Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Monika.nika 4. 7. 2010 09:33

Včera jsem si tento Samsung zakoupila, předtím jsem měla různé pracovní Nokie řady E, i Samsung už jsem měla. Zatím prozkoumávám a našla jsem chybičku...zkoušeli jste si v zabezpečení nastavit "zámek soukromí"? Já si ho dala na zprávy, zadala heslo, do zpráv to tedy po mě sice heslo požadovalo,ale jen na poprvé. Vyjela jsem a pokud tam chci znova,tak už ho nechce. Mělo by to chtít ale logicky heslo pokaždý. Není v tom schovaný nějaký fígl,nebo je to chyba? Prosím o odpověď pro nováčka...kuju :-)
Monika.nika
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod manek1001 4. 7. 2010 09:59

podivej sse do spravce uloh jestli tam porad nemas zapnute zpravy ;-)

// Fíla: jak spustit Správce úloh najdete ve FAQ v prvním příspěvku této diskuze
manek1001
Junior

Odeslat příspěvekod Monika.nika 4. 7. 2010 12:10

Děkuji. Mě zkrátka ani nedošlo, že to může souviset s tím, že mi to visí v tom správci. Díky za trpělivost a radu.
Monika.nika
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stanley78 4. 7. 2010 12:39

Dotaz ohledně akrualizace KIES. Když spustíte KIES, stáhne se vám, nebo nabídne automaticky nová verze? Mě tedy ne, i když kliknu v menu na Aktualizace. Ale na stránkách Samsungu se čas od času nová verze objeví, tak jí stahuju ručně.

Je to jen u mě, nebo se nové aktualizace nenabízí u nikoho?! Mimochodem, dneska jsem nainstaloval verzi 1.5.1.10071_32 a měl jsem původně 1.5.1.10062_42_2

Tak jsem doufal, že konečně půjde synchronizace kalendáře s Outlookem, ale stále nic. Tak co se vlastně změnilo?!
Stanley78
Junior

Odeslat příspěvekod nufak 4. 7. 2010 12:54

Stanley78
Mně se taky nová verze automaticky nenabídla, ale už se mi konečně po kliknutí na Tento počítač zobrazují všechny soubory v počítači :). Jiné změny jsem nezpozoroval
nufak
Junior

Odeslat příspěvekod robis33 4. 7. 2010 14:08

Zdravím všetkých. Som štvordňový majiteľ Wavu. Je to môj prvý dotykový MT a mal som mierne obavy z ovládania avšak som nadmieru spokojný. Je to super telefónik.

Mám niekoľko otázok na skúsenejších užívateľov.
Dá sa nejako upraviť Widget priateľia z toho kuhového ovládania na napr. maticu 4x3 alebo nejako inak? Alebo sa dá použiť iný widget.
Je nejaky widget na prezeranie obrázkov. Bez nutnosti isť do menu atď?
Aj vy musíte vypnúť obrazovky s widgetmi po pripojení cez USB ako veľkokapacitné zariadenie? Zdá sa mi to ako kravina.
Nerozumie nastaveniam v GPS :
Povolil som lokalizačné služby a keď zadám Moja pozícia mám tam samé nuly. treba ešte niekde niečo zapnúť?
Rozšírené GPS - je to za poplatok a načo to je.
Povoliť polohu siete - je to za poplatok, potrebuje to WIFI(wifi mám) a načo to je.
V profiloch je nastavenie OR world OR MMS a OR internet, mám tam zašktrnuté OR world ale načo to je veď GPS signál nejde cez.
Ak vyberiem z menu Navigáciu pýta odo mňa kartu, navigácia nie je predinštalovaná? Má tam byť Route66.
Ako by som mal zabezpečiť aby sa nepripojil na OR Word a OR Internet. Mám doma WIFI aj v robote mám WIFI a teraz nemám nemám dátový paušál.
robis33
Junior

Odeslat příspěvekod spacir26 4. 7. 2010 14:14

Tak konečně se jim něco podařilo, mě už taky Kies jede v pohodě a vidím vše...
spacir26
Junior

Odeslat příspěvekod brady 4. 7. 2010 15:12

Je to normalne?! V mobile si zapnem jednu aplikaciu,hru a hocikedy sa mi vypne,ze mam nedostatok pamete.

Vid tu:
Obrázek

Skusal som uz aj vypnut a zapnut mobil,ale nejak nepomaha
brady
Junior

Odeslat příspěvekod soss 4. 7. 2010 16:13

Jinak upozornění pro ty kterým jde do tel. strčit hodně těžce jack. Jsou dvě velikosti spičky 3.5 jacku. Jedna má 3.15 mm a druhá 2.95mm. Je to sice malý rozdíl ale u tohoto tel. to činí velký problém. Protože je kladen velký důraz na prenos hudby a tím i přesnost zdířky,která je konstruována na menší velikost. Takže šuplera a měřit :-(
soss
Junior

Odeslat příspěvekod robis33 4. 7. 2010 18:33

soss: Dodávané špunty idú tiež veľmi ťažko zastrčiť, môže dôjsť k poškodeniu telefónu?
Všetky čo mám doma idú na konci ťažko zastrčiť.
robis33
Junior

Odeslat příspěvekod snoop69 4. 7. 2010 19:19

Tak jsem úspěšně vyzkoušel java aplikaci Handy Geocaching přesnost na 2-3m.Aplikace dokáže využít vnitřní GPS ,ale i extérní BT modul(např. můj EVOLVE iTraxx) :D

Tak hurá do přírody hledat poklady.
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KAMAK 4. 7. 2010 19:29

Prečo nejde v telefónnom zozname KIES možnosť zoradiť kontakty Priezvisko, Meno?? V telefóne to tak ide nastaviť.Editácia je v takomto zozname tvorenom podľa krstných mien nanič. :-\
Naposledy upravil KAMAK dne 4. 7. 2010 19:35, celkově upraveno 2
Radšej užívať život, ako v klube dôchodcov spomínať na pracovné úspechy.
KAMAK
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brady 4. 7. 2010 23:50

Som slepy,alebo to fakt pri automatickom zablokovani mobilu sa neda nastavit cas,ze kedy sa ma mobil zablokovat?!
brady
Junior

Odeslat příspěvekod Snejx2009 4. 7. 2010 23:51

zdravim,
pls potrebujem poradit ako nastavit emailovy ucet v mobile.
potrebujem nastavit ucet na gmaili, uz som tu precital toho dost ako to nastavit a mne to dako nefunguje.
IMAP a SMTP mam zapnute na gmailovom konte, v nastaveniach v mobile pri konte davam vypnut ssl zabezpecenie a v podstate ostatne veci by mali byt oukej,
ked dam stiahnut maily, tak mi da, ze google neodpovedal.
pls vedel by mi s tym niekto poradit ? thx

ked som to nastavil prvy krat tak mi to slo, potom som nastavil ze stahovat nie len hlavicku ale celu spravu a odvtedy mi to uz nejde,
aj ked som to vravil naspat, ze aspon predmet spravy
Snejx2009
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Krtinko 5. 7. 2010 01:18

Mozno s toto hodi skor do topic flash :-D Ak chcete pouzit fon ako svietidlo, tak normalne iba pustite kameru, zacnite natacat, ked skoncite tak stlacte dvakrat HW tlacidlo, tzv. cervene. Odpada potom povinnost mazat zbytocne video.
este ohladom toho handygeocaching. som si do fonu dal aj .jar aj .jad, nainstaloval, zaregistroval... ale vsimol som si,ze mi pise ze nema signal, na pozadi musi bezat route, aby mi to islo. je to ok?
Krtinko
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků