Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Endedy 5. 7. 2010 15:43

Fajn, hod sem prosim odkaz na tu aplikaci na roznuti diody, dik
Endedy
Junior

Odeslat příspěvekod sumerian 5. 7. 2010 15:51

Endedy. to není aplikace na diodu. rozsvítí jen displej.
sumerian
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Noro99 5. 7. 2010 15:54

Prosim vas o radu, ako sa mozem zbavit cisla (5), ktore sa zobrazi pri ikone Samsung Apps ? Dostupne aktualizacie u mna asi nefunguju tak ako by mali, pretoze mi nezobrazuje dostupne aktualizacie a ani hlasku "Aktualizovat".

Neviem ako mam aktualizova apolikacie.... :-(

Ma niekto podobny problem?
Dakujem za odpoved.
Noro99
Junior

Odeslat příspěvekod oskrob 5. 7. 2010 15:56

No nemam tam 5 ale uz mi sviti 2 a taky nevim co stim.
Co je to handy g a kde to najdu dik
oskrob
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 5. 7. 2010 17:58

Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod KAMAK 5. 7. 2010 18:12

Noro99 píše:Prosim vas o radu, ako sa mozem zbavit cisla (5), ktore sa zobrazi pri ikone Samsung Apps ? Ma niekto podobny problem?

Ja tam mám číslo 1 a tiež sa neviem dopátrať či sa jedná o aktualizáciu inštalovaného programu z aplikácii. Bol som aj na stránke aplikácii ale nenaviedlo ma to na nejakú novú verziu už inštalovaného programu. Keď som sa pripojil mobilom, tak sa zobrazilo: Dostupná 1 aktualizácia, ale po kliknutí na tento odkaz sa mi zobrazili všetky programy ktoré som si už stiahol, dokonca aj tie ktoré som už vymazal. :-\
Naposledy upravil KAMAK dne 5. 7. 2010 18:22, celkově upraveno 1
Radšej užívať život, ako v klube dôchodcov spomínať na pracovné úspechy.
KAMAK
Junior

Odeslat příspěvekod spacir26 5. 7. 2010 18:22

vy co mate u samsung apps číslo, neměli jste nainstalované South Africa 2010, mě to zmizelo opětovnou instalací a spuštěním programu...
spacir26
Junior

Odeslat příspěvekod Noro99 5. 7. 2010 19:18

noo, to ale musi byt zly vtip, ze az po instalacii a spusteni, resp.po aktualizacii sa zbavim cisla 5..:-) vdaka za tip a skusim ihned..
Naposledy upravil Fíla dne 6. 7. 2010 01:50, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
Noro99
Junior

Odeslat příspěvekod spacir26 5. 7. 2010 19:31

já tu SA 2010 měl smazanou...
spacir26
Junior

Odeslat příspěvekod Noro99 5. 7. 2010 20:01

no ja som si SA nahral..ale nic sa nedeje..:-(
Noro99
Junior

Odeslat příspěvekod Krtinko 5. 7. 2010 23:49

carreaum: tak to skus ako ja. zapni route, to ta zafixuje, minimalizuj a pusti handy. pojde ti to hned. noro: a prave o tom to je, ze to rozsvieti iba displej. nie ze by svietil slabo, ale ta ledka je omnoho silnejsia. ak mas tip na taku app, tak uvitam.
Krtinko
Junior

Odeslat příspěvekod Raffi 6. 7. 2010 09:11

7luke.com píše:Poslal jsem si teď 3 SMS v kuse z Nokia 6310i. Všechno v pohodě. Mám zaplé zobrazení sms jako "chat", v bublině je dlouhý text SMSky a na konci jsou 3 tečky... když na bublinu "kliknu", otevře se celá sms - černá na bílém. A jde i zvětšovat/zmenšovat písmo multitouchem.

Tak doopravdy nevím, v čem je problém:( posílal jsem si dlouhé smsky z nokie 6500 slide, vsechno v pohode, z nokie 6234 vse ok, ze svyho wave taky ok ale jakmile mi posle ma pritelkyne dlouhou smsku z 6300 tak je tam poškozená zpráva. Pokud si to ukládám na simku, vše je v pořádku, ale když se ukládá do telefonu, dělá problémy. jednou se mi stalo, že se zobrazila korektne i co byla na 3smsky ale to byla vyjimka. vcera jsem si nechal poslat dlouhou na 6smsek a posledni 4 se ohlasily jako poškozená zpráva. Fakt mě to hooodně štve. jeste jsem teda nahrál do founu firmware F4 ale všechno stejný, takže mi nezbývá asi nic jinýho, než se vrátit k origos F1 a jít do servisu ať mi s tím něco udělají.
Raffi
Junior

Odeslat příspěvekod petr311 6. 7. 2010 09:21

Obracím se tímto na zkušené majitele s8500 wav s takovým velkým problémem. Zjistil jsem, že když mi někdo pošle sms a toho dotyčného mám uloženého v kontaktech, tak mi ta sms nepřijde, respektive přijde, ale neuloží se jak bychom čekali do sms zpráv, ale uloží se jen do protokolu, a já se samozřejmě o tom vůbec nedozvím, protože mobil mě na příchozí zprávu bůbec neupozorní. Což je samozřejmě značně nepříjemná záležitost, protože vůbec nemám tušení, že mi někdo posílal sms, ledaže bych prohrabával třeba co hodinu protokoly.
Je ale zajímavé, že pokud mi pošle sms někdo, koho nemám uloženého v kontaktech, tak telefon vydá zvukovou signalizaci o přijaté zprávě, na displeji se také zobrazuje že přišla zpráva a také ji normálně najdu v doručených zprávách. Nevíte někdo prosím poradit co s tím??? Už jsem z toho telefonu vážně na mrtvici. Už jsem jeden kousek vyměnil, protože byl vadný, a s tímto druhým taky jen trable.

Ještě pro upřesnění, tyto problémy nastaly po pokusu o deaktivaci hlasové schránky u operátora (Vodafone). Na help lince mi poradili že mám zadat kod ##002# čímž se měla deaktivovat hlasová schránka. Ale poté nastaly výše uvedené potíže. Volal jsem dnes na help linku Vodafonu a tam se dušují, že toto nastavení nemá vliv na to kam se sms ukládají nebo ne.

Slečna mi poradila, že mám zkusit vrátit nastavení telefonu do původního stavu, poradila mi tento postup: Menu > Nastavení > paměť > vymazat paměť telefonu a zde vybrat vše. Zde to vyžaduje heslo telefonu, tak prý mám zadat 8 nul. Pak mi vyskočilo okno s hláškou: Obsah, který vyžaduje licence, musí být před použitím znovu získán. Chcete odstranit licence?
Já jsem tuto operaci stornoval, poněvadž nevím, jaké by to mohlo mít důsledky, jestli se provede jen vymazání všeho co je v telefonu - to bych mohl být na tom hůř než nyní - že by třeba přestalo fungovat úplně vše? nebo jak to vlastně je? Třeba u Nokie X6 tam je to jednoduché - tam je přímo volba Originální nastavení.

Můžete mi prosím někdo poradit co s tím? Jinak mě připadá, že wav je určen asi jen pro inženýry a programátory, protože tak složité ovládání se jen tak nenajde ... Jako multimediální hračka je to dobrá, ale pokud se vloží sim karta, tak telefon je zralý na vyhození do koše ...

-- 6. 7. 2010 10:37 --

Raffi: Tak jak vidím asi nejsem sám kdo má s tímto mobilem problémy. Já když jsem výše psal, že ve srovnání např. s Nokii X6 stojí wav za prt tak mě div ne ukamenovali. Minulý týden jsem ho kupoval v O2 - odešly sluchátka, docházelo k výraznému zpoždění času, budík nefunkční, při přehrávání videa docházelo k totálnímu zatuhnutí mobilu ... mám pokračovat? Tak jsem s tím mazal do O2, tam mi ho vyměnili, akorát byl problém najít nějaký funkční, protože další kus také byl s vadnými sluchátky.
Naposledy upravil Fíla dne 6. 7. 2010 14:07, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněn OT
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod pavlatko 6. 7. 2010 09:59

petr311: A jakou máš verzi firmware? Nahraj poslední verzi firmware přes KIES a pak dej vymazat telefon do továrního nastavení. Pokud by stále byly problémy, je to opět na reklamaci.

Já mám k Wave také nějaké výhrady, ale jako nefunkční krám to tedy nevnímám :-) Já jsem s Wave spokojený.
Naposledy upravil pavlatko dne 6. 7. 2010 10:00, celkově upraveno 1
pavlatko
Junior

Odeslat příspěvekod NiTRO2oo5 6. 7. 2010 10:00

Chtěl jsem se zeptat, zda-li jste se už někdo poohlížel po aplikacích (JAVA) využívajících pohybový senzor..

Objevil jsem zatím jen vodováhu (primárně určenou pro Sony E., ale částečně fungující i pro tento telefon.. Máte někdo něco dalšího?
Naposledy upravil Fíla dne 6. 7. 2010 14:08, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvek upraven
NiTRO2oo5
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka