Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod michalius1 17. 3. 2011 13:07

a rychlost na wifi máš jakou? ideálka alespon 1Mbit, jinak psal jsem to několikrát prokletí Wavu je jeho OS BADA určitě by bylo lepší mít na něm Android. Snad se s OS BADA 2.0 něco změní, ale moc tomu nedávám:(
michalius1
Junior

Odeslat příspěvekod ladissek 17. 3. 2011 13:21

mám 4Mbit/s...takže nevím,kde může být zakopaný pes.
ladissek
Junior

Odeslat příspěvekod Polsonside 17. 3. 2011 14:16

Mě to po půl roce případá takový lepší obyčejný telefon. Předpokládal sem že to bude o tom že co budu na telefon potřebovat, bude i ke ztažení, třeba i postupně ale dodnes na BADA není ani pořádná navigace (Route66 a zastaralé mapy fakt nehodnotím), ten Wave pak ztrácí naprosto význam a uživateli nezbývá než používat pouze to, co nabízí v základu až na pár vyjímek. Do dnešního dne není ani aplikace, která by umožnila aby led dioda svítila bez přerušování a všechno soustředit do widgetů na plochu je nepraktické poněvadž vás každá náročnější aplikace vykáže na plochu pro nedostatek prostředků.Toho přístroje mi je fakt líto,s Androidem by získal zaslouženou popularitu ale jestli vše zůstane při starém i po upgradu na BADA 2.0 tak budu vážně přemýšlet nad prodejí a koupí Galaxy SII.Takhle je to jen drahá MP3.Čekal sem hold věčí "boom" okolo tohoto systému o kterém tehdy tak pěli ódy :/
Nebýt pár šikovných uživatelů tak dodnes nemáme jedinou použitelnou aplikaci, to už raději asi víc nerozebírat,bravo pane Samsung :tleskani
S̶a̶m̶s̶u̶n̶g̶ ̶S̶M̶-̶G̶9̶3̶0̶F̶*̶ ̶A̶n̶d̶r̶o̶i̶d̶ ̶N̶o̶u̶g̶a̶t̶ ̶7̶.̶0̶
Samsung Galaxy S22 (SM-S901B) Android 12 One UI 4.1
LED TV Samsung UE40D6000 * UPC CA MODUL
Polsonside
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Winner07 17. 3. 2011 14:38

Ta ČT24 mi nejede vůbec, celou dobu je tam Načítání do paměti 0% a pak Připojení k serveru bylo ztraceno, nevíte co s tím? Sem na wifi
Winner07
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ladissek 17. 3. 2011 15:15

Polonside: myslím,že je led dioda - free torch nebo led flashlight
ladissek
Junior

Odeslat příspěvekod Andyss 17. 3. 2011 16:14

Magic Torch taky svítí bez přerušování.
Andyss
Junior

Odeslat příspěvekod michalius1 17. 3. 2011 16:27

k wifi někteří poskytovatele netu mají urcite porty blokované vtom bych viděl ten problém že to nejde(ostatně doma mi nejde taky v práci, ale jo zkusím zjistit který to přesně jsou.
michalius1
Junior

Odeslat příspěvekod vandave8 17. 3. 2011 18:07

ako mam riesit problem s budikom?stane sa ze raz za tyzden nezazvoni.uz ma to dost stve.parkrat som koli tomu zaspal,co bol problem.ci si ma stiahnut nejaku aplikaciu?ak ano,tak ktoru?
vandave8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jarrynn 17. 3. 2011 21:09

Polsonside píše:Do dnešního dne není ani aplikace, která by umožnila aby led dioda svítila bez přerušování a všechno soustředit do widgetů na plochu je nepraktické poněvadž vás každá náročnější aplikace vykáže na plochu pro nedostatek prostředků.


Máš špatný přehled - aplikací na nepřerušované svícení led je několik např. :Magic Torch nebo LED Flashlight.

vandave8: Když jsem si kupoval WAWE byla moje obava z nespolehlivosti budíku na základě příspěvků v téhle diskuzi velká. Po cca půl roce používání mě budik nezklamal ani jednou.
Naposledy upravil Fíla dne 18. 3. 2011 00:24, celkově upraveno 1
Důvod: citace zkrácena
jarrynn
Junior

Odeslat příspěvekod lacino88 17. 3. 2011 21:19

Pozna tu niekto nejako sposob ako zistit aka RAM je v nasom Wave? Kamarat do mna dal chrobaka ze su verzie s 256MB a 512MB, som nasiel jednu java aplikaciu a ta ma nejako o 512MB nepresvedcila.. vie mi to tu dakto vyjasnit? dakujem
CASE CoolerMaster RC-690-KKN1; PSU SuperFlower 650W Gold; MB MSI Z97 Gaming 3; CPU Intel i5-4690k + SCYTHE Mugen MAX; GPU ASUS Strix GTX 970; RAM Kingston 2x8GB HyperX;SSD 240GB+500GB;HDD 1TB+2TB; NEC EA244WMi; OnePlus 8Pro 256GB;Samsung UE48H6470
lacino88
Junior

Odeslat příspěvekod befele 17. 3. 2011 22:48

Tak mi to nedalo a zkusil nainstalovat widget na ČT24. Instalace včetně stažení z netu za necelou minutu, spuštění přes wifi a pusa dokořán! Funguje skvěle a rozlišení přímo exelentní!! Díky!!
befele
Junior

Odeslat příspěvekod jarrynn 18. 3. 2011 14:21

I u mne widget ČT24 na wifi bez problému.
jarrynn
Junior

Odeslat příspěvekod oromis96 18. 3. 2011 18:07

čt24 widget taky nejede..připojení k serveru bylo ztraceno
oromis96
Junior

Odeslat příspěvekod aquilas 18. 3. 2011 18:19

No mě widget taky nejede. Ale adresu streamu jsem si zkopíroval do Bada TV a tam to funguje v pořádku.
aquilas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mirbrzobohaty 18. 3. 2011 20:40

Dobrý den , mám malej problém..Když při hovoru potřebuji jít do seznamu, jak to udělám ? Ještě se mi to nepovedlo..Děkuji za vyzkoušení :)
mirbrzobohaty
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků