Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod karelpavel 10. 3. 2011 15:12

Jak skopírovat z Nokie 6300 do samsungu wave 8500 sms zprávy ?? díky
karelpavel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Johanis 10. 3. 2011 17:32

Hoši existuje angl.slovník nebo translátor na wave?Hoďte tip.Díky.

EDIT: Tak jsem skusil tady ten a jede celkem dobře.http://www.samsungapps.com/topApps/topA ... 0000359384
Naposledy upravil Fíla dne 10. 3. 2011 20:26, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
Johanis
Junior

Odeslat příspěvekod moothee 10. 3. 2011 17:38

Bol som predbehnutý... Tak doplním: Tento asi jediný podporuje aj CZ a potrebuje ako ostatné pripojenie.
moothee
Junior

Odeslat příspěvekod Andyss 10. 3. 2011 18:32

Já používám slovníky v Javě.Dá se to.A nevyžadují připojení.
Tak nevím,jestli to můžu postnout....ale warez to není.Je to free.
Tudíž jsem vám to hodil tady.
Naposledy upravil Fíla dne 10. 3. 2011 20:25, celkově upraveno 1
Důvod: nedávej odkazy do CODE!
Andyss
Junior

Odeslat příspěvekod Johanis 10. 3. 2011 18:39

moothee: Tento translátor překládá věty a nepotřebuje připojení.

EDIT: To znemená,že v zahraničí nebude translátor fungovat a nebo služba bude zpoplatněná?
Naposledy upravil Fíla dne 10. 3. 2011 20:27, celkově upraveno 2
Důvod: příspěvek upraven
Johanis
Junior

Odeslat příspěvekod luboss92 10. 3. 2011 18:50

Za mě vede Live Dictionary. Strýček google umí najít vše.
Nokia 3310 -> Nokia 6020 -> Nokia 6300 -> Samsung s7350 -> Samsung S8500
luboss92
Junior

Odeslat příspěvekod vojtna 10. 3. 2011 20:33

Tak umí někdo s tím wavespooferem? nutně to potřebuji...
vojtna
Junior

Odeslat příspěvekod renčam 10. 3. 2011 21:38

Přesně tak, Live jsou nejlepší a nejobsáhlejší. Musí se u nich odškrtnout přizpůsobení obrazovce, ale klávesnici nechat. http://www.mojebada.cz/forum/9-utility/502-slovniky
renčam
Junior

Odeslat příspěvekod moninka.dro 10. 3. 2011 23:55

Zdravím, mám takový problém...
když jsem si koupila telefon nedostala jsem žádné cd, teď když zapnu usb k počítači tak to po mě chce instalaci a když dám velkokapacitní paměť tak ta mi nejde v PC rozbalit, píše mi to chyba zařízení.....tak fakt už neví co s tím...
moninka.dro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nicek 11. 3. 2011 00:29

PC si i u otevirani jako velkokapacitni pamet potrebuje nainstalovat ovladace. bez toho se do mobilu nepodivas. jestli chces, muzes pam. kartu z mobilu hodit do ctecky, jestli nechces instalovat ovladace.
Nicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlada.vlada 11. 3. 2011 06:51

Prosím,jde u tohoto fonu nastavit i světelná signalizace přichozího zmeškaného hovoru nebo smsky jako u Nokie?Dík
vlada.vlada
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sumerian 11. 3. 2011 07:00

ne. pouze opakovaná zvuková. a to jen u sms.
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod moninka.dro 11. 3. 2011 07:44

No a mohl by mi někdo poradit kde seženu ty ovladače na nainstalování když jsem nedostala CD? Děkuji za pomoc
moninka.dro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stanley78 11. 3. 2011 07:52

Polsonside píše:Ano, je nás tu více se stejným názorem.Prostě základní kámen úrazu je, proč když už vyjde velmi užitečná aplikace, tak jedině na OS:Android nebo Iphone. Pak se člověk podívá na web aplikací pro BADA a chce se mu brečet, s prominutím ostatních samé kraviny, které postrádají význám a účelnost...


Jsem naprosto stejného názoru! Jsem na tom úplně stejně! Chtěl jsem Wave, resp. Badě dát šanci, ale už jsem to vzdal. I já jse byl jeden z prvních majitelů. Po HW stránce patří WAVE (zatím) mezi špičku. Ale využití jeho potenciálu je žalostné. Už jsem rezignoval a mám WAVE čistě jako telefon a na práci mám HTC HD. Mám stažené asi 3 použitelné aplikace - zbytek je naprosto k ničemu, bez významu. Kžadá hloupá NOKIE má v dnešní době navigaci zdarma. Co má BADA? POkud se nepletu, tak to dnešního dne není ani placený Sygic (případně mě opravte).

A telefon jsem si rozhodně nekupoval k tomu, abych na něm hrál hry. To fakt ne. Od toho mám PC.
Naposledy upravil Fíla dne 11. 3. 2011 10:55, celkově upraveno 1
Důvod: citace zkrácena
Stanley78
Junior

Odeslat příspěvekod renčam 11. 3. 2011 08:02

monika.dro: to se nainstaluje samo, jen nech to USB chvíli v klidu a nahlásí ti to Hardware nainstalován a připraven k použití. Takhle se chovají i flešky apod. A bude se to instalovat jednak za telefon a jednak za kartu. Taky pak budeš mít v manažeru dvě jednotky.
renčam
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků