Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod MaximCZ 10. 1. 2011 17:09

sou tam, ale zakopaný - když píšeš T9 a zmáčkneš 2x, resp. 3x tečku, ukáže se ti a v nabídce dalších slov jsou další uložený, ale teda jsou tu jen jako znaky, na obrázky se nezmění. Já sem si je teda ale uložil jako šablony textu - dám je tam pak ... - přidat text - šablony - je to rychlejší a funguje i v qwerty klávesnici.
MaximCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mixky 10. 1. 2011 18:46

po instalaci JL2 mam po zapnuti chce zadat PIN-to zadam a telefon se restartuje a porad dokola. nevite proc? ML by mel byt nastaven spravne
http://img573.imageshack.us/img573/3695/19138564.jpg
mixky
Junior

Odeslat příspěvekod gangivaran 10. 1. 2011 21:13

to renčam: díky za pomoc. našel jsem tam nějakou složku vodafone, což mě uklidnilo. nakonec mi ještě poradila kamarádka napsat si o konfigurační sms. nakonec dopadlo a už to "frčí" :-) sice to trvá celkem dlouho, než se cokoli načte, ale jde to! :-D
gangivaran
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S8500wave 10. 1. 2011 21:31

pre : mixky - nemas spravny fw ,tvoj sa konci XEN a to ma byt - CZ ,ja som prvykrat urobil tu istu chybu ako ty a to istemi robilo,stiahni si fw konciaci CZ a pojde to ok.
S8500wave
Junior

Odeslat příspěvekod renčam 10. 1. 2011 22:01

gangivaran: ta sms ti nastavila wifi? Rekla bych, ze to bude spis normalni pripojeni, ne wifi, to je totiz dost rychle a hlavne zdarma - doma apod.
renčam
Junior

Odeslat příspěvekod Fanaticsk 10. 1. 2011 23:33

Zdravim vsetkych,mam Wave asi od marca,mozno aprila 2010 a povodne firmwareJEE a len sa smejem,ked citam tot forum,kazdy sa ide zabit za co najnovsim a potom sa stazuje.Mne ide icq cez meebo a skype chat a asfalt.Mam nainstalovane widgety meniny icq google+gmail a launch app a vsetko mi ide,sem tam mi restartne mobil,ale ktory nerestartne.Zaplatil som si navigaciu a ide super,you tube prehra videa budik budi,nehadze mi hlasku nedostatok pamati...Vsetci sa stazujete,co vsetko Vam nejde,tak si kupte iny mobil a nespamujte tu,display je najlepsi na svete,design a vaha super,tak neviem,co by ste este za tu cenu chceli a co sa tyka pisania sms,podla mna je to len otazka zvyku,kto nevie pisat rychlo na na hardwarovej klavesnici,nenapise ani na dotykovej,ja som si zvykol za 2 dni a napisem rychlejsie na dotykovej,len ma brzdi vyber dalsieho slova z ponuky a interpunkcne znamienka.Mam 32 GB kartu a slape v pohode.Odporucam precitat si navod,alebo prve strany vo fore a bude sa Vam lahsie s Wave zit...Skusenosti:mobil mi spadol 100x a je obity ako suter-stale ide,display mam poskrabany-nie je neposkoditelny,blesk na blizko presvetli foteny objekt,vypadava mi dost casto signal,net cez wifi ide rychlejsie ako na pc,bateria mi vydrzi pri mojom pouzivani den,ale popri tychto vsetkych neduhoch je to naj mobil,co som do teraz mal a to je mozno moj 20-ty...
Fanaticsk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marcy2 10. 1. 2011 23:34

Ahoj,
měla bych dotaz. Používám g-mail včetně kalendáře. Nainstalovala jsem si ho do mobilu, skvěle to fungovalo, ale najednou to začalo hlásit "Vnitřní chyba" a byl konec synchronizace jak mailu tak kalendáře po cca 1 týdnu. Teď mám nahraný nový firmware a kalendář se mi podařilo stahovat jenom chvíli, tak 2-3 dny a mail šel o něco déle, ale musela jsem ho stahovat ručně. Stalo se to taky někomu? Poradíte mi, co s tím?

Diky
Marcy2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karaken 11. 1. 2011 07:47

Mám ještě původní FW JEE a bohužel se mi to taky přihodilo. Teď už mi nejde ani event. kalendář Google smazat a znovu založit. Exchange přestalo fungovat. Gmail však jede v emailových účtech dobře.
Karaken
Junior

Odeslat příspěvekod atjovvv 11. 1. 2011 13:50

Když spustim ve Wave S8500 samsung apps přes Wifi objeví se cedule "Informace,aktualizace Samsung Apps je k dispozici.Použití sítě operátora bude vzláště zpoplatněno.Aktualizovat? Potvrdit.Kliknu na potvrdit -naběhne "čekám" a nic se neděje/čekal jsem přes 5 hodin a nic. vždycky šlo normálně a teď se do appsu nemůžu dostat.Nemůžete mi někdo pomoct.Dík Vojta
atjovvv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nicek 11. 1. 2011 15:45

zkus ho restartovat nebo pak jedine pomuze hard reset.
Nicek
Junior

Odeslat příspěvekod renčam 11. 1. 2011 16:09

Nevíte někdo, jak odeslat poznámku prostřednictvím SMS? Sice se mi to nabízí, ale když výběř SMS potvrdím, napíše to: Nelze odeslat jako zprávu, změňte nastavení režimu vytváření. Ale v režimu vytváření ani u poznámek ani u SMS nevidím nic, co by se toho mohlo týkat. Písma se to snad netýká, predikci mám vypnutou. V manuálu je u tohohle nějaký renonc. Díky...
renčam
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 11. 1. 2011 16:23

souhlasim s fanaticsk ale to jen pro verzi bada 1.0 dalsi verze by se meli zdokonalovat a pribyvat hlavne uzitecne funkce pokud budou pribyvat kraviny tak to bude na nic. ted jsem se dival na novy sonyericsson xperia arc a hodne premyslim o vymene za wave. zalezi jak samsung zapracuje do leta na bade kdyz vylepsi dolphin,multitask,navigaci,icq tak zustanu u wave
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod mixky 11. 1. 2011 17:39

Je nekde ke stazeni posledni cesky oficialni FW? (ten co ted nabizi KIES)
mixky
Junior

Odeslat příspěvekod moothee 11. 1. 2011 19:03

renčam, poznámka sa jedine dá vložiť do SMS ako text: počas vytvárania novej správy > ... - Pridať text - Poznámka.
Poznámka ako položka sa cez SMS poslať nedá, dá sa len v MMS ako príloha. Pretože telefón sa poznámku snaží vložiť do MMS, Tvoj problém spočíva v zlom nastavení: V nastaveniach správ - MMS - Režim vytvárania - máš určite nastavené "Zakázané". To znamená, že ak vytváraná MMS správa nemusí byť kompatibilná so všetkými telefónmi, nedovolí Ti takú vytvoriť. Treba to zmeniť na Varovanie alebo Voľné a pôjde Ti poznámka (aj iné položky) poslať v MMS (ako príloha).
moothee
Junior

Odeslat příspěvekod S8500wave 11. 1. 2011 19:21

S8500wave
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka