Samsung I9000 Galaxy S - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kozenka 16. 1. 2012 12:37

hhitmen: Myslíš tu MIUI verzi 2.1.13 ? Jakej je vlastně zkrácenej postup když to tam budu chtít prdnout. Tam musim nahodit STOCK romku, na to plácnout CM7.1 a na to ještě MIUI 2.1.13 ? Pokud si to dobře pamatuju. A tu Davidovu JVU asi seženu na XDAčku i po té se podívám a něco tam dneska hodim. Co se týče toho Semaphore Kernelu tak čtu to ted správně, že mi taktne procesor na 1.2 Ghz?
DSLR - Nikon D90
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen 16. 1. 2012 12:41

jestli jsi jeste nenahodil jinou rom a mas ICS tak bych stahl tu CM7....pri prvnim nahozeni ti to udela chybu a bude se restartovat pak bys to nahodil podruhe a nakonec miui...tak jsem to delal ja...a ano mam 2.1.13 a na tom glitch - V13.1 trochu malo pretaktovano a ubrana voltage :) modem jsem pouzil JVT

jinak davidovu rom najdes na foru sgalaxy

pota - skoda no ja to kupoval na t-mobile outlet za 5499,-kc jen s rocni zarukou
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kozenka 16. 1. 2012 12:59

Už sem tam nahodil nouzově XXJVS co jsem našel na disku, ale jen co nabiju, tak tam hodim něco novýho.

jinak já kupoval Galaxy S ještě jako novinku za 12.500,- :-D a ted bych byl rád, že za ní dostanu dva litry :-D už se nemůžu dočkat až vyjde SIII jdu do ní at bude stát kolik chce :-)
DSLR - Nikon D90
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen 16. 1. 2012 13:03

pokud budes mit JVS coz je myslim 2.3.5 tak ani CM tam davat nemusis...rovnou muzes miui...jen bych asi provedl instal 2x skrz nejake mozne chyby...ja to tak udelal a jsem bez sebemensiho problemu :)

ale mel jsem i CM jak nocni tak tu stable a byla taky perfektni bez problemu :) jen ta miui je teda aktualizovana kazdy patek...CM uz ted asi bude bez podpory skrz CM9
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod amigo22 17. 1. 2012 21:48

Mám dotaz ohledně baterie jak dlouho Vám vydrží mně ukazuje 1 den 15hodin a to mám telefon nový wifi a aj GPS vypnute jinak baterka hned jde dolu .
Jde nějak resetnou týhle udaje o baterii ? Vynulovat a jak dlouho by měla vydržet nova baterka ???
Mám tam Firmware 2.3.3 originál uvažuju dat něco novějšího ale nevím jakou stabylni verzi a postup jak to to flaschnout .
Děkuji za rady
Samsung Galaxi S
Davidova ROM JW4 2.3.6 SGS FINAL ValuePack
Semaphore 2.7.3
amigo22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 17. 1. 2012 22:00

Me pri surfovani da tak jeden den. Info o baterii se ti nuluje samo pri kazdem pripojeni nabujecky. ukazuje to pak cas behu na baterku. zvykni si, ze android a potazmo kazdy dotykac vyjma symbiany zere jako prase.
Anonymni

Odeslat příspěvekod Jackobee 18. 1. 2012 06:35

Me napriklad baterka malokdy vydrzi jeden den, obcas tak 12 hodin, nekdy i min, mam mobil hodne v zatezi porad - Wifi, 3G, synchronizace, hudba, hodně hry, internet, obcas flash, takze podle toho to pak dopada. Vydrz jeden den mi prijde jeste naprosto v pohode.
Samsung i9000 GALAXY S - Android 4.0.4 AOKP build 40
Jackobee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod acedons 23. 1. 2012 13:23

Nevím jestli tento dotaz patří sem, ale přesto ...existuje nějaký program ke stažení flash videa z internetových stránek do mobilu ? konkrétně galaxy s . děkuji za odpověď
acedons
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod preludeman 24. 1. 2012 22:59

Jojo, na marketu je app 'download all files' a je gratis. Funguje jako plugin do browseru, stahuje vse na kartu...
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod Coyotte 26. 1. 2012 10:07

Zdravím, řeším takovej spíš kosmetickej problém. Mám nastavenou synchronizaci více kalendářů a chtěl bych změnit jejich barvy. Google mám hnědý a Exchange "tmavě hnědý". U obou mám dost záznamů a tak to na první pohled splyne. Neví někdo jak na to? :hm
Samsung Galaxy S4, White + Kingston 8GB


Winner never quit, quitter never win.
Coyotte
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen 26. 1. 2012 10:19

Ano vim :)

Zajdes si na stranky google..zvolis kalendar....po leve strane mas kalendare a barvy...po prave strane za nazvem das sipku a muzes si zvolit jakou barvu chces ;)
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hajnalka 29. 1. 2012 22:20

Uz konecne bezim na ICS 4.0.3 zatial v pohode ziaden lag instaluje sa cez CWM instalacia zip archivu.
Jedine mne pripada Bluetooth ze nie so vsetkym funguje na 100%
Vsetky programy aj hry funguju vydrz baterky zatial neviem povedat.Chvala bohu nema Touchwiz.Info tu:
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1398223
http://code.google.com/p/ice-cream-sandwich-sgs/

[size=85][i]-- 29. 1. 2012 22:21 --[/i][/size]

Co funguje:
•Based from the latest source code from Google themselves(Android 4.0.3)
•Full Google Apps suite
•Currently using Platypus as a kernel base(Thanks Zach!)
•Pre-rooted
•init.d Support
•Full Hardware Acceleration
•Fully working RIL(Radio Interface Link = Calls / Texts / Data)
•Fully working Audio
•Touchscreen works perfectly
•Fully working Wi-Fi
•Fully working bluetooth
•Both SD Cards (Internal & External), work fine
•Fully working Calendar sync
•Fully working Camera(Video Recording & Pictures)
•Touch to focus
•Panorama mode in camera works
•Face Unlock(quite iffy, due to the vga camera ffc)
•Fully Working GPS
•Bluetooth
•Wired tethering, works fine
•Fully working FM Radio(AOSP does not support FM, download Spirit FM from Android Market)
•Fully working Wireless tethering
•Fully working sensors
•Live OC Support(download NSTools from Market)
•USBOTG Support
•Voodoo Sound
•Voodoo Colour
•Makes you breakfast in the morning(not joking)
hajnalka
Junior

Odeslat příspěvekod Jackobee 30. 1. 2012 10:32

Na tom uz bezim pekne dlouho. Ale dneska vysla RC4 a ta je podle vseho uz velmi stabilni a kvalitni. Baterka pri zatezi nic nevydrzi, jinak je slusna. Jinak RC4 je momentalne pozastavena kvuli bugu s wifi.
Samsung i9000 GALAXY S - Android 4.0.4 AOKP build 40
Jackobee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen 30. 1. 2012 10:33

ja si to frcim na CM9 #15 s poslednim devil kernelem a JVS modemem a den vydrzim v pohode...a muzu rict, ze je to konecne stabilni a zadny problem jsem nenasel :)
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jackobee 30. 1. 2012 15:57

Me CM jakejkoliv nebezi. Mam na to asi spatnej telefon, ale vsechny hazej chybu nebo mi uplne rozhodi mobil. Zvlast diky aplikacim.
Samsung i9000 GALAXY S - Android 4.0.4 AOKP build 40
Jackobee
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků