Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod michalius1 26. 2. 2011 21:12

mě se libí wave ale bada se mi nelibi bada 2.0 bude vždy horší než android už jen proto že tento OS chtějí dávat jen do střední a nižší třidy mobilů
michalius1
Junior

Odeslat příspěvekod runner8 26. 2. 2011 21:55

čauec, nevim jestli na to někdo taky už přišel, ale když podržíte prst na horní posouvací liště, např. v Hudbě nebo Výpisu volání (Protokoly), tak se rozbalí to menu, a můžete přesouvat názvy na jiné pozice. Někdo si totiž stěžoval, že když stiskne zelený sluchátko, že se mu tam zobrazí všechny a on chce jen poslední volaný tak si je může přesunout na začátek :)
runner8
Junior

Odeslat příspěvekod SoVcz 26. 2. 2011 21:59

Já se vám opravdu divím.

V nabídce je minimálně 50 mobilů s Androidem a vy si koupíte Wave s badou. Na Wave Android nikdy nebude, z mnoha důvodů. Ti lidi co dělají úpravy Androida se soustředí v prvé řadě na vylepšení systému pro telefony které mají a každodenně používají.
SoVcz
Junior

Odeslat příspěvekod Nicek 26. 2. 2011 22:02

runner08: i u kontaktu se to da udelat, ale u hudby mi to za boha nejde. mohl bys popsat, jak si to udelal u hudby? nejak se mi to nedari.
sovCZ: naprosto souhlasim.. "like"
Nicek
Junior

Odeslat příspěvekod runner8 26. 2. 2011 22:14

normalne jak u vseho ostatniho, na cemkoli podrzet (treba seznamy skladeb)

Jinak kdyz sem klikl aktualizovat v nastaveni tak mne to nabidlo stahnout balicek , coz driv nefungovalo, zkousel nekdo uz? (mam fw JL2)
runner8
Junior

Odeslat příspěvekod omar07 26. 2. 2011 22:28

Zkoušel jsem to teďka asi třikrát a nic mi to nenabízí a to mám JL2 taky.
omar07
Junior

Odeslat příspěvekod michalius1 26. 2. 2011 22:37

SoVcz píše:Já se vám opravdu divím.

V nabídce je minimálně 50 mobilů s Androidem a vy si koupíte Wave s badou...

když jsem Wave kupoval počítal jsem že Bada bude do budoucna jen lepší jenže Bada stagnuje a kdo to nevidí nebo nechce vidět tomu není pomoci. Na wave se libil hlavně HW s tím že OS BADA je sice nový system, ale že se to do budoucna rozjede, ale opak je pravdou placený samsung market nikde skype nikde full flash nikde. Opravdu si myslím že Wave OS BADA sráží. Vlajkový lodi mobilů kde se použivají nejnovější technologie tak Bada nepoužívají a do budoucna se stím ani nepočítá.
Naposledy upravil Fíla dne 27. 2. 2011 11:34, celkově upraveno 1
Důvod: citace zkrácena
michalius1
Junior

Odeslat příspěvekod Nicek 26. 2. 2011 22:52

ja nevim.. u hudby mi to proste nejde :( mam fw bada 1.0 ji1.. mam tam alba, seznamy skladeb a vsechny skladby :@
Naposledy upravil Fíla dne 27. 2. 2011 11:34, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvek upraven
Nicek
Junior

Odeslat příspěvekod renčam 26. 2. 2011 23:38

Nicek: U hudby to sice jde, ale po vypnutí přehrávače se to stejně otevře znovu na seznamu skladeb. U výpisu hovorů jsem si to přetáhla ještě před aktualizací na 1.2, na první polohu jsem dala výpis volání, ale taky se to znovu otevíralo na výpisu všeho. A pak po aktualizaci už se mi to otevírá přímo na výpisu volání. (Tedy nemohu zaručit, že to není "jejich" zásluha...)
renčam
Junior

Odeslat příspěvekod moothee 27. 2. 2011 02:08

Ku aktualizácii aj tak napíše, že žiadna nie je k dispozícii.
moothee
Junior

Odeslat příspěvekod jarrynn 27. 2. 2011 08:51

michalius1 píše:když jsem Wave kupoval počítal jsem že Bada bude do budoucna jen lepší jenže Bada stagnuje a kdo to nevidí nebo nechce vidět tomu není pomoci. Na wave se libil hlavně HW s tím že OS BADA je sice nový system, ale že se to do budoucna rozjede, ale opak je pravdou placený samsung market nikde skype nikde full flash nikde.

Máš naprostou pravdu, taky jsem se zde ze začátku tloukl pyšně do hrudi nad bada..... než jsem procitl a nevěřím, že verze 2. přinese pro Wave něco zásadního.
Wave mám cca půl roku, je to můj nejlepší mobil co jsem kdy měl ale operační systém ho těžce sráží ....... Wave je vynikající mobil po HW stránce s dobrou výdrží ale uživatel nesmí očekávat od něj např. spolehnutí se na navigaci, zajímavé rozšiřující aplikace a podporu od výrobce.
Naposledy upravil Fíla dne 27. 2. 2011 11:32, celkově upraveno 1
Důvod: citace zkrácena
jarrynn
Junior

Odeslat příspěvekod runner8 27. 2. 2011 09:44

Hm tak jsem dal OK a nakonec zadna aktualizace tak sry za spam.
Pravda, u hudby to je k nicemu, pze se vzdy otevre Vsechny skladby at to je kdekoli.
Schema mam Textured ze samsungapps ;)
runner8
Junior

Odeslat příspěvekod lacino88 27. 2. 2011 10:20

Stiahol som si jednu celkmo v poho vyzerajucu java hru, boly tam verzie aj pre dotykove mobily... ako spravim aby sa mi to zobrazilo spravne a ne len kusok z hry, albo len na polku obrazovky? skusal som aj prisposobit obrazovke a nepomohlo... tyka sa to aj inych hier..
Naposledy upravil Fíla dne 27. 2. 2011 11:31, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněn odkaz na warez stránku
CASE CoolerMaster RC-690-KKN1; PSU SuperFlower 650W Gold; MB MSI Z97 Gaming 3; CPU Intel i5-4690k + SCYTHE Mugen MAX; GPU ASUS Strix GTX 970; RAM Kingston 2x8GB HyperX; SSD Samsung 840 EVO 240GB; HDD WD Black 1TB; NEC EA244WMi; LG G6 ; Samsung UE48H6470
lacino88
Junior

Odeslat příspěvekod Kavon_ 27. 2. 2011 17:42

Nicek píše:
Kavon píše:Není tam možnost zvolit si poslechu hudby podle složky. Na výběr je podle interpreta, stylu, songů, což je mi na dvě věci :x Pokud si najedu do složky, kterou chci přehrát, tak se mi písnička sice přehraje, ale na konci se zastaví a už nepokračuje, musím jí posunout ručně, což nesmyslný. Možnost přehrání podle složky jsem hledal xkrát, a nic..jde to nějak vyřešit například alternativním přehrávačem, který je k dispozici v samsung apps?

zadny alternativni prehravac bohuzel neni.. jinak muzes to vyresit tak, ze skladby, ktere mas v nejake te slozce das do tebou vytvoreneho alba, ktere si muzes vytvorit primo v hud. prehravaci. trochu casu to zabere, ale svuj ucel to splni..
widgety a java: widget odzipujes nebo odrarujes aby byl s koncovkou .wgt a normalne pres velkokapacitni pamet nahrajes do telefonu do tebou zvolene slozky.. javu taky tak.. instalace se provadi az v mobilu.

Zpětně Ti děkuju, sice je to trochu voser, ale účel to splní!
Kavon_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Polsonside 28. 2. 2011 15:18

Tak samotný Route 66 se svým novým Follow me v navigaci myslelo zase a pouze na Android 2.1 a vyšší tak začínám pochybovat o tom zda BADA najde uplatnění mezi chytrými telefony.
Samsung má zajímavou politiku, vyrobit prakticky perfektní telefon a do něj nacpat mrtvý systém již od úvodu.Až na pár vyjímek které lze na telefon sehnat se jinak věrně podobá běžným telefonům ve srovnání z Iphone nebo Android.
Ale proč tomu tak je, to nechápu, vždyt to muselo stát spoustu peněz..... :-(
Samsung SM-G930F* Android Nougat 7.0 * Klipsch Image S4a
LED TV Samsung UE40D6000 * UPC CA MODUL
Polsonside
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka