Samsung I9000 Galaxy S - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radek.kovacik 13. 8. 2011 13:10

Dá se provést upgrade fw na verzi 2.3.4 bez toho, že bych si nahrával nějakou uživatelskou ROM? Já tomu moc nerozumím, ale jde mi o to, že bych tam nahrál ten nejlépe odladěný základ s tím, že aplikace by mi zůstaly tak, jak jsou, tedy originál od Samsungu (bez uživatelských úprav).
Já teď používám verzi 2.2, která byla v mobilu při koupi a rozmýšlím se, zda provést nebo neprovést upgrade fw na oficiální verzi 2.3.3., když tady čtu o různých problémech, které po té aktualizaci nastávají. Telefon mám přímo z české distribuce, nebrandovaný.
radek.kovacik
Junior

Odeslat příspěvekod alda.v 13. 8. 2011 13:36

Nevim jestli Ti dobre rozumim ,ale tady mas posledni original 2.3.4 JVR ze Samfirmware
http://goo.gl/gy1Ed . Prakticky je to zaklad pro vsechny custom rom postavene na 2.3.4 JVR .

## Password is samfirmware.com
Note8, S9 Plus, Note 10
alda.v
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod preludeman 13. 8. 2011 21:16

to alda.v
prosim pekne jsem v tomhle taky lama, bude to moje prvni Rom co si tam nacpu sam, ten odkaz co jsi sem hodil je tedy originalni samsung i9000 verze 2.3.4, v češtině i se všema těma blbinama co se samsung normalně prodává? Pochopil jsem to dobře?

Jinak nevím co všichni děláte s těma SGSkama, že nestíháte doběhnout k nabíječce, mě vydrží v pohodě dva dny, a kdybych nečuměl na filmy, a na net, tak si myslim že se v pohodě dostanu na tři dny...
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod alda.v 14. 8. 2011 10:00

ano , jak pises
Note8, S9 Plus, Note 10
alda.v
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod preludeman 14. 8. 2011 10:10

kuju, zkusim
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod LukinM26 14. 8. 2011 10:18

Jak se tu bavíte o té výdrži. Flashnul jsem si custom ROMku 2.3.4 a s minimálním použitím jsem se dostal na 5 a půl dne! Pokud telefon vytěžuji - internet, hry, filmy, práce (emaily časté telefony, sms) tak se dostanu na 2-3 dny!

2.3.3 jsem flashoval ještě když ještě v ČR nebyla a baterka byla možná o 70% slabší na výdrž!

Takže jediné rozumné řešení je 2.2 nebo flash na 2.3.4, hlavně NE tu 2.3.3! ;-]

Toť můj názor!
LukinM26
Junior

Odeslat příspěvekod inzaghi 14. 8. 2011 10:25

anehrozi ze by se k tomu samsung treba vyjadril? nebo vydal nejakou zaplatu? chci se zeptat, kdyz si koupim ted galaxy od vodafonu, kde ma stale pry 2.1 tak muzu ho aktualizovat na 2.2? v tom kies si muzu vybrat jestli 2.2 nebo 2.3.3? dikes
SAMSUNG Google NEXUS S I9023, Android 2.3.6
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radek.kovacik 14. 8. 2011 11:50

alda.v:
Díky za odkaz. Ještě bych potřeboval vědět, zda tuto aktualizaci můžu provést klasicky přes Kies a pomocí USB kabelu, který byl v balení telefonu, nebo zda je na to potřeba program Odin a nějaký speciální USB kabel (jak jsem se dočetl v nějakém fóru).

Co vlastně znamenají ty tři písmena v označení verze firmwaru? alda.v poslal odkaz na JVR, v diskuzích se často mluví o tom, že nejlepší je JVQ, ale já stejně pořád nevím, jaký je mezi nimi rozdíl.
radek.kovacik
Junior

Odeslat příspěvekod alda.v 14. 8. 2011 14:20

@radek.kovacik

Pouze pres Odin, kabelem co mas v baleni.
JVQ, je predposledni verze,nyni je JVR a dalsi pokud bude, tak asi JVS. V kazde novejsi by snad melo byt neco vylepseno, bohuzel nekdy i obracene :roll:
Note8, S9 Plus, Note 10
alda.v
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Betruger 14. 8. 2011 18:54

zdravim...ma tu niekto skusenost s Assassins Creed Altairs Chronicles HD na tomto telefone ?...mne to ide na zaciatku velmi svizne...ale postupne sa to uz len zhorsuje a zhorsuje a v takej stvrtej kapitole to uz ide len okolo 5 FPS...je mozne aby mal ten telefon na HD verziu tejto hry nedostatok vykonu ??...alebo to je len zlou optimalizaciou ?
Betruger
Junior

Odeslat příspěvekod svatoplu 15. 8. 2011 11:43

@alda.v
tak jsem zkusil sygic znova "instalovat", ale o opravdovou instalaci asi neslo, protoze originalka byla dodana na micro SD a jen se spusti. nejprve jsem tedy udelel odinstalaci a pak ?znovainstalaci?, ale vysledek je stejny. tak jsem juknul na sygic stranky a nejsem sam. bohuzel z jejich fora jsem ani nepochopil, jestli je to jiz vyresene (odstraneni problemu pro 2.3.3.) nebo ne. nevis neco blizsiho?
svatoplu
Junior

Odeslat příspěvekod alda.v 15. 8. 2011 12:04

EDIT :


Ja ji uz nepouzivam. Vodila me za nos :-) Zkus tohle http://goo.gl/MgTJs a nebo se podivej do SZ
Naposledy upravil alda.v dne 15. 8. 2011 12:26, celkově upraveno 2
Note8, S9 Plus, Note 10
alda.v
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod svatoplu 15. 8. 2011 12:19

premyslim, co je to SZ?
svatoplu
Junior

Odeslat příspěvekod alda.v 15. 8. 2011 12:26

Soukroma zprava :oboze
Note8, S9 Plus, Note 10
alda.v
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BiGSh0cK 15. 8. 2011 13:26

neznáte někdo nějakej widget na počasí, u kterýho si můžu nastavit meteostanici ze který má brát informace? s těma co berou z accuweather apod nemam moc dobrý zkušenosti jedinej co ukazoval opravdu správně byl Widget In, tam se dala nastavit přesně meteostanice a předpověď pro daný město, ale neexistujou na něj skiny a k mýmu novýmu theme se vůbec nehodí...
BiGSh0cK
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků