Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod magellan 26. 4. 2011 14:14

Jojo, mne to dela taky.
Hodne to delalo po full flash JL2 firmware - tj. ikdyz byl telefon cisty co se tyce vsech dodatecnych aplikaci aspol. Tehdy jsem s tim trochu experimentoval, vyhazel jsem vychozi widgety ze vsech ploch a dal tam jen par vybranych - vetsinou od Samsungu ale neco malo neoriginalniho.
Od te doby se to zlepsilo, ale stale se to cas od casu stane.
To, ze to dokaze stale delat a ze to dokaze takto drsne shodit nejaky hloupy widget - to jsou bohuzel jedny z neduhu tohoto operacniho systemu.
magellan
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 26. 4. 2011 15:52

Me to u telefonu s wm 6.1. profesional udelal antivirus,ktery jsem nainstaloval. Zablokoval mi hned nekolik zakladnich funkci,sms,kontakty,budik a nekolik dalsich,uz si nevzpomenu. A dalsi kolaps telefonu delal qip,ale jen jedna verze,telefon porad zamrzal a to tak ze nepomahalo ani vypnout,zapnout jedine restart,nebo natvrdo vyhodit baterku. U wavu to muze delat nejaka aplikace,widget. Uplne nejlepsi jak to zjistit by bylo,pokud nekdo ma tyhle potize a chysta se aktualizovat firmware,at si zalohuje vsechno potrebne,provede hard reset,aktualizuje firmware,udelat obnovu kontaktu a nastaveni uctu. A zkouset pridavat aplikace a widgety pekne postupne a dokud nenastanou opet problemy a pak uz se bude vedet ktera aplikace,nebo widget to dela. Oni jablickari moc dobre vedi,proc nedovoli instalovat programy tretich stran,proto bude ios tak stabilni.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod ilcas 26. 4. 2011 16:24

No jo, žít se s tím dá, je to ale otrava, neustále si kontrolovat mobil, když čekáš hovor, jestli to není náhodou shozený... Všechny fw jsem zásadně instaloval přes Kies, dříve jsem dělal i HR ale ty restarty to nevyřešilo, tak teď ho už nedělám... Ale nemám tam co jiného zkoušet, telefon mám mimo adresáře a pár aplikací, prázdný...
ilcas
Junior

Odeslat příspěvekod Honza20 26. 4. 2011 17:04

Bohužel se to stává, ale ideální je nemít nastavený PIN, aby se telefon opět spustil. Tohle se mi stávalo i s Androidem.
---> HP EliteBook 8540w
---> Samsung Galaxy S3, Note II
---> LCD TV Samsung LE32R86BD, Vantage HD 7100S
---> Peugeot 206 Black edition
---> Nikdy nedávej na první dojem, zdáni většinou klame
Honza20
Pokročilý

Odeslat příspěvekod magellan 26. 4. 2011 17:07

Ano, jak jsem psal uz vyse - hard reset ani nic podobneho nemusi nutne pomoci.
Mne to navarovalo i dokonce po full flash firmware (coz mj. znamena i ztratu vsech dat).
V telefonu jsem tehdy zamerne nekolik dni vubec nic nemel doinstalovane, i pametova karta byla uplne prazdna. A stejne to obvykle po cca 3 dnech provozu padlo. Odstraneni vychozich widgetu to trochu zlepsilo, ale kdo se ma safra porad v necem hrabat a zkoumat co kdy kde jak...? Na to mne uz vazne dnes neuzije.
magellan
Junior

Odeslat příspěvekod Honza20 26. 4. 2011 17:09

Někde jsem četl, že je to u telefonů s OS normální věc, jelikož se takhle čistí operační paměť.
---> HP EliteBook 8540w
---> Samsung Galaxy S3, Note II
---> LCD TV Samsung LE32R86BD, Vantage HD 7100S
---> Peugeot 206 Black edition
---> Nikdy nedávej na první dojem, zdáni většinou klame
Honza20
Pokročilý

Odeslat příspěvekod S8500wave 26. 4. 2011 18:32

Neviete nahodou niekto kedy ma vyjst skype pre badu ?
S8500wave
Junior

Odeslat příspěvekod Kudli3 26. 4. 2011 20:49

Tak já žádné widgety nepoužívám a problémy sou stejně. Momentálně mě docela trápí to restartování, po přehrátí FW v servisu, jsem žádný problém ještě s internetem nepostřehl..
Kudli3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 26. 4. 2011 21:56

Ty restarty mas jenom kdyz wave vyndas s kapsy??? Pokud ano tak je to tim,jak uz tu myslim Dany psat,ze si nechtene v kapsy stlacis tlacitko pro odmitnuti a ukonceni hovoru na vic jak asi sest-sedm sekund a tim vyvolas restart. kdyby si mel zruseny pin,tak to nepoznas.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod ilcas 27. 4. 2011 09:08

Honza20 píše:Bohužel se to stává, ale ideální je nemít nastavený PIN, aby se telefon opět spustil. Tohle se mi stávalo i s Androidem.

To je pravda, to řešení je...Ovšem to s tím Androidem slyším nerad. Říkal jsem si, že Badu už prostě odepíši a počkám si na ten Galaxy S Plus...
ilcas
Junior

Odeslat příspěvekod Polsonside 27. 4. 2011 11:48

Zkoušel někdo tu aplikaci "bankomaty" na SamsungApps?

Mě při spuštění spadne na základní obrazovku 8-S (FW JEE)
Samsung SM-G930F* Android Nougat 7.0 * Klipsch Image S4a
LED TV Samsung UE40D6000 * UPC CA MODUL
Polsonside
Junior

Odeslat příspěvekod Andyss 27. 4. 2011 12:59

Teď jsem ty bankomaty zkoušel a jede mi to v pohodě.Jak přes wifi,tak 3G.FW JL2.
Ten Android co se restartovával..nebyl to taky náhodou Samsung?
Andyss
Junior

Odeslat příspěvekod zoro13 28. 4. 2011 07:38

Samsung Apps v telefone ponuka novu aktualizaciu, takze komu sa podarilo vymazat aplikaciu Facebook, je uz zas na stiahnutie a stahuje v poriadku..
zoro13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ready 28. 4. 2011 07:51

A po té aktualizaci začíná Samsung Apps nabízet placené aplikace :-D
Ready
Junior

Odeslat příspěvekod SoVcz 28. 4. 2011 09:15

Potvrzuji. Po aktualizaci SamsungApps už je možné nakupovat aplikace přímo z telefonu, za Kč a na českou kartu.
SoVcz
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka