Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Krtinko 3. 7. 2010 00:23

Dnes som si nainstaloval navigaciu. Vsetko slape v pohode, urcenie polohy behom mozno minuty, ale chcem sa spytat ci je moznost zadat suradnice a navigovanie (aspon sipkou) k nim. Chcel by som to kvoli geocachingu. A este... viem ze sa to tu uz riesilo, mam to tu precitane, iba neviem uz kde a ani neviem co b som mal dat hladat-ako spravim to, ze pri zobrazeni mojej polohy a pri pohybe, mi ta zelena gulicka nebude utekat z obrazovky?
Krtinko
Junior

Odeslat příspěvekod pavlatko 3. 7. 2010 03:36

spravcanetu píše:Ten polsky prehravac je skvely.Mal som filmy v 720p a povodny mi nechcel pretacat tento ide skvele.

Akorát co mě na něm štve, že se vypíná displej. A nastavovat pokaždé maximální dobu podsvícení je o ničem. Škoda.
pavlatko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 7luke.com 3. 7. 2010 09:47

snoop69 píše:Včera jsem si hrál se Samsungem MONTE a zarazila mě podobnost menu a widgetu s Wlnkou ,která byla představené v Barceloně ,že by původně S8500 běžela na uzavřeném OS?
Obrázek


snoop69 píše:Taky si myslí ,že zas tak novej OS to nebude!Jen uvolnily pro veřejnost svůj OS ,kterej používaj léta.Jinak ten Monte je šílená brzda než se něco otevře ,spustí atd.. A to jsem předtím měl s5230 asi 1 měsíc brrr :-!


Pánové, vždyť všude se už měsíce píše, že na Badu je nadstavené TouchWiz 3.0 = GUI. Takže ikonky a celé tohle dotykové prostředí může být klidně třeba i na radiobudíku.

koprad - full reset SIMku (a ani microSD) nemaže
45tý mobil = Samsung Wave 34GB, nadchl mě stejně jako všechny 3 generace Apple iPhonů ► 46tý mobil opět Samsung Wave 34GB ► 47mý mobil Samsung Wave - vyhrál jsem ho na facebooku z 277.242 soutěžících
7luke.com
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza20 3. 7. 2010 09:53

7luke.com
Nemyslím tím přímo ty ikonky,ale spíše ty hlášky(Nedostatek prostředků,nedostatek paměti apod.) a podobnost systému s tím jejich uzavřeným.
Jestli jsi měl někdy nějaký Samsung mobil s uzavřeným systémem,tak by jsi nám dal určitě zapravdu.
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lioness22 3. 7. 2010 11:36

Zdravím všechny majitele wavu. Mám pár takových problémů. Jelikož manulál není zrovna podrobný, potřebovala bych poradit s pár věcma. Nevím, jak zrušit při psaní sms T9 a pak druhý problém, když jsem na netu a přihlásím se na seznam, chci se přihlásit na mail, vyťukám jméno a heslo a dám přihlásit, nepříhlásí mě to. Pak jsem tedy zkoušela přímo ikonu e-mail, pak na "jiné" a chce to po mě: název účtu, mailovou adresu, uživatelské jméno a heslo.. Co mám kam vyplnit? Zkouším to, ale nakonec mi to vždy napíše nesprávné id nebo něco špatně a já nevím co.. Takže se na mail stále ne a ne dostat.. Také nevím, co je server SMTP, server POP3 atd, zkrátka vůbec nevím, jak se dostat na svůj mail.
Moc prosím, kdyby mi někdo poradil.
Evča
lioness22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NiTRO2oo5 3. 7. 2010 11:55

Lioness22: T9 zrušíš přidržením "CS" při psaní zprávy.. K e-mailu už ti neporadím..
NiTRO2oo5
Junior

Odeslat příspěvekod lioness22 3. 7. 2010 11:59

Jééé, moc děkuju, vůbec bych na to nepřišla :-) A nevíte prosím ještě, jak se dělají smajlíci? Nějaký už hotový obrázky smajlíků, jestli tam někde jsou..
lioness22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod czerny.m 3. 7. 2010 12:11

lioness22: nejsou tam, taky mě to mrzí.. :/

ale osobně si myslím, že tyto věci přijdou v dalších updatech, jako např. ti smajlíci a nebo ty různé úkony, které byli v těch předprodejních verzích, jako např. to napsání písmene na zamknutou obrazovku a pak to spustí tu aplikace předem přednastavenou....tak doufejeme, že to přijde.. :)
czerny.m
Junior

Odeslat příspěvekod snoop69 3. 7. 2010 12:49

nemáte někdo Jimma bez virtuální klávesnice?Zkoušel jsem upravit jad a pořád mi ji to tam hází.Děkuji předem
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 3. 7. 2010 13:17

Ahoj,

měl bych dotaz - jak dlouho vám vydrží baterie na Samsungu 8500 Wave?

Rozhoduji se mezi HTC Desire a Samsungem S8500 Wave a výdrž baterie je pro mě dost důležitá, v tom HTC pokulhává... Díky
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rimmer21 3. 7. 2010 13:18

lioness22:
Nazev uctu - Cokoliv tam napis.
Email - hold tvuj email treba lioness22@seznam.cz
Uz. Jmeno ti to samo předvyplní
Heslo - Proste heslo k emailu
U seznamu je to pop3.seznam.cz, smtp.seznam.cz
A to je snad vše

Driver: Kamos ma Desire a já Wave, určite Wave vydrží víc, těžko urcite jak moc víc, zaleží co nejčastějí děláš. Ale cca 1,5-2x delší dobu si myslím, podle zkušeností kamoše a mých
U mě při cca hodine denne mp3, hodině hovoru a xy sms, vydrží 4 dny cca. Při vyšší zátěži internet atd cca 2 dny
rimmer21
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 3. 7. 2010 13:26

rimmer21: Díky za odpověď. Já mám teď iPhone a ten nabíjím skoro každý den a to mě už přestává bavit. O Desiru jsem toho hodně četl a vychází mi z toho maximálně 1,5-2 dny.

Pokud Wave vydrží 2x tolik, tak nejspíš není co řešit. A Tvůj subjektivní názor na kvalitu foťáku? Jestli si teda měl možnost srovnání s fotkami od kamaráda... děkuju.
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rimmer21 3. 7. 2010 13:32

Oh, sorry co se týče fotaku nevím jak fotí desire (on si fakt jenom stěžoval na výdrž a reprák trochu, foták moc nereší takže nevím) Budu s ním večer tak to můžu porovnat, ale moc sem se o to ani nezajímal. Wave se mi líbí jak fotí a natačí takže ja jsem spokojen.
rimmer21
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 3. 7. 2010 13:34

Na tu výdrž si stěžuje asi každej, co jsem zatím četl.

Nějaké ukázkové fotky jsem viděl a přišly mi +/- stejné, ve videu Wave jasně vede. Tak jestli si vzpomeneš a podíváš se na nějakou fotku, zajímal by mě tvůj názor ;)
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czerny.m 3. 7. 2010 13:47

prosim vas, pres jaky rezim je focena fotka ve fotogalerii mobilmanie s nazvem Koneprusky kvitek? dekuji
czerny.m
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků