Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Fanaticsk 25. 8. 2010 18:55

Ahojte,chcem sa opýtať:mám verziu sw JEE a kies 1.5.1.10074_2 a keď som chcel aktualizovať soft,kies mi napísal,že:TUTO VERZIU ZARIADENIA NEMOZNO AKTUALIZOVAT
nie som lama,ale keď tak čítam fórum,sú aj novšie verzie,či?
mám operátora ORANGE SK
poraďte pls,dík...
Fanaticsk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S8500wave 25. 8. 2010 19:18

vie niekto,ako vypnut to klikanie(zvuk) pri skype a opere (java) :?: :hm
S8500wave
Junior

Odeslat příspěvekod Ikmi 25. 8. 2010 20:24

Zdravím všechny, :-)
nevím, zda se to zde již řešilo, ale vyskytl se mi na vlnce problém při prohlížení netu. Když spustím net, tak všechny stránky a obrázky vidím v negativu. Zpočátku net funguval v pohodě a všechny stránky vypadaly normálně. Nevím kde jsem mohl udělat chybu. :hm
Druhá věc, která mě trápí, je délka smsek. Mohl jsem použít max. 60 znaků a nikoliv 160???
Jak mám odinstalovat konkrétní aplikaci z telefonu, pokud již ji nechci nepoužívat????
Děkuji všem za odpověď. :-D
Ikmi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jmanek 25. 8. 2010 20:36

Ikmi

Browser: ... / Nastavení internetu / Nastavení / Bílá na černé - to vypni
SMS: Zřejmě tam vkládáš znaky s diakritikou
Aplikace: Vlevo nahoře je tlačítko Edit - zmáčkni a poté můžeš tlačítkem Mínus odinstalovat nainstalované aplikace (kromě systémových)
GD520 -> C35i -> M55 -> Razr V3 -> Rizr Z8 (vrácen) -> 5310 -> Wave -> SGS2 -> SGS3 -> Note2 -> HTC One (vrácen) -> SGS4 -> Honor 7
jmanek
Junior

Odeslat příspěvekod 7luke.com 25. 8. 2010 20:37

Internet = klikni dole v prohlížeči na tři tečky "..." ► nastavení ► předvolby ► bílá na černé (a to vypni) - nechápu, jak se Ti to povedlo, když nevíš jak to dát zpátky

SMS = nastavení ► aplikace ► zprávy ► SMS ► místo Unicode dej PODPORA ZNAKŮ na Abeceda GSM

Aplikace = V menu klikni nahoře vlevo na "UPR" a pak ji smažeš ťuknutím na značku "-" (minus). Ikony jdou v tomhle módu i přetahovat (posouvat mezi sebou)
45tý mobil = Samsung Wave 34GB, nadchl mě stejně jako všechny 3 generace Apple iPhonů ► 46tý mobil opět Samsung Wave 34GB ► 47mý mobil Samsung Wave - vyhrál jsem ho na facebooku z 277.242 soutěžících
7luke.com
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod komperak 25. 8. 2010 22:23

Cawte.... mam tento soft natiahnuty vo fone S8500XXJF4/S8500XDJF3 a uz skoro tri tyzdne mi pri pripojeni a kontrole inovacie firmware vypisuje, ze tuto verziu zariadenia nemozno aktualizovat.... nechapem to.....vela ludi tu pise o JF7.... je v tom rozdiel???
komperak
Junior

Odeslat příspěvekod troky84 26. 8. 2010 08:01

hrozne zvuky - je to poslednou dobou, co tel. robi tuto hroznu vec. hudobny prehrac bezi na pozadi a pisem sms ako priklad a v tom, bez varovania namiesto lenny kravitza mi do sluchatiek zacne revat chrastlavy pazvuk a aby to bolo uplne zle, tel. tento pazvuk nasmeruju do mojich usi v max. volume, ja sa zlaknem a upustim tel. na zem skoro. Robi to nepravidelne, bez varovania a tymto zvukom su zasiahnute aj systemove zvuky, ked namiesto melodie zvonenia pocujete toto: chrrr chllll plllch..no hrozne. Po cca 10 min. to odide akoby to bola nadcha a na druhy den sa mozem znova tesit, kedy to pride. Vypozoroval som,ze popri tom povodna hudba sa prehrava dalej nedeformovana, ale je prehlusena tymto pazvukom a vyp/zap telefonu nepomaha, musi to odist samo.
troky84
Junior

Odeslat příspěvekod hobitos 26. 8. 2010 10:29

nepoužívá někdo z Vás ENDOMONDO . http://www.endomondo.com/home
jedná se o aplikaci na sledování Vašich tréninků, např běh, kolo a tak dál. Zaznamenává gps údaje a sestaví trať vč. převýšení atd.
Bohužel pokud ze stránek stáhnu aplikaci pro Wave pošle mi to pouze .jad soubor, který nelze nainstalovat. Proto se ptám, zda například nemá někdo jawovou aplikaci třeba z nokie, androida či appla. Na jejich storech je běžně dostupná.
díky za případnou pomoc
LG -- G3 32GB + G Pad
hobitos
Junior

Odeslat příspěvekod sumerian 26. 8. 2010 10:41

já to teď zkoušel. nechal jsem si poslat smsku na wave, v telefonu jsem rozbalil link který přišel, stáhlo se to, nahoře jsem klepnul na lištu, nechal jsem ninstalovat, aplikace je funkční v Hry a další.
sumerian
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Joshuaboy 26. 8. 2010 11:14

Ahoj, jsem tady dnes nově zaregistrovaný čerstvý majitel S8500 Wave, a dovolil bych si jeden dotaz. Zkoušel jsem mobil propojit se software Samsung Kies, který jsem stáhnul z webu výrobce a instaloval do notebooku. Připojení mobilu ke Kies pomoci USB kabelu mi nefunguje, ačkoliv mám v nastaveních mobilu v kolonce USB uvedeno Samsung Kies. Vždy se na počítači nahlásí chyba hardware s tím, že nebude pracovat správně, a mobil to prostě nenajde. Pokud zkouším připojení ke Kies přes Bluetooth, tak to je bez problémů, mobil je nalezen a ke Kies připojen. Nevěděli byste, prosím, co dělám špatně? X krát jsem Kies odinstaloval a zase nainstaloval, notebook restartoval, pořád to přes USB kabel prostě nepřipojím. A to je potřeba ještě říci, že ten kabel asi funguje, protože při propojení k počítači se mobil nabíjí. Děkuji Vám za radu.

Jirka (email jurin1@seznam.cz)
Joshuaboy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 7luke.com 26. 8. 2010 12:16

troky84 píše:zacne revat chrastlavy pazvuk a aby to bolo uplne zle, tel. tento pazvuk nasmeruju do mojich usi v max. volume, ja sa zlaknem a upustim tel. na zem skoro.

Tvůj lokální problém. Hard reset, reflash, případně reklamace.

Joshuaboy :arrow: problém u Tebe v počítači. Co mi říkal známý z hodně velké PC firmy, drtivá většina počítačů je softwarově "zaprasená". No a Kies je navíc fakt problémový. Co můžu říct za sebe, mám to na 3 počítačích (WXP, WXP, W7) a všude to jede jako po másle. Přeinstalovávat systém kvůli tomu asi nebudeš, tak prostě laborovat.
45tý mobil = Samsung Wave 34GB, nadchl mě stejně jako všechny 3 generace Apple iPhonů ► 46tý mobil opět Samsung Wave 34GB ► 47mý mobil Samsung Wave - vyhrál jsem ho na facebooku z 277.242 soutěžících
7luke.com
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hobitos 26. 8. 2010 12:28

Sumerian: díky za pomoc s vyzkoušením, zjistil jsem, že problém byl naprosto klasického ražení.. uživatel. Sem blb :-)
LG -- G3 32GB + G Pad
hobitos
Junior

Odeslat příspěvekod 7luke.com 26. 8. 2010 12:30

Na PC v kanclu se mi teď nabídl update Kiesu, tak jsem zvědav.
7luke.com
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka