Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod KluG 8. 6. 2010 13:45

vitra: Obě aplikace jsem pustil v pohodě, v tom playeru je čínština, takže fakt nevím :D

Orgasmic: Na to jsi přišel jak?
Fabia 1.4, 74kW
KluG
Junior

Odeslat příspěvekod veto 8. 6. 2010 13:47

mar72 píše:KluG měl bych pár dotazů ohledně Wave než se rozhodnu do něj jít :
* Psalo se tady o vyhledávaní kontaktů přes numerickou klávesnici,že prý to nejde, teď jsem sledoval video na Youtube a tam to maníkovi normálně fungovalo, jak to teda je?
* Kolik vlastně můžeš vytvořit ploch v Homescreenu když budeš postupně přidávat Widgety, tam to skončilo na 7 ale když chtěl v prohlížeči otevřít další okno telefon zahlásil nedostatek paměti a ukončil některé widgety a plochy byli prázdne a muselo se pak vše spustit znovu ručně?
* Používám na sms program GiboSMS je napsaný v javě a zajímá mě když je to aplikace třetí strany půjde používat při spuštěném prohlížeči nebo hudebním přehrávači?
Zatím asi tolik ale určitě ještě na něco přijdu a zeptám se :-D

daj link na to video pls a povieme ti ci to ide, alebo nie
veto
Junior

Odeslat příspěvekod d-a-n 8. 6. 2010 13:50

tak jsem dnes zkusil jinou prodejnu o2 v ostrave a mel jsem stesti! takze uz taky patrim mezi vlastniky vlnky. co me na prvni pohled uchvatilo je konstrukce telefonu, display a sviznost systemu... sice uz to tu bylo nekolikrat receno, ale potvrzuji, ze z o2 je telefon nedotcen :)
d-a-n
Junior

Odeslat příspěvekod Ramicek 8. 6. 2010 13:54

Zdravím, o vlnce dost přemýšlím. Zajímalo by mě, jestli je telefon od VF nějak upraven, a jestli má stejný fw jako "normální" telefon z jakéhokoli e-shopu.
Dále by mě zajímalo, jestli ta navigace co je v telefonu, jde použít na navigování k cíli, například aby mi ukazovala cestu ke kešce( nejde mi o hlas ale o směr)?

Snad jsem to napsal srozumitelně. Díky za odpověď :-)
Ramicek
Junior

Odeslat příspěvekod Duduš 8. 6. 2010 14:02

informace pro všechny. Telefon zakoupený u O2 nemá žádné úpravy od operátora
Duduš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod veto 8. 6. 2010 14:05

prave sa hram s phonom a zistil som, ze ked na klavesnici vytukam napriklad 05# , tak ma automaticky hodi na nejaky kontakt. ked ale dam uz vacsie cislo ako kolko mam kontaktov, tak mi napise uz prazdny index. nechapem ale priamu umernost medzi cislami. Pride niekto na ucel tejto funkcie?
veto
Junior

Odeslat příspěvekod bukci 8. 6. 2010 14:07

Při připojení na Outlook exchange server jsem zatím nenašel možnost hledat ve firemním adresáři telefony (maily hledat jdou). Nevíte někdo, jestli to jde?
bukci
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vitra 8. 6. 2010 14:15

KluG děkuji, mám z toho radost.
Teď tu angličtinu. Zmáčknete-li levé spodní tlačíto, vyskočí takový chlívek se sedmi řádky. Vyberte šestý řádek a zmáčkněte OK. Na druhé straně displeje vyskočí další chlívek s osmi řádky. Vyberte druhý řádek a znovu OK. No a v třetím chlívku jsou jen dva řádky a vyberte ten druhý. Znovu OK a máte to anglicky. Jen doporučuji v nastavení (Options) zašrtnout Auto Play a v LyricShow zrušit Auto download a Auto save (aby se telefon nechtěl připojovat na internet).

U té Knihy je možné, že vám nebudou vyhovovat některé nastavení (velikost, typ a barva písma či pozadí, ovládání na displeji a pod.). To se dá všechno změnit. Zároveň by mělo fungovat to, že když si vložíte nějakou knihu ve formátu TXT, tak by ji ten program měl umět zobrazit.
vitra
Junior

Odeslat příspěvekod G-Father 8. 6. 2010 14:28

Stále váhám nad koupí tohoto telefonu. Dříve jsem preferoval HTC legend, ale momentálně vede Vlnka.

ALE! Je tu pár věcí, které mě dost zajímají:

za 1) zasahuje Vodafone do OS?
za 2) Jak se píše na klávesnici, pokud mám větší prsty?
za 3) Dost mě zajímají mapy a navigace. Vím, že momentálně nic moc není, ale tuto sobotu odlítám do Ameriky a rád bych tam i něco jako offline navigaci měl. Je něco jiného než Google maps?
za 4) Ohledně obalu( myslím takové ty "ponožky"), jaké používáte? Nebo kryty na jaký telefon je alternativou?

Díky moc za odpovědi..
G-Father
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 8. 6. 2010 14:34

G-Father:

1. Nezasahuje
2. Dobre
3. Route66 si stahne samo mapy a muzes offline prohlizet mapu (instalace pres R66 sync)
4. Staci nejaka cista fuska :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod rimmer21 8. 6. 2010 15:07

snoop69:
Díky moc chlape za ty "náhodné" přehravání songů...Whůů...

Edit: Jinak uběhlo 40hodin od dobítí...a mám 72%...Přes noc cca 7hodin je v režimu letadlo. Přes den pár hovorů a sms a cca 1,5 hodiny hudby.
rimmer21
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr73 8. 6. 2010 15:15

veto píše:prave sa hram s phonom a zistil som, ze ked na klavesnici vytukam napriklad 05# , tak ma automaticky hodi na nejaky kontakt. ked ale dam uz vacsie cislo ako kolko mam kontaktov, tak mi napise uz prazdny index. nechapem ale priamu umernost medzi cislami. Pride niekto na ucel tejto funkcie?

U vetsiny telefonu to cislo znamena pozici kontaktu na SIM karte, tzn. cim vyssi cislo, tim pozdeji byl kontakt na kartu SIM ulozen...
Kapr73
Junior

Odeslat příspěvekod sumerian 8. 6. 2010 15:16

kdybychom ho vypínali úplně a nenechávali ho polétavat po pokoji, vydržel by ještě o fous víc :-) je v tom nějaký rozdíl jestli je vypnutej nebo v režimu letadlo?
sumerian
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod manek1001 8. 6. 2010 15:21

režim letadlo vypne gsm prijímač takže ten telefon podstatne min spotřebovává baterii
manek1001
Junior

Odeslat příspěvekod rimmer21 8. 6. 2010 15:23

sumerian:
Nehleda to sít, a za noc to max sezere 1,2%
rimmer21
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka