Samsung I9000 Galaxy S - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Anonymni 7. 1. 2012 11:37

to je na nic, android má super aplikace, ve všem mi vyhovuje, jen ten vzhled je na nic.. jedinný snad kdo dělá něco pořádně je SE na xperiích kde ty widgety mají aspoň nějaký řád, u Samsungu je to jak každý pes, jiná ves...

ROM jsem nakonec našel, je to od Darky a s použitím launcher pro + to překope komplet do vzhledu WP7.5, jestli se do toho dnes odhodlám a udělám to, tak pak poreferuju...

tadyhletu je to
Anonymni

Odeslat příspěvekod ingbrzy 7. 1. 2012 11:59

ja mam MIUI 2.1.6 + Launcher7 a vsetko bez problemov s velkou spokojnostou... iphone vzhlad ani nepoznam... pouzivam temu Dark MIUI http://goo.gl/JEUyC a locksscreen WP7 http://goo.gl/ho8Yg ... nezabudni po flashi MIUI urobit komplet wipe + wipe cache a dalvik cache... inak nastavaju problemy ktore si opisal....

ale ten tvoj tip vyzera lepsie.. to je fakt.. :-) skoda, ze vyvoj nepokracuje a je viazany na konkretnu ROM...

SAMSUNG GALAXY SII i9100
HyDrOG3N-ICS (AOKP) -> Android 4.0.4 + APEX Launcher

SAMSUNG GALAXY S i9000
AOKP -> Android 4.0.4 + APEX Launcher
ingbrzy
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymni 7. 1. 2012 12:34

no ale jsem z toho uplně confused, nedokážu to nainstalovat.. pokud by ses to čeknul zkusit, budu rád, když bys pak poradil.. zastavil jsem se už u toho, že nevím jak tam dát darky ROM, protože tu co jsem stáhnul z netu, není žádný pit, CSC a pod, jsou tam samý podivný soubory :-( takhle to neumím, jen přes ODIn

koukám, že si to nevydržel a ježíšek asi přinesl S2ku, :-) no taky nad tím silně uvažuju
Anonymni

Odeslat příspěvekod ingbrzy 7. 1. 2012 12:44

@_maty_

- DarkyROM sa instaluje cez CWM... (install zip from SD card)
- skok z S na S2 sa da prirovnat ku skoku z SGA na S.. :-) necakal som taky velky rozdiel vo vykone...

SAMSUNG GALAXY SII i9100

SAMSUNG GALAXY S i9000
ingbrzy
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymni 7. 1. 2012 12:51

ahá, tak to umím :-)

no a to jsem přesně nesměl slyšet :D teď už SGS2 budu chtít určo, ale ještě aspoň do prodloužení smlouvy to s ním chci vydržet, pak bude SGSIII a SGSII pude s cenou dolů... :-) jdu to zkusit přes CWM
Anonymni

Odeslat příspěvekod ingbrzy 7. 1. 2012 16:59

I9000XXJVU - Android 2.3.6 + ICS Tweak (Value Pack)

Vysiel novy leak I9000XXJVU ktory obsahuje tweaky z ICS priamo od Samsungu...
napr.
- FaceUnlock..!
- Lockscreen z Galaxy Note
- Videoeditor z SGS2
- Rychlejsi Browser
- Lepsia kamera a pocas natacania videa sa da zhotovit fotografia...
- Rychlejsie fotenie
- Rychlejsi start fotoaparatu
- Lepsia kvalita fotiek
- Ovladanie hudby na lockscreen
- Rychlejsia rotacia obrazovky
- Editor fotografii

viac info na http://goo.gl/lDb8Z

SAMSUNG GALAXY SII i9100

SAMSUNG GALAXY S i9000
ingbrzy
Junior

Odeslat příspěvekod preludeman 7. 1. 2012 23:55

Jen malý dotaz: Ta JVU jak o ni mluvis, je preci nizsi level nez JVZ nebo ne? A presto do ni nacpali nejaky veci z ICS? Proc to nedali rovnou do te JVZ romky? Sem z toho nejak jelen tedko... Mam listopadovou JVZ, ta JVU bude tedy lespi, i presto ze je to 2.3.5?
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod ingbrzy 8. 1. 2012 07:59

@preludeman
I9000XXJVU 2.3.6 ma datum zostavenia 29.12.2011....
takze XWJVZ ktory je z 25.11.2011 je starsi...

Viac info aj tu http://samsungmania.mobilmania.cz/blesk ... -a-1319272

SAMSUNG GALAXY SII i9100

SAMSUNG GALAXY S i9000
ingbrzy
Junior

Odeslat příspěvekod preludeman 8. 1. 2012 11:04

Aha, dekuju za vysvetleni. Ja ze na sammobile maji napsano u jvz ze je to 2.3.6 a u jvu je tam 2.3.5, to me zmatlo.

Jeste jeden dotaz...zkousel jste nekdo na sgs GTA3? Me to vzdy po uvodnich titulkach zamrzne...
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod ingbrzy 8. 1. 2012 11:06

Neplet si XWJVU a XXJVU....

SAMSUNG GALAXY SII i9100

SAMSUNG GALAXY S i9000
ingbrzy
Junior

Odeslat příspěvekod hhitmen 8. 1. 2012 11:11

GTA jsem zkousel ... na marketu ji mam koupeno...a stale dvakrat moc hratelne to neni...ale hra sama o sobe jede :)
hhitmen
Amatér

Odeslat příspěvekod amigo22 8. 1. 2012 14:16

Ja mám nový Samsung S a mám Firmware 2.3.3 a jak dam vyhledat aktualizace nic mi nenajde jak provest aktualizací na nejnovější firmwware ?
Samsung Galaxi S
Davidova ROM JW4 2.3.6 SGS FINAL ValuePack
Semaphore 2.7.3
amigo22
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 9. 1. 2012 09:09

Nemas brandovany telefon ? V tom pripade je problem v tom, ze operator nenabidne aktualizaci novejsiho fw.
Honor 20 Pro - 8GB / 256GB
FW 10.1.0.241 (C431E9R5P1)
EMUI 3.1.0
Sentry
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymni 9. 1. 2012 09:28

já jsem teda přijpíšu svoji zkušenost.. mám tam hozený ten value pack 2.3.6, face unlock mi fungoval, je to jištěné ještě gestem, ale nepoužívám to, jako machrovinka je to možná dobré.

pak tam jsou nějaké další úpravy, jako nová odemykací obrazovka, dají se opravdu pořizovat fotky při natáčení videa, je tam editor fotek a videí.. systém jako takový si myslím, že moc nezrychlil, co mě však přijde je, že klesla výdrž baterie.. nejsem si sto pro jist, ale zatím to tak vypadá :hm uvidíme, dneska ho nechám v klidu a jsem zvědav jestli do večera bude kaput...

sem tam telefon spadne, JVS mi přišel o fousek stabilnější.. ale zatím mě to netrápí natolik, abych to přehrál na JVS a cpal tam zas všechno znova..
Anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 9. 1. 2012 15:08

tak jsem se vrátil k "stařičké" stock JVS 2.3.5, od rána mi baterka spadla na 75%, nevím ale zas tolik jsem telefon netrápil, 15 min navigace, 1 hovor, 1 sms, wifi vypnuté... mám pocit, že ta 2.3.6 žrala prostě víc než jsem zvyklý... :hm

ještě mám dotaz, hledal jsem FW T-mobile CZ ale nenalezen, jestli je tu dobrá duše která ho má nebo ví odkaz, budu rád.. potřebuju mít pro jistotu záchraný FW na reklamaci či prodej telefonu :-) :o)
Anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka