Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod troky84 14. 1. 2011 22:18

moothee: Funguje to, ide to uz od jh3. Ked je zapnuty music player, vtedy to nefunguje.
troky84
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod moothee 14. 1. 2011 22:52

Už som to pochopil. To treba rolovať s bočným tlačidlom. Ja som to chápal tak, že keď to stlačím hore a dole, že lišta zmizne. ;-)
moothee
Junior

Odeslat příspěvekod renčam 15. 1. 2011 01:32

troky84: k tem mailum, co se stahuji stale znovu: v mailu na Seznamu v nastaveni se da zatrhnout, aby to stahovalo jen neprectene. Urcite je to tak i jinde.
renčam
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 15. 1. 2011 08:45

no tak vidim,ze prechod na nejnovejsi firmware nema smysl,nejlip udelam,kdyz zustanu u JEE a prejdu az na badu 2. Pokud do te doby nebudu mit SE arc
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod MSwamp 15. 1. 2011 10:00

Si piš že to má smysl. Jde o spoustu vylepšení které nevidíš. Na badu 2 navíc můžeš čekat pěkně dlouho. Ale tvoje volba.
Chceš-li být hodinu šťastný - opij se.
Chceš-li být celý večer šťastný - jdi tančit.
Chceš-li být tři dny šťastný - ožeň se.
Chceš-li být týden šťastný - poraž vepře.
MSwamp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fanaticsk 15. 1. 2011 10:12

tomas fuk: on prehraje veci v .mkv? cos to mel za film a kolik zabiral nebo cos to tam mel? =) jinak respekt.. nekdy se kouknu na film v mkv s rozlisenim v HD na kompu a ma s tim trochu problemy.. taky zabira 14gb :-D
Caw,ja mam s prehravanim video suborov bohate skusenosti,lebo wave pouzivam okrem tefelonovania netu hlavne ako multimedialny prehravac.
Wave prehra mkv o lubovolnej velkosti ja som na nom prehral film velky asi 4,3 GB samozrejme to musi byt do 1280x720.
Naposledy upravil Fanaticsk dne 15. 1. 2011 10:37, celkově upraveno 1
Fanaticsk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod troky84 15. 1. 2011 10:13

moothee: ano, tak som to myslel
remcan: To sa vola POP a mam to nastavene, este som to aj overoval. Je to chyba, ktoru prinasa 1.2. Na inych forach pisu, ze to robi iba na gmaili. Toto mi je vazne luto. U mna minusovy bod pre Samsung, najma ked to 3 mesiace trvalo, oproti uniknutej verzi
troky84
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza20 15. 1. 2011 10:30

Už je možné někde stáhnout Badu 1.2 ?
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fanaticsk 15. 1. 2011 10:36

Zdravim,dnes rano som updatol z JEE od marca minuleho roku na JL2 cez KIES mam tusim 1.5,alebo tak nejak WIN XP,operator slovensky Pomaranc.Vsetko v poho po update neslo pripojit na kies,tak som ho vypol zapol a uz ide.Takze zmeny,ktore som spozoroval:tie sipky na odbolokovanie klavesnice-mne sa to pacilo bez tych sipok,Bada 1.2 delfin 2.2 dasa pracovat s mobilom aj ked je pripojeny na Kies,ikona na budik som mal predtym len take koliesko a teraz ma aj usi ako budik,Swype-tot kapitola sama o sebe:ked taham s palcom po pismenach a kym mi spoji ciarou 2 pismena to trva aj 3 sekundy,kym by som napisal takymto sposobom 1 sms tak by som zatial vyryl do kamena pastnym klinom zoznam ludi,co stavali pyramidu.Neviem ako rychlo to reaguje Vam,ale mne to ide priserne pomaly.Jedina vec,co sa mi paci,ze ukazuje dalsie slova v ponuke priamo na displayi-to je super.Potom som zistil,ze mobil mi reaguje presne ako to tu uz niekto napisal-ako keby bol retardovany-pomaly,mozno je to tym,ze po update mi nainstalovalo s5 hry,ktore som predtym vymazal a teraz je pamat zaplnena sajrajtom.ICQ mi ide ako predtym cez meebo Skype chat tiez funguje gmail mi ide priamo z ikony na ploche tedy gmail+google maps.Dalsie veci poviem neskor,ked zistim,kedze mi ide to Swype tak pomaly-hodnotim update ako ze mi neprinieslo ziadnu zmenu k lepsiemu.Keby mi aspon bateria vydrzale viac ako den.
Tesim sa na dalsie Vase postrehy...
Fanaticsk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Itrigue 15. 1. 2011 10:43

Tak po čistým update byl foun taky kur.. pomalej,ale dal jsem HR po zkušenostech z minula a je to uplně o něčem jiném. Takže alespoň za sebe doporučuji Tvrdej :-D. SApps si stejně pamatuje co jsem tam měl takže o aplikace nemám strach.
Itrigue
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamilek12 15. 1. 2011 10:55

musim tady napsat,že po update na badu1.2 je telefon supr rychly ,co se tyče tech zprav,tak popojetim po klavesnici to zobrazi přesně slovo ,ktere jsem chtel napsat a je to supr rychly
kamilek12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fanaticsk 15. 1. 2011 10:55

Zdravim páni,tak beriem s5 ,sice som neurobil HR,ale po 2 hodinach od update zacal wave slapat ako gula a vsetko uz ide super rychlo a to swype tiez,tak sa ospravedlnujem,ak som niekomu skazil sobotne rano a mozno urobim aj HR a potom uvidim,majte sa a fakt sa daju aj zvacsit titulky v napi playere,odporucam update :-)
Naposledy upravil Fanaticsk dne 15. 1. 2011 11:09, celkově upraveno 1
Fanaticsk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vojtna 15. 1. 2011 11:08

po aktualizaci na JL1 myslim mi na storu hlásí hlášku Chyba vnitřní chyba (0xff0b) máte někdo zkušenosti pomůže hard reset? Hry se zálohujou sami nebo je taky něják musím zálohovat?
vojtna
Junior

Odeslat příspěvekod alpinab5 15. 1. 2011 11:23

No rozhodně jsem čekal víc vylepšení, tohle neřeší skoro nic, nejvíc mě štve ten prohlížeč jak tam vyskakují ty postraní lišty, hodně to zmenšuje displej a je to pěkně otravný!!
alpinab5
Junior

Odeslat příspěvekod vojtna 15. 1. 2011 12:02

U hard resetu mám si vyndat paměťovku nebö ne?
vojtna
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků