? Nemohu na to přijít.
pewys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jathro 19. 3. 2011 11:58

Někde jsem zahlédl widget, který simuloval po doteku displeje rozbité sklíčko včetně zvukového doprovodu, bohužel adresu portálu jsem si nepoznačil. Jako vtípek by mohlo fungovat suprově. Nevíte kde to je někdo? Bylo to na WAVE

Tak už to mám :-), ale bohužel to seká mobil
Jathro
Junior

Odeslat příspěvekod manek1001 24. 3. 2011 17:02

In-počasí: programuje to kdokoliv kdo má znalosti html, javascriptu a css
pewys: stahni si jakykoliv lepsi program na upravu obrazku, delat ikonky v malovani neni dobry napad (ani nevim, jestli se v malovani da docilit pruhlednych zaoblenych rohu). Myslim, ze idealni pro tebe bude program gimp, pokud chces delat i slozitejsi upravy stahni (nebo kup za 30000) photoshop
manek1001
Junior

Odeslat příspěvekod first_neelix 28. 3. 2011 19:30

Nie v malovani zaoblene rohy nespravys. Na to potrebujes priehladny .png format obrazku ktory ale malovanie vobec nepodporuje ;-)
first_neelix
Junior

Odeslat příspěvekod Polsonside 29. 3. 2011 16:38

Tak na Samsungapps se objevují první použitelné vlaštovky.
Jizdní řády (chybí našeptávač a GPS lokace)
Volnyčas (praktická pomůcka pouze ve slovenštině)
Natankuj.sk(chybí GPS lokace,pouze slovensko)

V těch aplikacích mi chybí ta " volnost" jako na Android obdobách ale rozhodně musím uznat že pokud se budou vyvyjet dále takto užitečné aplikace (nejen pro SK) pak BADA získá mnohem více podpory od nás uživatelů. :tleskani
Polsonside
Junior

Odeslat příspěvekod moothee 29. 3. 2011 21:22

Ako to myslíš prvé použiteľné? Že doteraz tam nebola žiadna použiteľná aplikácia?
moothee
Junior

Odeslat příspěvekod Polsonside 30. 3. 2011 14:11

Myslím že nemá smysl se tu nějak napadat ale promiň, v porovnání s Androidem prakticky "nebyla". Když to shrnu, tak samé nezdařilé hry, kompasy, hodiny a dalších spousta aplikací naprosto nevyužitelných pro většinu smrtelníků. Do telefonu každý potřebuje především účelné aplikace jako třeba hledání spojení, nejbližších bankomatů, pump, restaurací, Navigace s GPS včetně modulace na kolo, tipy na výlet v oblasti GPS a tak dále.
Pokud takové aplikace nebudou vznikat pak mi Wave bude připadat jako klasický telefon bez operačního systému s dotykovým displejem.Je to názor každého jinak.Chce to hodně rychle začít makat na Badě jinak skončí, kdyby bykla otevřená jako Android tak by to dneska s aplikacemi taky vypadalo jinak.
Fakt si nepotřebuji vybírat z 1300 typů hodin na plochu které se navíc neaktualizují s letním časem :-) Myslím že tohoto názoru nejsem sám..Jen velká škoda že zatím tyto užitečné aplikace vznikly pouze pro SK, snad se dočká i ČR, každopádně dobrá práce 8-)
Polsonside
Junior

Odeslat příspěvekod Nicek 1. 4. 2011 06:36

polsonide: bada je vice otevrena, nez si myslis.. podle toho, co beres jako otevrenost.. pro jine znacky? NE! samsung dal mnoha milionove dotace pro developery bady. a makaji na tom. ale asi se staraji o neco jineho nez o nejake sra*ky pro CR.. treba o muslimske kalendare, hru s jednou cervenou tecko apod. :lol:
Nicek
Junior

Odeslat příspěvekod moothee 1. 4. 2011 14:46

Nechcem napádať, ma zaujímalo o čo ide. Nemyslím, že je správne hovoriť za väčšinu, ale ok. Jízdní řády už sú, pumpy, reštaurácie sa možno dajú nájsť cez Layar, ale niečo na reštaurácie z českej produkcie tam bolo tiež, ostatné neviem, ale mne na nič z toho aplikácie netreba (len spojenia). Asi som v tej menšine. :)
moothee
Junior

Odeslat příspěvekod Burton2 2. 4. 2011 00:47

Ja souhlasim s Polsonside... proste tyto aplikace by se hodily i pro CZ. Nikdy jsme nemel Android, ale co jsme slysel, tak ma hodne dobre aplikace, ktere by se hodily. Nemluvim o hrach, protoze hru si muzu zahrat doma na PC. Ale chtel jsem napr. vyzdvihnout ty pumpy. Jen tak jsme si stahnul tu slovenskou verzi a je uplne genialni. Kez by bylo neco podobneho i pro nas :(
Hold nezbyva nez cekat - badu nezatracuju, protoze vim ze udelaji stejne kvalitni aplikace, jen to chce cas :)
Burton2
Junior

Odeslat příspěvekod polda3 2. 4. 2011 19:25

Ahoj,dokaze mi nekdo poradit?Stahle jsem si program na Thematka.Uz jsem se i neco naucil,ale stale nevim jak tam do toho programu dostat dalsi temata.Jsou tam nastaveny asi 4 ale ja bych chtel vetsi vyber,Stahl jsem si dost temat ale zadne nedostanu do toho programu.Asi s nim neumim delat.Muze mi nekdo poradit a nebo poslat odkaz kde se s timto zabyvaji?Ten video navod uz mam zkouknutej X krat ale tam to neni.Dekuji za pomoc

polda3
polda3
Junior

Odeslat příspěvekod Polsonside 4. 4. 2011 15:56

Na Samsung Apps doporučuji konečně výbornou aplikaci "jízdní řády", funguje skvěle, jen mi chybí GPS lokace, našeptávač zastávek a detailní výpis trasy jako to má aplikace pro Android, rád bych o tom informoval tvůrce aplikace ale není uveden email :-(
Polsonside
Junior

Odeslat příspěvekod moothee 7. 4. 2011 16:40

Tak kontaktuj MobilBonus s. r. o., nie? ;)
moothee
Junior

Odeslat příspěvekod koprad 14. 4. 2011 14:23

Ahojte hodne pouzivam aplikaci oskarek nesel by dat nejaky spoustec teho oskarku na plochu jako widget at nemusim porad chodit do menu .
koprad
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka