Samsung I9000 Galaxy S - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod ingbrzy 25. 9. 2011 07:55

Zisti si co su to gapps....
ingbrzy
Junior

Odeslat příspěvekod Ronaldok 25. 9. 2011 07:57

No kde vemu Android Market?
Ronaldok
Junior

Odeslat příspěvekod Zafata 25. 9. 2011 07:58

Myslenka je to sice hezka,ale co vydrz? Nejak si nedokazu predstavit, ze sedis o prestavce s nabijeckou u zasuvky. Prece jenom kdyby jsi ho pouzival jako sesit a mel dejme tomu 7 hodin tezko rici zda by ti vydrzel. Nebo jsou uz dnes ve skole zasuvky primo na lavicich? Jinak tech 4.5 palcu bez tlc. by teoreticky snad ani rozmery oproti SGS nenavysilo takze by to byl rozumny ideal.
Zafata
Junior

Odeslat příspěvekod BiGSh0cK 25. 9. 2011 10:06

to je fakt, to mě nenapadlo, myslel jsem že bych to vyřešil kloboukonabíječkou tak jako u SGS, ale teď mi došlo že tablet má mnohonásobně větší kapacitu baterky, takže bych tim dobil velký kulový :D...no a jak to třeba dělaj lidi co s sebou nosí místo sešitů notebook? ten přece vydrží ještě míň ne?...další možnost je dokoupení druhý baterky (jestli se dá vůbec z tabletu vyndat já nevim:D), a druhý nabíječky k ní...sice by to bylo docela nepohodlný, ale pořád pohodlnější než přehrabovat desítky sešitů každý ráno před odchodem do školy :-)
BiGSh0cK
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymni 25. 9. 2011 11:27

mno, zas až tak cool být nemusíme, to přehrabování se v sešitech má taky svoje kouzlo, navíc dokud to nespálíš, máš se k tomu vždy možnost vrátit, jsem zvědavý když o data přijdeš kde je pak budeš shánět... pokud to pude tak za půl roku budu dostudovaný i bez použití tabletu, stačily sešity a skripta :-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 25. 9. 2011 11:45

Chtěl bych vidět ty desítky sešitů :)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod kozenka 25. 9. 2011 12:14

Já si taky myslim, že nad starej dobrej sešit neni, ten Galaxy Note spíš vidim jako takovou třešničku na dortu a fajn společníka ve škole (v práci). Ale určitě to neni a nebude plnohodnotnej pracovní nástroj.
DSLR - Nikon D90
kozenka
Junior

Odeslat příspěvekod BiGSh0cK 25. 9. 2011 12:56

galaxy note ne, ale tablet s funkcema galaxy note jo...jinak samozřejmě bych si všechno zálohoval a pak to všechno jenom vytáhl ze složky a nemusel bych přehrabovat ty sešity (a co potom když potřebuješ něco z předchozích ročníků, sešity za jeden rok jsou 1-2 velký krabice)...dobře tak těch sešitů nejsou desítky ale na rukou ani nohou bys to nespočítal...mě chybí do dostudování střední 3 roky včetně tohoto a potom vysoká, takže já bych to určitě využil...přehrabování sešitů má svoje kouzlo ale jenom takový že vás každý ráno sere to jak musíte hledat ty správný sešity a pak na nějakej zapomenete nebo se na to vykašlete uplně a pak máte zase tuny papírů, když nepíšete do sešitů...a všechny sešity se do tašky taky nevejdou :D
BiGSh0cK
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 26. 9. 2011 11:17

Hoši, nedaří se mi synchronizovat telefon s MyPhoneExplorerem - přes kabel se mi to doma podařilo (cestou trnitou - Java, USB drivers atd.) a vše v pohodě. V práci se potřebuju připojit přes bluetooth. Po chvíli jsem docílil spárování (přes kód), v MyPhoneExploreru teď vidím u bluetooth svůj telefon na COM4 (bluetooth modem) a COM5 (bluetooth port) a při zvolení COM4 se to jakžtakž jakoby na pár sekund připojí (ikonka na liště svítí modře). Ovšem jakmile zkusím cokoliv synchronizovat, skončím touhle chybou:
"Obex protokol nebylo možné inicializovat"

Napadá někoho něco? Na první pohled bych řekl, že se mi nedaří spojení, protože MyPhoneExplorer klient v mobilu je pořád ve stavu "waiting for connection". Ale už nějak nevím, co pro to spojení mám udělat víc...

Jo a další věc, doma jsem přes MyPhoneExplorer sice připojený, vše zdánlivě funguje dobře, ale poslat mi jde jen jedna SMS zpráva. Jakmile je SMS delší než 160 znaků, tak se odeslání prostě nepodaří... Není na posílání SMS z počítače ještě nějaká jiná aplikace? Našel jsem nějakou korejskou, ta se kousla. O další nevím.
Mr.Scully
Junior

Odeslat příspěvekod Jackobee 28. 9. 2011 08:03

Po dlouhé době Vás všechny zdravím a jsem tu hned s prosbou. Sháním battery icon kompatibilní s mou ROM, případně jestli někdo nevíte jak do mobilu dostat lockscreen miui z GR7.1.2, ptz teď tady mám jenom jeden a ten nepodporuje přehrávač. EDT Tweaks už v nabídce není. Díky
Samsung i9000 GALAXY S - Android 4.0.4 AOKP build 40
Jackobee
Junior

Odeslat příspěvekod svatoplu 30. 9. 2011 10:12

tak to bych rád, já jsem dostal oficiální odpověď od Sygicu (mám koupenou verzi):

Dear customer,
Unfortunately, Sygic Mobile Maps are not compatible with Android 2.3.3 or higher.
In case of any questions, please don't hesitate to contact me.
Best regards,
Tomas
Sygic Technical Support
User guides and community-powered support at sygic.com/support
svatoplu
Junior

Odeslat příspěvekod venca60 5. 10. 2011 16:44

Bez názvu.jpg

Dnes mi byla nabidnuta aktualizace (viz obr) jedna se o aktualizaci na 2.3.3. nebo 2.3.4.?
Predem diky za info
Canon EOS 50D, Canon EF-S 60 mm f/2,8 Macro USM; Canon EF-S 17-85 mm f/4-5,6 USM IS; Canon EF 70-200 mm f/4,0 L USM
venca60
Junior

Odeslat příspěvekod preludeman 5. 10. 2011 21:28

2.3.3, na víc se samsung oficiálně nezmůže, a aj se divim že vůbec dělají nějaký upgrady, jsou tím sami proti sobě, lidi potom nekupují tolik lepší telefony s novějším a zajímavějším firmwarem...
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod rogosak 6. 10. 2011 05:47

TKy jsem myslel ze budu potrebovat Myphoneexplorer. Nicmene jde to i jinak. Urcite jsi si vsiml v nastaveni bezdr. siti dalsiho radku sdileni pres kies. Kdyz to spustis tak se ti zobrazi neco jako IP. Kdyz ji vlozis do prohlizece na pc tak se ti zobrazi obsah mobilu. muzes si na webu samsungu stahnout aj program kies pro pc
rogosak
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 7. 10. 2011 13:46

Tak jsem si z Číny koupil nějakou 3000+ mAh baterku za symbolických pár doláčů a fakt to funguje, mobil se např. v pohotovostním režimu přes noc vybil pouze o 10% a i když s ním pracuju, tak večer po dni nemá míň než nějakých 60-70%. To je fajn. Teď jenom doufat, že mi ta baterka neexploduje v kapse :-D
Mr.Scully
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka