Samsung I9000 Galaxy S - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod modenaboy 20. 9. 2011 21:59

Jedna verze mi psala to samý, nešla spustil, ale instaloval jsem jinou a teď blbne jen to plánování.
Možná to chce třetí verzi, naštěstí je jich všude plno.
modenaboy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ingbrzy 21. 9. 2011 05:40

@modenaboy

Mozna to chce legalni verzi...

SAMSUNG GALAXY SII i9100
HyDrOG3N-ICS (AOKP) -> Android 4.0.4 + APEX Launcher

SAMSUNG GALAXY S i9000
AOKP -> Android 4.0.4 + APEX Launcher
ingbrzy
Junior

Odeslat příspěvekod robbert 21. 9. 2011 19:22

Please help...

Najednou mi zmizely ikony ze systémové lišty (té spodní která se nemění při posunu stránek, kde je telefon, kontakty, zprávy a aplikace) v telefonu. Zůstala tam jen ikona aplikace uprostřed. Jak tam vrátím ty ostatní???

sc20110714132429.JPG

PS: nechci přijít o data a aplikace z telefonu
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior

Odeslat příspěvekod Luki951 21. 9. 2011 20:21

modenaboy píše: spustil, ale instaloval jsem jinou a teď blbn

Zkus pohledat nekde nejauktualnejsi dostupnou verzi na war*zu. Me to taky predtim blblo! Ted si to ty mapy stahne samo pres wifi, coz je super ;-)

-- 21. 9. 2011 21:22 --

Proč se mi do kontaktů integrují emailové adresy z Gmailu? Poradíte kde to vypnout?
Luki951
Junior

Odeslat příspěvekod preludeman 21. 9. 2011 22:43

V kontaktech -> moznosti zobrazeni... ;-)
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod Korialis 22. 9. 2011 13:46

seterwohipikule píše:1) Pomáhá ti aGPS, to se připojí k internetu a stáhne pár kb dat. Dá se s tím něco dělat - nech to tak. Při vypnutých datech budeš prostě čekat někdy déle.

2) Je normální, že v budově/doma má gps horší signál. Nač používat gps ve škole mimochodem?

dnes jsem to zkoušel - úspěšně jsem se připojil ke gps, ale ani po několika minutách se nedokázala načíst kraťoučká trasa... ani samotná mapa se bez internetu nenačte... nebo alespoň ve vzdálenějších oblastech.
Korialis
Junior

Odeslat příspěvekod robbert 22. 9. 2011 16:28

robbert píše:Please help...

Najednou mi zmizely ikony ze systémové lišty (té spodní která se nemění při posunu stránek, kde je telefon, kontakty, zprávy a aplikace) v telefonu. Zůstala tam jen ikona aplikace uprostřed. Jak tam vrátím ty ostatní???

sc20110714132429.JPG

PS: nechci přijít o data a aplikace z telefonu

Děkuji za pomoc a přesun adminům...
Vyřešeno...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior

Odeslat příspěvekod filipdostal 23. 9. 2011 12:46

Ahoj všichni,jsem klasický majitel SGS, který má oficiální FW 2.3.3 a vybijí se mu extrémně rychle baterie. Tuto vadu jsem se snažil překousnout, ale už mně to docela sere. Na foru jsem si vyhledal nějakou anketu s nejvíce oblíbenými FW.
-CyanogenMod 7
-Juwes 5.x
-Darkys 10.x
-Případně jestli máte zkušenosti s jinou novější verzí.
Zajímalo by mně na které stránce si stáhnu tyto FW i s NÁVODEM PRO BLBCE ?
A také jestli ho můžu očekávat v češtině ?

Děkuji za jakoukoliv odpověď
filipdostal
Junior

Odeslat příspěvekod kozenka 23. 9. 2011 14:08

Lidi vyzkoušejte toto technologické demo:
https://market.android.com/details?id=c ... kyCastle3D

Vypadá to luxusně, pořád mě překvapuje co můj stařičkej Galaxy S rozběhá :-))
DSLR - Nikon D90
kozenka
Junior

Odeslat příspěvekod BiGSh0cK 23. 9. 2011 17:45

pěkné, ale kdyby se z toho udělala hra, kdyby tam pobíhal třeba jen jeden vojáček a střílel po vás, tak by šly podle mě šly fps hodně rychle dolu...už teď je to na hraně(uvnitř kostela)...proto pořádná hra v takový grafice pro SGS nikdy nebude :-)...pro srovnání, tady je ukázka toho, co dokáže nová tegra3 (Kal-El), kterou by v sobě údajně měl mít SGS III, který by se měl objevit v únoru příštího roku...
BiGSh0cK
Junior

Odeslat příspěvekod kozenka 23. 9. 2011 18:22

Jednoho vojáčka by to možná ještě zmáklo :-D nepodceňujme brutální výkon tohoto zařízení :-D .... Jinak Tegra 3 mě slušně zaujala a dost vážně přemýšlím, že příští rok SGS III koupim. Uvidíme jaký budou reálný parametry třetí generace Galaxyho :-)
DSLR - Nikon D90
kozenka
Junior

Odeslat příspěvekod BiGSh0cK 23. 9. 2011 18:37

já o tom taky přemýšlím...a jeden z důvodů je že i ten 4' displej mi někdy přijde docela málo a SGS3 má mít 4,5 nebo 4,65 palce (rozměrů se nebojim, i SGS2 se vejde v pohodě do kapsy a trojka by neměla mít HW ani senzorový tlačítka), ale tady už je zase otázka jestli neni lepší tablet...a jestli v blízký době vyjde tablet co bude mít funkce jako galaxy note (stylus a možnost dokreslení obrázků k textu), tak jsem skoro rozhodnutej pro tablet...tahle funkce by byla do školy prostě ideální a kompletně by to nahradilo papírovej sešit :-)
BiGSh0cK
Junior

Odeslat příspěvekod kozenka 24. 9. 2011 17:35

Ono s těma parametrama SGS 3 bych se ještě moc nedržel. Bůh ví jaká bude nakonec realita. Jako taky jsem přemejšlel že bych vzal ted jeden z novejch tabletů, ale nakonec myslim, že mi opravdu bude stačit SGS 3, která možná bude mít 4,65 palců :-))
DSLR - Nikon D90
kozenka
Junior

Odeslat příspěvekod BiGSh0cK 24. 9. 2011 18:42

no tak já jsem asi došel k závěru že pokud vyjde tablet s funkcema co jsem psal výš tak koupim tablet a svoje SGS si necham dokud mi nepřestane sloužit, jestli ne tak pujdu do mobilu s co největšim displejem...kdybych měl ten tablet tak bych nemusel do školy tahat sešity, všechno bych měl pěkně na velkym displeji a tam kde bych s sebou neměl tablet, bych měl mobil s přibližně stejnýma funkcema...mobilní internet by snad neměl být problem tabletu nasdílet ze svýho SGS...kdybych se ale nerozhod pro tablet tak bych šel do mobilu s aspoň 4,5' displejem, do mobilu koukam docela často a 4' mi přijde málo, když někdo mobil moc nepoužívá tak to samozřejmě stačí...a kdybych měl tablet tak už by mi bylo jedno jakou mam velikost displeje na mobilu :D
BiGSh0cK
Junior

Odeslat příspěvekod Ronaldok 25. 9. 2011 07:41

Nahral sem si FW CyanogenMod - 7, cm_galaxysmtd_full-128. Ale at delam co delam postradam Obchod s aplikacema a google mail. Je to mozne.
Ronaldok
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka