Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Afroadam 19. 2. 2012 20:24

MartinV76: Wave umí propojit kontakty s FB, takže chyba na tvé straně, nedivím se, že ti telefon ve všem připadá strašný, když s ním ani neumíš :) umí toho oproti androidu méně, to je pravda, ale pokud člověk ani neprojede všechny funkce, nevím no..
Afroadam
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 19. 2. 2012 20:33

Plne souhlasim s Jarrynnem,ja jsem aktualizoval a odpojil kabel moc brzy,vse nasvedcovalo,ze je aktualizace hotova a ona nebyla. Displej zcernal,pak na nem naskocil cerveny napis download mode a bylo vymalovano,znovu jsem pripojil telefon a dal pokracovat v aktualizaci. Uz jsem si planoval,jak dalsi den pojedu kupovat novy telefon a premyslel ktery pristroj s operacnim systemem wp7. Jenze mi plany prekazila uspesna aktualizace. Telefon se vubec neseka,ostatne se mi nesekal nikdy,rychlost je prinejmensim stejna,neli vyssi. Baterka drzi stejne,nesmi se clovek divat na ty procenta,ty davaji pocit,ze baterie mizi neskutecne rychle. Ja procenta vypnul a je klid. Jen nektere veci se nastavuji jinak a jinde a to mi dela problem. Ale zase je to o zvyku. Na nektere prispevky od lok4s nema cenu reagovat,u nej je vsechno spatne. Bud koupil totalne vadny kus,nebo je problem mezi zidli a klavesnici. Ja zatim jsem spokojen. To rozpoznavani hudby mi vadi,ze uz v prehravaci neni,ale je na to tusim aplikace. Zase u psani sms pribyla kompletni nabidka smajliku,je to blbost,ale potesi. Porad jsem nevyzkousel uplne vsechno,az narazim na problem dam vedet.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod Honza20 19. 2. 2012 22:49

tomas fuk 1
A jakou verzi firmwaru používáš?
---> HP EliteBook 8540w
---> Samsung Galaxy S3, Note II
---> LCD TV Samsung LE32R86BD, Vantage HD 7100S
---> Peugeot 206 Black edition
---> Nikdy nedávej na první dojem, zdáni většinou klame
Honza20
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martinV76 19. 2. 2012 23:44

Afroadam píše:MartinV76: Wave umí propojit kontakty s FB, takže chyba na tvé straně, nedivím se, že ti telefon ve všem připadá strašný, když s ním ani neumíš :) umí toho oproti androidu méně, to je pravda, ale pokud člověk ani neprojede všechny funkce, nevím no..

Tak poraď jak na to. HTC mi to udělalo automaticky, tady ne a je pravda že jsem ani nepřišel jak na to.
A nikde jsem nepsal, že mi telefon připadá strašný. Naopak. A opravdu nemám rád když mi někdo přisuzuje něco co jsem nenapsal.
martinV76
Junior

Odeslat příspěvekod shanex 20. 2. 2012 07:51

Zdravím.mam dotaz. Aktivovali mi na měsíc net zdarma (tmobile), mam wave 1..Chtěl jsem se zeptat, to můžu jít rovnou na net, nebo musím někde něco zapnout, jako třeba datové pakety či co,či je potřeba někde změnit připojení. samozřejmně, aby se mi nic neučtovalo, když to mám mít měsíc zdarma. díky
shanex
Junior

Odeslat příspěvekod Martin Bednář 20. 2. 2012 10:55

shanex: ano, je potřeba zapnout datové pakety
Martin Bednář
Junior

Odeslat příspěvekod Kudli3 20. 2. 2012 11:48

Chci se zeptat, už máte na Wave 1 od O2 někdo Badu 2?
Kudli3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Martin Bednář 20. 2. 2012 12:42

Nemohl byste někdo prosím sem dodat náhledy, jak vypadá nový firmware na Wave? Díky moc. Martin
Martin Bednář
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 20. 2. 2012 13:18

honza20: mám badu verze co mi nabídnut kies pro oficiální distribuci. Její číslo je-2.01201051942LISS 8500XXLA1
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod Jathro 20. 2. 2012 14:33

Kudli3 píše:Chci se zeptat, už máte na Wave 1 od O2 někdo Badu 2?

Ano, ale ty jsi badu opustil, ne?
Jathro
Junior

Odeslat příspěvekod jarrynn 20. 2. 2012 16:35

Dnes jsem měl v ruce Samsung Nexus - jinší kafe, mohl bych nyní hanět tu naši starou wave a bady jako to dělá martinV76, nebyl by pro mě osobně problém si koupit třeba i ten nexus , ale proč??? S wave jsem spokojen, má to co potřebuji, bada 2 ho trošku oživila.... , že má muchy nic není ideální snad pouze martinV76
jarrynn
Junior

Odeslat příspěvekod shanex 20. 2. 2012 20:32

Martin Bednář píše:shanex: ano, je potřeba zapnout datové pakety

a nebude mi za to nic účtováno?
shanex
Junior

Odeslat příspěvekod martinV76 20. 2. 2012 20:56

jarrynn: Co to meleš za nesmysly. Bada jako systém nevadil. Napsal, že i vadí málo kvalitních aplikací, což je taky pravda. Napsal jsem co mi vadí a nevím proč se kvůli tomu do mě navážíš. Myslel jsem,že to je diskuzní fórum a ne oslavný fórum na Badu a že se tady nesmí napsat nic proti.
To že jsem si dovolil napsat že je podle mě Android lepší se Tě asi nějak citově dotklo, ale je mi to upřímně jedno. To,že se spokojíš s tím, že Bada nic moc neumí je Tvoje věc a já Tě za to kritzovat nebudu. taky mi to dřív stačilo. Nenavážej se tedy do mě, když mě to málo už prostě nestačí a dovolím si napsat něco proti Badě.
Taky jsem si povzdechl, že jsem nepřišel na to jak spojit kontakty s FB. Kdyby jsi radši poradil a vyvedl mě z omylu. Ale to Tě ani nenapadne. Radši tady brečíš, že jsem si dovilil Badu kritizovat.

To samé je pro AFROADAMA,škoda že jsi ke kritice jak jsem nemožnej, že jsem na to nepřišel, nepřipojil i radu jak to tedy udělat. Bohužel to není tak intuitivní jako u Sense. Opravdu by mě to zajímalo,protože se Wavu zatím nehodlám zbavovat, protože jinak funguje bez problémů a rád bych využil všech nových vymožeností co nová Bada nabízí. Pokud poradíš budu rád.
Naposledy upravil Fíla dne 21. 2. 2012 13:12, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna zbytečná citace
martinV76
Junior

Odeslat příspěvekod Kudli3 21. 2. 2012 00:32

Jathro píše:Ano, ale ty jsi badu opustil, ne?

To sice ano, ale telefon jsem dal bratrovi, tak bych mu to už rád přehrál. Posledně to ještě nešlo. Tak díky.
Naposledy upravil Fíla dne 21. 2. 2012 13:12, celkově upraveno 1
Důvod: citace zkrácena
Kudli3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Afroadam 21. 2. 2012 01:53

martinV76 píše:Tak poraď jak na to. HTC mi to udělalo automaticky, tady ne a je pravda že jsem ani nepřišel jak na to.
A nikde jsem nepsal, že mi telefon připadá strašný. Naopak. A opravdu nemám rád když mi někdo přisuzuje něco co jsem nenapsal.

Nastavení - Účty - Facebook - Synchronizace kontaktů
pokud myslíš přímo, že ti je přiřadí, tak to je jasný že ne, jak má chudák mobil poznat jaký kontakt patří ke kterému jménu na FB :) pokud má člověk uvedeno číslo na facebooku, tka to je automaticky. Akorát v Badě 2 nevychytali ty fotky, musí se ručně u každého kontaktu nastavit, že se má zobrazit fotka z fb.
Afroadam
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka