Samsung I5700 Galaxy Spica - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kubkolienka 28. 2. 2010 10:55

Samsung I5700 Galaxy Spica - obecná diskuze

Zdravim. Hlasim sa ako uspesny majitel i5700 spica :). Dakujem Vam danielka hamicek risanica a ostatnim tiez. APNdroid je to co mi chybalo ako aj advanced task manager.
Danielka: ty si tusim zhanala nejake rozumnejsie smsky. Ja som nasiel chompSMS. Mozno je aj lepsie ale ma to krajsie stvarnenie a ukazuje pocet znakov :)

Keby chcel niekto s niecim poradit tak sa pokusim co bude v mojich silach.
PS: ak by chcel dostat niekto kontakty zo SE do galaxiov tak poradim. (je to krkolomne ale da sa)

PPS: http://www.youtube.com/watch?v=cqg38j8jOio sa neviem dockat
PPPS: http://www.samsung-firmwares.tk/ 7500 iba 1.6 :(
Naposledy upravil Fíla dne 6. 3. 2010 23:18, celkově upraveno 1
Důvod: odděleno od tématu o I7500
Kubkolienka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mike.D 1. 3. 2010 15:27

zdravím,jsem potencionální kupec tohoto founu....potřebiji vaší pomoc,rady,zkušenosti....
1.bude možná aktualizace na verzi 2.0 či 2.1 ?
2.jak je to s baterií při nenáročném používání (např 15min denně volání,10sms,hraní se founem)
3.jak dlouho se nabíjí?
3.je možné měnít témata?Jde dát na pozadí,resp.jako tapetu pohybující se obrázek?
4.android market-brouzdání po něm je placená služba?
5.obsahuje hudební přehrávač ekvalizér,nebo dá se sehnat na andrmarket?
6.jaké je v noci ovládání nepodsvětlených tlačítek?

to by bylo pro záčátek tak nějak vše...děkuji za vaše odpovědi... ;-)
Mike.D
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kubkolienka 1. 3. 2010 22:14

1. i5700 by ho mala dostat 7500 myslim ze nie
2. Mam ho doma 3 dni a tak sa s nim obcas hram a tak ale tych 30 hodin vydrzi :)
3. nestopoval som :) zatial som ho nabijal raz
4. Dal som tapetu gifko a neanimovalo sa a v 2.1 by mali byt tie zive wallpapre
5. market ako taky je aplikacia ktora je free a pomocou nej sa daju do telefonu stahovat dalsie aplikacie a to bud platene(oficialne nedostupne) alebo hlavne a u nas dostupne free
6. defaultny prehravac ekvalizer nema ale zohnat sa urcite bude dat
7. vacsinu casu som na podsvietenom displeyi :) ale da sa celkom hmatom zistit na ktorom tlacitku sa clovek nachadza
Naposledy upravil Fíla dne 6. 3. 2010 23:08, celkově upraveno 2
Kubkolienka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mike.D 2. 3. 2010 14:48

děkuji- Kubkolienka
ještě 1.otázečka,umí číst office soubory (ppt,doc.,xls)?Díky
Mike.D
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iicii 2. 3. 2010 16:12

Ma Samsung i5700 Amoled nebo TFT diplej?
VF, iPhone 4 16GB
iicii
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 2. 3. 2010 16:14

Má AMOLED
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iicii 2. 3. 2010 18:06

Díky. Jo a ma i5700 v balení standardně i nejakou microSD kartu?
VF, iPhone 4 16GB
iicii
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kubkolienka 2. 3. 2010 21:24

@Mike: standartna gmail aplikacia mi tu vie krkolomne zobrazit office pdf subory no na androidforum.cz pisali ze jestvuje na to nejaka aplikacia
@Iici: v mojom baleni i5700 bola gigova karta
Porovnavam nexusa alebo desire s i5700 alebo i7500 mi pride uplne zcestne. To su uplne ine cenove kategorie
Ja som chcel co najlacnejsi android 2.1 a vyhrala to spica. Neviem ci je to tou 1.5 ale zatial som z tohto mobilu taky rozpacity. Strasne sa mi paci ta customizovatelnost a aplikacie zmarketu ale na druho stranu to ma strasne vela takych nedoriesenych chyb a clovek aby hladal alternativy na markete...
Tajne dufam ze to novy firmware poriesi a mozno je to len o sile zvyku:)
Kubkolienka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mike.D 2. 3. 2010 21:28

no to je právě vono, že člověk pořád čeká na nové founy a čeká ,vybírá ....
Mike.D
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukas033 6. 3. 2010 10:56

Mam SPICA z Orange a zatial som nadmieru spokojny. Co sa tyka internetu, IM, email, tak proste ako stvoreny na web. V baleni sa dodava 1 GB karta. Co ma este prekvapilo je to, ze ORANGE nerobil vobec ziadne zasahy do telefonu, VOBEC NIC! Taktiez OS ANDROID je vynikajuci, zatial jednoznacne najlepsi OS s akym som sa stretol. Urcite lepsi a perspektivnejsi do buducna ako symbian. Dnes tam skusim este nahodit Android 2.1, tak by to malo byt este lepsie,dufam.
PS: k tomu displeju. Na krabici od mobilu je napisane: 3,2 HVGA 65K TFT LCD
lukas033
Junior

Odeslat příspěvekod Kubkolienka 6. 3. 2010 19:09

To som ani nevedel ze ho maju v orange.
Potom prosim napis ako si dopadol s to 2.1 a ktoru si tam dal? EDDJB2 ?
Naposledy upravil Fíla dne 6. 3. 2010 23:19, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna citace předchozího příspěvku
Kubkolienka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukas033 6. 3. 2010 23:11

Od piatku mam aj ja tento telefon, tak rad sa s Vami podelim o info a skusenosti.
Samsung i5700 ma v baleni 1 gb kartu a taktize velmi kvalitne sluchadla. Telefon mam z Orange. Na pocudovanie, Orange nerobil do OS ani tie najmensie zasahy, VOBEC NIC!
K tomu displeju - Na krabici od mobilu je napisane: 3,2 HVGA 65K TFT LCD
Dnes som uspesne updateoval na novy posledny vydany fw I570EXXJC3. Lenze kym sa mi to podarilo, tak to dost trvalo. Som mal problem, ze mi stale vypisovalo chybu SETUP CONNECTION. Skusal som vsetko mozne, ale nic nezaberlo, no ale nakoniec sa mi podarilo nahodit new fw. Takze komu to nebude ist, tak musi pre updateom fw urobit HARD RESET telefonu a potom nahrat fw. Hard reset sa robi pomocou *2767*3855#
Update fw mi trval asi 4 minuty!

Urcite kazdemu odporucam prechod na Android 2.1. Je to podstatna zmena k lepsiemu, ja som s nim zatial nadmieru spokojny.
lukas033
Junior

Odeslat příspěvekod Kubkolienka 7. 3. 2010 19:40

Na ziadne neduhy toho firmwaru si zatial neprisiel? Pokial viem to su zatial vsetko beta co vysli ziaden finalny. Tie prve mali nejaky problem s APN, tento slape v pohode? Odzalohoval si stary FW?
Kubkolienka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slovco 8. 3. 2010 15:07

Ahojte. Ja by som sa vas chcel spytat, mozno som trosku mimo, ale tie upgrade robite cez PC, alebo aplikaciu otvorite v telefone. Mam lent tyzden S. Galaxy a nerad by som nieco pokazil. Prosim, ak by ste mohli, hodte link alebo napiste ako robite upgrade na I570EXXJC3, pripadne na Android 2. Dakujem vam
slovco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ondrej29 8. 3. 2010 21:58

Ahoj,
prosim ta mas tu svoju GALAXY SPICA z Orange alebo z obchodu. Pokial by si ho mal z ORANGE, a zatial si neflashoval na i570EXXJC3, mohol by si pomoct, prosim
Naposledy upravil Fíla dne 8. 3. 2010 22:23, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
Ondrej29
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků