Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod chochy1977 26. 8. 2010 19:55

Ahoj, mám dotaz a prosím o radu. Wlnka by měla umět i po odmítnutí hovoru odeslat sms s přednastavenou zprávou. Ale nemůžu nějak přijít na to jak to udělat. Na Galaxy S to funguje tak, že když někdo volá tak jsou na displayi tlačítka - odmítnou, přijmout a taky odmítnout pomocí sms v takové roletce, kde se dá vybrat požadovaná zpráva. Nevíte někdo jak to funguje na wlnce? Nějak na to nemůžu přijít.
Díky za pomoc.
Wave - můj první Samsung, můj první dotykáč ;o)
chochy1977
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fasher 26. 8. 2010 20:47

Zdravím, zničeho nic mi začal mobil při psaní SMS počítat jen 70 znaků a pak rozděluje zprávu... Nevíte někdo co s tím? Díky!
Fasher
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod manek1001 26. 8. 2010 20:55

přepni si z abecdy unicode na abecdu gsm (psani bez diakritiky)
manek1001
Junior

Odeslat příspěvekod pivoshek 26. 8. 2010 21:36

Ahoj. Mam pár dotazu ohledně sw klavesnice.
Jde nějak nastavit, aby při psaní sms po zmáčknutí tlačítka "odeslat" telefon požadoval potvrzení. Ted se to okamžitě odesílá a jelikož je "odeslat" hned pod shiftem, sem tam se mi stane, že se překliknu a omylem odešlu ještě nedopsanou sms :'( .
Tež se mi nedaří změnit klavesa ".com" při psaní www adres a mailu na ".cz" Nabízí mi to jen ".org", ".net" atd. Narodni koncovky ne.
Dik moc za odpovědi
pivoshek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Polsonside 27. 8. 2010 06:38

chochy1977 píše:Ahoj, mám dotaz a prosím o radu. Wlnka by měla umět i po odmítnutí hovoru odeslat sms s přednastavenou zprávou. Ale nemůžu nějak přijít na to jak to udělat. Na Galaxy S to funguje tak, že když někdo volá tak jsou na displayi tlačítka - odmítnou, přijmout a taky odmítnout pomocí sms v takové roletce, kde se dá vybrat požadovaná zpráva. Nevíte někdo jak to funguje na wlnce? Nějak na to nemůžu přijít.
Díky za pomoc.



Výborná funkce,hned jsem si jí zprovoznil a funguje na jedničku. :D

1)při příchozím hovoru musíš telefon nejprve odemknout, aby se ti na displeji zobrazilo tlačítko "odmítnout sms"
2)po stisku tlačítka bude hovor ukončen a telefon tě vyzve k odeslání jedné z přednastavených rychlých sms (lze editovat v nastavení)
3)po stisku vybrané sms bude ihned odeslána odmítnutému volajícímu

EDIT: s tím Skype to mám tedy pochopit že funguje pouze jako aplikace na psaní v případě že jsem připojen k internetu,nic víc,kam se to vlastně nahraje?Co ICQ nebo Miranda?
S̶a̶m̶s̶u̶n̶g̶ ̶S̶M̶-̶G̶9̶3̶0̶F̶*̶ ̶A̶n̶d̶r̶o̶i̶d̶ ̶N̶o̶u̶g̶a̶t̶ ̶7̶.̶0̶
Samsung Galaxy S22 (SM-S901B) Android 12 One UI 4.1
LED TV Samsung UE40D6000 * UPC CA MODUL
Polsonside
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sumerian 27. 8. 2010 06:43

pochopil jsi to správně. pouze chat.nahraje se to do Hry a další. icq je. buď přes web nebo přes javu. ebuddy.com nebo třeba nimbuzz.
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ben81 27. 8. 2010 07:00

Upozornění pro ty, kteří chtějí přehrávat videa s českými titulky,ale NapiPlayer jim nesedí.

Vestavěný přehrávač UMÍ české znaky v titulcích, ale titulky se nejdřív musí malinko upravit. Jak na to najdete ve FAQ na první stránce ;-)
ben81
Junior

Odeslat příspěvekod remaxik 27. 8. 2010 07:17

Zdravim vcera jsem si poridil tento samsung, a kdyz jsem se jej snazil pote zapnout tak se mi zapina furt do kolecka ale dal nic...neustale mi tam jen nabihaji loga a znova a znova. Nevite jak si s tim poradit??
Duncall->Aklcatel OT DB->Phillips Savy->5110->3310->M35i-> GD35->S M55->SE k500i->Rokr E1->V360->T230->2610->5610 XM->6234->K750i->KP500->5800->Sam. Jet->6300->S Wave->HTC Desire S
remaxik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ben81 27. 8. 2010 07:39

remaxik: nejlepe zajit do obchodu a vymenit za jiny kus. Tohle by to rozhodne delat nemelo.
ben81
Junior

Odeslat příspěvekod Alda007 27. 8. 2010 09:21

Ahoj, nezkoušel teď někdo navigaci? já jsem si s ní včera hrál a pro mé překvapení mě začala navigovat!! :-) Telefon je od O2.
Alcatel One Touch Club DB→ Siemens MT50 → Siemens MC60 → Samsung E720 (5 let) → Samsung S8500 Wave(špatný display) → Samsung S8500 Wave
Alda007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod agent07 27. 8. 2010 10:07

ona funguje trial verze. Já mám od T-Mobile a fungovalo mi to taky hnedka. je to na dobu 30 dní. V českém firmware mi to nepsalo nic o nějakém trialu. jen po připojení přes Route.sync jsem se podíval co tam mám za licenci a byla tam značka trialu. Takové stopky nebo hodiny nebo co to je. Když jsem hodil anglickej FW tak mi při spuštění psalo hlášku o trialu a kolik mi zbývá času do konce. A to i když jsem měl zakoupenou evropu, stále však běžel sučesně i trial na celý svět.
agent07
Junior

Odeslat příspěvekod hobitos 27. 8. 2010 10:08

Alda007: co konkrétně znamená hrál jsem si s ní? Máš instalovaný 30 denní trial?
LG -- G3 32GB + G Pad
hobitos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polsonside 27. 8. 2010 10:53

Já už zkoušel snad všechny postupy ohledně zprovoznění navigace ROUTE66 ale stále mi nefunguje ani trial.V programu ROUTE66 na PC mi nejde dokončit registrace(nepříjde mi aktivační email) a bez toho nelze do telefonu natáhnout mapy.V telefonu při připojení přes WIFI taktéž nelze stáhnout mapy,může mi někdo jen v krátkých bodem sem napsat jak zprovoznit alespoň tu trial verzi? :'(
S̶a̶m̶s̶u̶n̶g̶ ̶S̶M̶-̶G̶9̶3̶0̶F̶*̶ ̶A̶n̶d̶r̶o̶i̶d̶ ̶N̶o̶u̶g̶a̶t̶ ̶7̶.̶0̶
Samsung Galaxy S22 (SM-S901B) Android 12 One UI 4.1
LED TV Samsung UE40D6000 * UPC CA MODUL
Polsonside
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alda007 27. 8. 2010 10:57

No trial právě nemám. Pokud bych ji měl, tak by to mělo být při zpuštění napsáno. Právě jsem z toho včera byl vykulenej... Nastavoval jsem tam trasy pak "domů", "do práce". Po nastavení trasy jsem dal "spustit navigaci", x minut načítal polohu až prohlásil něco jako "Vaše trasa byla vypočtena". Na cestě z práce mě už vesele navigoval. :tleskani

EDIT: tak asi dle agent07 mám trial verzi. Na svuj pc se ted nedostanu, takže to nemůžu na 100% potvrdit.

-- 27. 8. 2010 12:09 --

Polsonside: To je divné, mě přišel aktivační e-mail ihned. Zkus si ho ještě jednou zkontrolovat, zda jsi ho správně napsal.
Alcatel One Touch Club DB→ Siemens MT50 → Siemens MC60 → Samsung E720 (5 let) → Samsung S8500 Wave(špatný display) → Samsung S8500 Wave
Alda007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chochy1977 27. 8. 2010 12:01

To Alda007: Dá se to zjistit i přímo v telefonu jeslti máš trial. Když ji máš spuštěnou, dáš VÍCE - STÁHNOUT OBSAH - JÍZDA A CHŮZE a tam máš jednu položku a po kliknutí na ni by ti to mělo napsat právě do kdy ji máš trial. Jinak je to uvedeno i v Route Sync u této položky v dolní liště. Mě žádná hláška o trial verzi při spuštění nenaskakovala, ale jakmile to vypršelo, při pokusu spustit navigování trasy to prostě nešlo navigovat. Mám teď zaplacenou tu výhodnou nabídku pro Evropu s doživotní licencí.

To Polonside: Díky za pomoc při mém problému s "odmítnutím hovoru pomocí sms". Jsem slepota a nevšimla jsem si toho tlačítka, kterým tak učiním.
Jinak aktivační mail s účtem do Route 66 mi taky přišle ihned v zápětí po registraci. Nemohlo ti to spadnout do SPAMU? A zkoušel jsi registraci znovu s případně jinou e-mail adresou?

Pro všechny co mají zájem, zde je link na stažení návodu obsluhy navigace přímo z jejich zákaznického centra:
http://www.66.com/static_media/manuals/ ... ual_cs.pdf
Wave - můj první Samsung, můj první dotykáč ;o)
chochy1977
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků