Samsung I9000 Galaxy S - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod BiGSh0cK 22. 8. 2011 17:39

ne jako při flashi stock 2.3.4
BiGSh0cK
Junior

Odeslat příspěvekod radek.kovacik 23. 8. 2011 11:59

Provedl jsem upgrade fw na poslední verzi 2.3.4 JVR (ze samfirmware) pomocí Odinu a zmizela mi z mobilu ta základní tapeta na pozadí, která u fw verze 2.2 byla. Jedná se o tu noční fotografii rohového domu s vodním kanálem někde v Benátkách.
Nevíte někdo, kde by se dala stáhnout? Docela jsem si ji oblíbil...
radek.kovacik
Junior

Odeslat příspěvekod hhitmen 23. 8. 2011 12:23

myslim, ze kdyz stahnes aplikaci zedge tak ji tam najdes...aspon myslim, ze jsem ji tam videl :)
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ingbrzy 23. 8. 2011 13:40

@radek.kovacik

Mozes si ju vyextrahovat z nejakeho 2.2.1 FW...
v PDA.tar pomocou Winrar subor (tuším)system.rfs pomocou MagicISO....

Alebo je to tato..?
http://www.techcredo.com/wp-content/upl ... lpaper.jpg
________________________________________________________________

SAMSUNG GALAXY SII i9100
HyDrOG3N-ICS (AOKP) -> Android 4.0.4 + APEX Launcher

SAMSUNG GALAXY S i9000
AOKP -> Android 4.0.4 + APEX Launcher
ingbrzy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radek.kovacik 23. 8. 2011 19:15

ingbrzy:
Jojo, je to ona. Jenom si nejsem jistý formátem toho obrázku, jestli v originálu nebyl jiný poměr stran, protože když jsem se přesouval na další pracovní plochy, tak se ta tapeta posouvala s tím (jako by se převíjela z jedné strany na druhou).
radek.kovacik
Junior

Odeslat příspěvekod alda.v 24. 8. 2011 11:50

to presouvani zalezi na tom ,jak mas nastaveny Launcher
Note8, S9 Plus, Note 10
alda.v
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radek.kovacik 25. 8. 2011 09:20

Musí být ten obrázek uložený v nějaké speciální (systémové) složce nebo je to jedno, kam ho uložím?
Co se týká launcheru, s tím jsem nic nedělal, tudíž by měl být nastavený tak, jak byl v originálu. Ani nevím, kde se nastavuje.
radek.kovacik
Junior

Odeslat příspěvekod BiGSh0cK 25. 8. 2011 11:27

tak sem dneska odlepil svuj invisible shield z mobilu s tim že ho vyměnim a docela sem čuměl...displej měl najednou o dost lepší a ostřejší barvy, o dost líp se po něm přejíždělo prstem a taky je to uplně jinej pocit když ho držíte v ruce, než když držíte kus gumy jako s invisible shieldem...takže sem si řek že invisible shield už nikdy...ale taky si svuj sgs nechci poškrábat abych ho pak neprodal za 100kč, takže sem se začal dívat po něčem jiným...brácha říkal že má na svym iphone fólii od značky Celly, našel jsem jí i pro SGS, akorát u ní píšou že je antireflexní (stejně jako ta pro iphone), a to jsou přece ty hrubý ne? Na tom iphonu neni skoro vidět, je jemná a ani neni "vlnkovaná" jako IS, přejíždí se po ní prstem líp než po IS a už jí tam má dlouho a žádnej škrábanec...navíc stojí pár korun...kdyby byla na SGS stejná, hned bych do ní šel...jen nevim jestli je to opravdu ona, četl jsem že antireflexní jsou hrubý a snižujou kvalitu a jas displeje, což se o tý bráchovo říct nedá...i tak je ta retina pořád hezčí než muj samoled...našel jsem toto a toto , je to to samý? a má to opravdu takový vlastnosti jako na iphone?

a taky by mě zajímalo proč se pro všechny mobily prodává po 2ks ale pro SGS jenom po jednom sakra :D
BiGSh0cK
Junior

Odeslat příspěvekod hhitmen 25. 8. 2011 11:38

jo kupoval jsem ji na S2 a moc kluzna ta folie teda nebyla....hned jsem ji sundal a sla do haje....nechal jsem to bez folie a je klid
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BiGSh0cK 25. 8. 2011 11:50

nene bez fólie už nikdy :D...to už si tam radši necham ten invisible shield...ale v tom mironetu stojí 95kč a můžu si jí dojít osobně vyzvednout takže žádný poštovný tak to asi vyzkoušim...no a na zadní stranu by to asi chtělo nějakej kryt, brácha tam má takovej plastovej vypadá jako když je popraskanej a vypadá to dost dobře hlavně to neni žádná guma atd...tu už nechci a na netu sem našel samý silikonový sr*čky neexistuje něco taky pro SGS?
BiGSh0cK
Junior

Odeslat příspěvekod kozenka 25. 8. 2011 12:33

Nevim co pořád s těma foliema máte :-D Telefon mám už rok, nosim jen v pouzdru a sklo absolutně bez škrábanců. Jen zadní kryt je solidně ošoupanej :-)
DSLR - Nikon D90
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BiGSh0cK 25. 8. 2011 12:46

no vidíš já ho měl pár měsíců a poškrábaný bylo, naštěstí mi potom měnili displej takže jsem se zbavil i těch škrábanců takže pro mě je fólie nutnost...
BiGSh0cK
Junior

Odeslat příspěvekod BiGSh0cK 25. 8. 2011 13:58

a co ten kryt na zadní stranu? nevíte někdo o něčem?
BiGSh0cK
Junior

Odeslat příspěvekod Zafata 25. 8. 2011 14:32

Zaloz si na folie svuj topic. Uz pred par mesici jsi tady mel minimalne 5 strankovy brekot o Invis shieldu a ted snad doufam neminis v tomto pokracovat. Jak uz jsi mi tady jednou napsal vyhledavat na google snad umis tak si najdi o tech foliich co potrebujes. Po skoro 10 mesicich co mam SGS nemam na skle zadnej skrabanec a nechovam se k nemu zrovna jako v bavlnce.Takze bud si hovado a neumis se k nemu chovat tak si kup nakou tu sprcku na to a neotravuj nas s tim a nebo to nos bez folie jako spousta spokojenych zakazniku jako ja.
Zafata
Junior

Odeslat příspěvekod inzaghi 25. 8. 2011 15:37

mam dotaz, vyplati se jeste kupovat SGS ted, kdyz je za slusnou cenu anebo pockat na predvanocni trh na nove modely Samsungu? :-)
SAMSUNG Google NEXUS S I9023, Android 2.3.6
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků