Samsung I9000 Galaxy S - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod gogocar 31. 5. 2012 14:41

gapps jsou google aplikace potřebné pro komplet funkce tel. (market,přihlašení ke google učtu, atd)

skus tam nainstalovat tyto gapps: http://goo.im/gapps/gapps-ics-20120429-signed.zip přez CWM
Samsung Galaxy S II i9100 :
Omega - AOKP android 4.0.4 + Nova launcher Prime
gogocar
Junior

Odeslat příspěvekod kozenka 31. 5. 2012 15:55

Vyřešil jsem to nakonec, tak že jsem tam nejdřív dal CM9 potom to spustil a až potom co to naběhlo jsem se vrátil do CWM a hodil tam ty GAPPS. Jinak CM9 parádička, ale jen mě rozčiluje jeden bug, kterej už tam je snad půl roku a to, že to občas problikne a zmršej se na ploše veškerý texty. Taky to někdo máte? A dá se to nějak vyřešit nebo nezbude než prostě počkat na novější FW?
DSLR - Nikon D90
kozenka
Junior

Odeslat příspěvekod gogocar 31. 5. 2012 22:18

Měl jsi nainstalovat AOKP rom je už dal než CM9.

http://aokp.co/index.php/releases/_/build-37-r23 8-)

ukazkaAOKP rom a její možnosti uprav.:

YouTube: http://youtu.be/OufP-O9Q9Z4
Naposledy upravil gogocar dne 1. 6. 2012 00:02, celkově upraveno 1
gogocar
Junior

Odeslat příspěvekod kozenka 31. 5. 2012 23:26

Nikde neni řečeno, že tam tu AOKP nedám, stejně jsem dneska dělal WIPE a nemám o co přijít :-) kouknu na to. Dík za tip! :-) Jinak jsem zatim zkusil změnit velikost písma z normal na velký a zatim mi to ty písmena nemrví, tak se uvidí jestli to pomohlo :-)
DSLR - Nikon D90
kozenka
Junior

Odeslat příspěvekod preludeman 1. 6. 2012 00:03

Mě teda cm9 makal až do dnešního dne úplně bez problémů. dneska se mi telefon ale sám restartoval a už nenabehnul, jen se pořád dokola resetoval. Nešlo se ani dostat do cwm, naštěstí fungoval download mod. Jdu zpet na 2.3.6, byla to nemilá zkušenost, když potrebuju být nonstop na drátě...
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod IMI5 1. 6. 2012 13:34

No nic ICS je na mojém SGS naprd du zpět na GB 2.3.6 JW5
OnePlus 7T Pro 8GB/256GB Blue
IMI5
Junior

Odeslat příspěvekod Agraleus 1. 6. 2012 18:57

Ahoj mam telefon Samsung galaxy S,,vzdy jsem si kopiroval filmy do tel bez problemu,
ale od vcerejska se mi vzdy po zacatku kopirovani ukaze tahle hovadina.
Pokud nekdo vi co stim byl bych mu vděčen.
Agraleus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ingbrzy 2. 6. 2012 22:27

Nahod AOKP build37 + Semaphore 1.2.2 a zarucene sa nebudes chciet vratit na GB... :-)

SAMSUNG GALAXY SII i9100
HyDrOG3N-ICS (AOKP) -> Android 4.0.4 + APEX Launcher

SAMSUNG GALAXY S i9000
AOKP -> Android 4.0.4 + APEX Launcher
ingbrzy
Junior

Odeslat příspěvekod Jackobee 3. 6. 2012 19:56

AOKP je nejlepsi. Btw, nevite nekdo jak by slo tohle forum pridat do tapatalku?
Samsung i9000 GALAXY S - Android 4.0.4 AOKP build 40
Jackobee
Junior

Odeslat příspěvekod kozenka 5. 6. 2012 19:46

Jakej je rozdíl mezi Semaphore ICS 1.2.2 a Semaphore ICS 1.2.2s ? Nikde se toho nemůžu dočíst :-/
DSLR - Nikon D90
kozenka
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 7. 6. 2012 19:19

Tuší někdo, proč se mi částečně přestal synchronizovat google calendář s mým kalendářem v mobilu (používám Gemini calendar). Vždycky to fungovalo oboustranně, založím událost v google kalendáři, objeví se v mobilu a stejně tak naopak. Najednou ale přestal fungovat ten směr z mobilu do google. Založím v mobilu (kalendář vyberu správný), ale v googlu se to neobjeví. Čím to a co s tím dělat? Smazat a znovu nastavit synchronizaci nemůžu, tím bych asi přišel o ty záznamy, co mám jen v telefonu.

[edit] Pracně jsem někde vygoogloval jeden příspěvek, že "prý má google teď s tím nějaké problémy", jiné příspěvky radily všechno promazat (viz výše, to podle mě o něco přijdu), další rady jsem nenašel :-/
Mr.Scully
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 9. 6. 2012 17:43

Tak už nic, provedl jsem nakonec factory reset, komplet přeinstaloval ROMku (během čehož mi to několikrát spadlo, několikrát nenabootovalo a několikrát jsem to skoro vzteky rozmlátil) a teď na DarkyROM 10.2. se kalendář synchronizuje v pohodě...
Mr.Scully
Junior

Odeslat příspěvekod ingbrzy 9. 6. 2012 23:08

Stacilo pouzit gapps fix... :-)

SAMSUNG GALAXY SII i9100
HyDrOG3N-ICS (AOKP) -> Android 4.0.4 + APEX Launcher

SAMSUNG GALAXY S i9000
AOKP -> Android 4.0.4 + APEX Launcher
ingbrzy
Junior

Odeslat příspěvekod vnahodil 21. 6. 2012 11:40

Zdravím,
mám Galaxy S s AOKP b38 (v 39 mi blbla WiFi) a semaphore 1.2.5, potřeboval bych ale poradit nejvhodnější modem :) teď tam je JVT a při hovoru není dobrej signál, člověk na druhý straně vypadává...vzhledem k tomu, že jsem teprv včera přešel na ICS, tak se ještě v modemech moc nevyznám, který pro nás vychází nejlépe? :) díky... :)

edit: a má smysl instalovat AngryGPS? :)
vnahodil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zafata 21. 6. 2012 17:13

Ahoj asi jsem vazne blbej ,ale za boha nedokazu najit jak nastavit google kontakt do skupiny. Myslim tim napr kontakt na matkku aby sel na google a do skupiny rodina abych mohl zvolit pak dejme tomu pro 10 lidi z rodiny jedno vyzvaneni a nemusel pro kazdeho cloveka z rodiny zvlast volit vyzvaneni. Jde to takhle nastavit ? Aby to byl,ale kontakt do googlu aby pak stacilo jen syncnout? V uzivatelske prirucce jsem se dozvedel kulove. Dik za info.
Zafata
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka