Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Troopik 20. 8. 2011 19:18

oki, ale i tak díky za link :)
Troopik
Junior

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 20. 8. 2011 20:52

jak udelat twn score hack na fruit ninja ???
DNSTUFF
Junior

Odeslat příspěvekod Kudli3 21. 8. 2011 10:40

Včera mi kamarád řekl, že jde provést hack zvuku videa u svého samsungu SGSII. Prvně jsem se smál a myslel sem si, že to je nesmysl, ale když mi řekl že to normální video, který nahrává do fullHD, tak má tok zvuku jen 66kbps což je teda děsný na fullHD video, k čemu super video, když ten zvuk z toho je na houby?! No a upravil tím hackem na 192kbps a nedá se to srovnat..!
Tak jsem si říkal, že se podívám na to kolik nahrává moje HD video z Wave a zjistil sem, že je na tom uplně stejně! 66kbps. Hrůza, bohužel to upravit nejde, protože na Badu žádnej hack není. Pořád přemýšlím, co s tím, bohužel nic. Musel bych napsat lidem od Bady ať to v novým FW napraví, což je ještě větší nesmysl, než se to pokusit nějak hacknout :D
Ale přijde mi to fakt škoda, že ten zvuk není nic moc, když by to nahrávalo aspon do 128kbps, tak by to bylo lepší a video by bylo větší max o pár Mb..
Kudli3
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 21. 8. 2011 13:08

mono, deleno dvema
DNSTUFF
Junior

Odeslat příspěvekod vojtna 21. 8. 2011 19:16

SoVCZ - stahoval sem jenom 1600x1200 nebo kolik to je a ten rámeček byl umístěn dokonale aby nepřesahoval tak nevím..:/
vojtna
Junior

Odeslat příspěvekod zoro13 22. 8. 2011 06:18

Orezať na 1200x800.
Ešte može byť že priamo v téme sú tie spodné tlačidlá nepriehľadné a prekrívajú obrázok. Skús inú tému a tam zmeň pozadie..
zoro13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kudli3 22. 8. 2011 07:37

Mě spíš vadí, že nemůžu dát nějakou fotku co je na výšku jako tapetu aby mi ju to neořízlo.

Jinak nevíte o nějaké dobřé čtečce knih?
Kudli3
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SoVcz 22. 8. 2011 08:45

vojtna > Tak se podívej do Kiesu jestli nemáš zapnutou volbu "Optimalizovat rozlišení fotografie pro zařízení a spustit přenos". Ta volba ti totiž každý obrázek, který do Wave nahraješ zmenší.

Najdeš to v Kies > Připojená zařízení > GT-S8500 > Základní informace > Možnosti
SoVcz
Junior

Odeslat příspěvekod zoro13 22. 8. 2011 08:47

Na výšku 480x800.
A tapety kopírujem pri pripojení ako Veľkokapacitná pamäť, nie cez Kies.
zoro13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petra_Skachova 22. 8. 2011 09:54

DNSTUFF píše:jak na bada 1.2 G7 poslouchat napr cesky rozhlas... nechapu ze cro dava moznost poslechu vsech audio formatu ale wave si ani s jednim neporadi


DNstuff:Ahoj, zkus aplikaci Tunein Radio, najdes ji v Samsung Apps. Funguje jen s Wi-Fi (alespon v mem pripade, pres 3G by to byla pekna palka), a najdes tam tisice radio stanic z celeho sveta, vcetne CRo 1, Frekvence 1, Evropy 2 atd. Skvele funguje a ma i video efekty.

-- 22. 8. 2011 10:54 --

DNSTUFF píše:jak na bada 1.2 G7 poslouchat napr cesky rozhlas... nechapu ze cro dava moznost poslechu vsech audio formatu ale wave si ani s jednim neporadi


DNstuff:Ahoj, zkus aplikaci Tunein Radio, najdes ji v Samsung Apps. Funguje jen s Wi-Fi (alespon v mem pripade, pres 3G by to byla pekna palka), a najdes tam tisice radio stanic z celeho sveta, vcetne CRo 1, Frekvence 1, Evropy 2 atd. Skvele funguje a ma i video efekty.
Petra_Skachova
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 24. 8. 2011 23:20

jo dobre ale spis mi jde o ČRo 2 - Praha (Dvojka)...v severnich cechach to skoro nenaladite.
DNSTUFF
Junior

Odeslat příspěvekod Mishka23 25. 8. 2011 12:58

ahojky, nevím, jestli můj dotaz patří právě sem, tak mě nekamenujte :-) Dostala jsem od rodičů new tel (wave s8500), je odblokovany pro vsechny operatory, ale kdyz ho zapinam tak tam je logo Vodafone a i treba v internetu jsou zalozky vodafonacky atd a nevim jak to dostat z telefonu. jde to nejak? prosim o radu.dekuji
Mishka23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cheetah007 25. 8. 2011 16:23

Navstiv http://www.mojebada.cz/ a forum tam jsou odkazy na "cisty" necustomizovany firmware ;-)
Cheetah007

Odeslat příspěvekod Jathro 25. 8. 2011 16:59

Asi rodičům pěkně dlouho ležel v šuplíku. Vodafone wave 8500 už dlouho nemá v nabídce. :-(
Jathro
Junior

Odeslat příspěvekod Mishka23 25. 8. 2011 19:59

no já se rodičů ptala a ona je to šedivka
Mishka23
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků