Samsung I9000 Galaxy S - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jezek 1. 9. 2011 11:56

Lidičky, mám problém. Přes keys jsem "aktualizoval firmware zařízení" a protože se cca 20 minut nic nedělo, komp pak zatuhnul, byl jsem nucený restartovat. Odpojil jsem telefon, vytáhnul baterku a od té doby s ním nejde hnout.
Zkoušel jsem bod obnovy, ale nejde mi přepnout telefon do režimu Obnovení. Aspoň podle toho, co mi keys píše.
Nějaké rady krom "Zajdi s tím do servisu."? Díky.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kkernyy 1. 9. 2011 16:09

A na jaký fw si aktualizoval 2.2 froyo nebo 2.3??
kkernyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod preludeman 1. 9. 2011 17:15

Nechci Vám do toho kecat, ale vyprdněte se na 2.3.3. Četl jsem o tom hodně, a battery bug tam je... nebudete stíhat běhat k nabíječce. Mě už nebavilo to čekání na nějaký ofic. update přes kies, tak jsem si tam dal original rom od samsungu gb 2.3.4 pro i9000 (XXJVR) a nyní jsem z nabíječky dva dny odpojenej a tel ukazuje ještě 67%... tedy je fakt že jsem nekoukal na filmy, byl jsem pouze 20 minut na netu přes wifi a tak 20x minutovej hovor + 20x sms... Fakt doporučuju 2.3.4!!!
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod ingbrzy 1. 9. 2011 17:45

Ja doporucujem 2.3.5... :-)
________________________________________________________________

SAMSUNG GALAXY SII i9100
HyDrOG3N-ICS (AOKP) -> Android 4.0.4 + APEX Launcher

SAMSUNG GALAXY S i9000
AOKP -> Android 4.0.4 + APEX Launcher
ingbrzy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 1. 9. 2011 17:48

kkernyy píše:A na jaký fw si aktualizoval 2.2 froyo nebo 2.3??

Vůbec netuším, na co se mě ptáš. Mě jsem tam androida 2.2, ale na co mi to šlo, to nevím. V kompech se vyznám, ale telefonům rozumím jako prase kosti. Takže nevím.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod knube1 1. 9. 2011 19:28

jezek: Stejnej problém jsem měl já. Když jsem to dal do servisu, tak mi to dokonce neuznali jako reklamaci. Sice jsem nic neplatil, ale jako záznam do záručáku jsem nedostal a nejde to brát jako reklamace. A ještě se firma Samsung chlubila, že je to zdarma jako vstřícný krok...
knube1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alda.v 1. 9. 2011 21:06

Az je mi skoro lito, ze s mou SGS zadne problemy nemam 8-D
Note8, S9 Plus, Note 10
alda.v
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 9. 2011 06:17

knube1 píše:jezek: Stejnej problém jsem měl já. Když jsem to dal do servisu, tak mi to dokonce neuznali jako reklamaci. Sice jsem nic neplatil, ale jako záznam do záručáku jsem nedostal a nejde to brát jako reklamace. A ještě se firma Samsung chlubila, že je to zdarma jako vstřícný krok...

No naknec nefunguje ani jeden z možných hard resetů, takže to musím dát do servisu. Naštěstí to půjde přes kámoše, takže ještě uvidíme. V záruce ještě je. Díky.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ingbrzy 2. 9. 2011 06:54

Nahraj cez ODIN cesky FW a potom skus opat update cez kies ak chces... alebo daj XXJVR cez ODIN...
ingbrzy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BiGSh0cK 2. 9. 2011 12:09

napadlo mě jestli neexistuje nějakej způsob jak nastavit aby se mi automaticky v určitej den a hodinu zapínal a vypínal tichý režim...často se mi stává že mi leží mobil na stole a já u něho nejsem a neslyšim když mi někdo volá, protože zapomenu vypnout tichej režim ze školy...pak se mi zase stává že mi ve škole zvoní mobil,protože jsem zapomněl zapnout tichej režim....ale zase bych nerad aby to byla nějaká aplikace na pozadí co by nonstop ukusovala baterku...nevíte o něčem takovym?
BiGSh0cK
Junior

Odeslat příspěvekod ingbrzy 2. 9. 2011 12:17

App ZDbox....
ingbrzy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BiGSh0cK 2. 9. 2011 14:48

díky...nastavil jsem si to a zdá se že to funguje...jenom nevim jak vypnout ten widget na tý notifikační liště, protože ten je pro mě absolutně nepotřebnej...ale nastavil jsem si tam i task killera aby všechno ukončil při zhasnutí displeje, jak se chová tenhle task killer, je to to samý jako ty ostatní že běží na pozadí a sám žere baterku takže je lepší to ukončovat ručně (já už si zvykl to dělat v go launcheru vždycky než zhasnu displej), nebo je šetrnej k baterce?
BiGSh0cK
Junior

Odeslat příspěvekod preludeman 3. 9. 2011 19:22

Jooo... viva la 2.3.4, konecne pekna vydrz na tak skvelym telefonu... btw. 4% wifi jsou z tech skoro 4 dnu pouze 3,5hodiny... ale stejne, pri vetsi zatezi v pohode 2,5 dne... kam se se.re froyo. Jo a zapomel jsem dodat ze mam jeste 22% baterie...;-)
Přílohy
SC20110903-201002.png
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod kozenka 3. 9. 2011 19:50

Jo já též jsem celkově s 2.3.4 spokojenej jak s výdrží, tak celkem i s odezvou :-)
DSLR - Nikon D90
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BiGSh0cK 3. 9. 2011 20:17

celkem normální výdrž, takovou jsem měl i na 2.2.1...předpokládám že displej celkově svítil max +- 1 hodinu :-)
BiGSh0cK
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků