Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Johanis 2. 5. 2011 17:08

Ahoj všem.Po nainstalovaní nového Kies nastal problém.Nejde mi nainstalovat aplikaci,která je zdarma do mobilu i když je mobil připojený.Hláška-NEJSOU PŘIPOJENÁ ŽÁDNÁ ZAŘÍZENÍ,TAKŽE APLIKACI NELZE STÁHNOUT DO TELEFONU.Děkuji za radu.
Johanis
Junior

Odeslat příspěvekod Peete 2. 5. 2011 19:24

robis33: Myslím, že s těma kontaktama Ti pomůže asi jen to, že si je smažeš ze sim karty :-D
Peete
Junior

Odeslat příspěvekod BenyCZC 2. 5. 2011 19:46

Dobrý den, měl bych dotaz, který sem možná nepatří, ale nevím jak jinak řešit. Je možné na Wave blokovat hovory, nebo sms z nějakého čísla? Volal jsem na o2, ale tam mě odkázali na policii. Tomu bych se rád vyhnul, takže se ptám jestli to není možné řešit nějak jinak. Díky za odpověď
BenyCZC
Junior

Odeslat příspěvekod SoVcz 2. 5. 2011 19:56

BenyCZC >> Sám to nepoužívám, takže nevím jestli to funguje na 100%, ale mělo by pomoct když půjdeš do Nastavení > Aplikace > Volat > Všechny hovory > Automaticky odmítnout > spodní menu > Vytvořit > zadat telefonní číslo > Uložit
SoVcz
Junior

Odeslat příspěvekod renčam 2. 5. 2011 19:59

Beny CZC: Jde to - Levé tlačítko mobilu - tam jsou Protokoly - na daném kontaktu podrž prst a vyjede ti nabídka - v tom je i Blokovat kontakt
renčam
Junior

Odeslat příspěvekod Burton2 2. 5. 2011 20:03

Parada to blokovani je super :)
Nevite ale nekdo co rekne operator tomu uzivateli ktery mi vola ? Volane cislo neni dostupne zavolejte pozdeji ? Nebo mu rekne ze je blokovany ?? Diky
Burton2
Junior

Odeslat příspěvekod renčam 2. 5. 2011 20:07

Na str. https://twitter.com/#!/samsungbada
odpovídají na dotaz, jestli VOIP aplikace a SKYPE apod budou na bada někdy dostupné: Development VOIP app on bada has been available.
Tedy: Vývoj VOIP aplikací na badu už je možný. A dále píšou, že teď už je to jen na těch, kdo je vyvinou... :) zpráva je z 25.4.

-- 2. 5. 2011 20:08 --

Burton2: tak to zkus s nějakým informovaným kamarádem, blokace se dá zase zrušit
renčam
Junior

Odeslat příspěvekod Ready 2. 5. 2011 20:31

Burton2: S operátorem to nemá nic společného. Telefon prostě hovor zavěsí. Jestli máš nastavenou hlasovou schránku, spadne volající do ní, jinak se mu ozve tůtání.
Naposledy upravil Fíla dne 3. 5. 2011 10:30, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna zbytečná citace
Ready
Junior

Odeslat příspěvekod Burton2 2. 5. 2011 21:31

S operátorem to nemá nic společného. Telefon prostě hovor zavěsí. Jestli máš nastavenou hlasovou schránku, spadne volající do ní, jinak se mu ozve tůtání.

Ja vim ze to nema nic spolecneho s operatorem, ale jen mne zajima jestli ta blokace funguje jako kdyz je vyply mobil tedy: Bud je hlasova shcranka nebo se ozve. Bohuzel volane cislo neni dostupne zavolejte pozdeji...

Nebo volajici ceka na pripojeni a nez se uskutecni hovor ozve se rychle "tůtání"

Zitra si to vyzkousim :)
Burton2
Junior

Odeslat příspěvekod S8500wave 2. 5. 2011 22:10

...tak som zvedavy ,ze kedy nakoniec urobia ten Skype,bolo by to super :tleskani
S8500wave
Junior

Odeslat příspěvekod rigac 2. 5. 2011 22:56

zdravim wejvaky mam tyden novy wave1 jsem s nim zatim spokojeny ale mam maly problem otvirani zamceneho phonu.v navodu se pise jenom o jedne moznosti jak phone odemknout stisknout tlacitko zamek a prejet pres display ale me to jde jeste taky kdyz dele drzim tlacitko zamek a to se mi moc nehodi uz se me takto parkrat v kapse odemknul nevite co s tim??
maji to vsechny?? mam tam bada 1.0 a fimware jsem jeste taky neupdatoval
dik za info
rigac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Andyss 2. 5. 2011 23:52

Ano.To odemykání mají všechny fw.Musíš si holt dávat majzla.Třeba to vyřeší Bada 2.0.Ale pochybuji.
Andyss
Junior

Odeslat příspěvekod vojtna 3. 5. 2011 07:53

robis33: jo jde to nastavit a to tak že najedeš do kontaktů dáš tam ...(tři tečky) a dáš nastavení tam dáš využitá paměť a můžeš si vybrat jestli chceš všechy kontakty odevšud nebo jenom z telefonu nebo jenom ze simky..;)
vojtna
Junior

Odeslat příspěvekod KAMAK 3. 5. 2011 08:55

Johanis píše:Ahoj všem.Po nainstalovaní nového Kies nastal problém.Nejde mi nainstalovat aplikaci,která je zdarma do mobilu i když je mobil připojený.Hláška-NEJSOU PŘIPOJENÁ ŽÁDNÁ ZAŘÍZENÍ,TAKŽE APLIKACI NELZE STÁHNOUT DO TELEFONU.Děkuji za radu.

:-D Treba odinštalovať nový upgrade a vrátiť sa k starej verzii. Riešené na: http://www.mojebada.cz/forum/67-kies-a-appstore/10403-samsung-apps?limit=15&start=330#23869
Radšej užívať život, ako v klube dôchodcov spomínať na pracovné úspechy.
KAMAK
Junior

Odeslat příspěvekod Johanis 3. 5. 2011 12:33

KAMAK Junior píše:Treba odinštalovať nový upgrade a vrátiť sa k starej verzii. Riešené na: http://www.mojebada.cz/forum/67-kies-a- ... =330#23869
Zdravím tě a děkuji za radu.Je to tak.Musel jsem odinstalovat novou verzi Kies a vrátit se k původní.Nevím proč na novou verzi nejde nainstalovat aplikaci do mobilu,kde se stala chyba???
Johanis
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka