Samsung S5560 Marvel - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod fefr 30. 4. 2010 12:41

díky moc,jen se chci ještě zeptat, jak se telefon ovládá-nemusí se na něj moc tlačit? Dá se ovládat i něčím jiným než prstem? díky fefr
fefr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xarx 30. 4. 2010 12:53

Viděl jsem někde na netu, že si k tomuhle telefonu někdo koupil stylus, ale já jej nemám. Jak jsem psal už výše, na mé prsty je QWERTY klávesnice moc malá, a i jindy se mi stává, že se spustí jiná funkce, než jsem chtěl. Ale nepřisuzoval bych to nekvalitnímu dotykovému displeji, ale spíš mrňavým ikonkám směstnaným na malinký ploše.

Při psaní klávesnice sem tam nějaké písmenko vynechá, ale to může být tím, že jsem z displeje nesundal ochranou fólii.
Xarx
Junior

Odeslat příspěvekod fefr 30. 4. 2010 13:04

stylus není potřeba když displej reaguje na tlak :) na to si můžu doma vyrobit udělátko ;-) teď už asi vím všechno,když tak napíšu :D
fefr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xarx 30. 4. 2010 13:24

Tak možná se tomu říká jinak - prostě takovou tu tužtičku :-)
Xarx
Junior

Odeslat příspěvekod fefr 30. 4. 2010 14:05

stylus se to jmenuje,ale pokud se nepletu,je určen pro telefony z kapacitní vrstvou-co reaguje na el. výboj, s5560 reaguje na tlak,takhle jsem to myslel =D
fefr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 30. 4. 2010 14:10

Stylus je pro rezistivní diepleje, tzn. pro S5560. Na kapacitním displeji nefunguje, protože nevytváří vodivý bod.
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fefr 1. 5. 2010 17:31

-- 30. 4., 15.25 hod. --
aha,díky za vysvětlení ;-)
ještě jedna otázečka:jak často nabíjíte?

-- 1. 5., 18.31 hod. --
opravdu jde přetáčet video tažením jezdcem?
Naposledy upravil Fíla dne 1. 5. 2010 19:15, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
fefr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xarx 2. 5. 2010 12:45

> opravdu jde přetáčet video tažením jezdcem?

Co vás vede k pochybnostem?
Xarx
Junior

Odeslat příspěvekod fefr 2. 5. 2010 13:31

jenom se chci ujistit ;-) počítám s tím,že to jde i na internetu ;-]
fefr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xarx 3. 5. 2010 08:12

Zkoušel jsem to jen na YouTube. U 1:30 h dlouhého filmu je přesnost jezdce zhruba půl minuty.
Xarx
Junior

Odeslat příspěvekod fefr 3. 5. 2010 16:14

takže počítám s tím že to jde na netu i v telefonu....ještě se chci zeptat jak často nabíjíte?
fefr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xarx 3. 5. 2010 21:54

Mám telefon moc krátce, abych to mohl posoudit. Ale při občasném telefonování, focení a wi-fi se zdá, že baterie vydrží skoro týden.
Xarx
Junior

Odeslat příspěvekod simargl 11. 5. 2010 22:52

Dobrý den, uvažuji o koupi Samsungu S5560, a chtěl bych se zeptat jestli lze nějak v menu vypnout odemykání telefonu na displaji ? A dále na vaší spokojenost s kvalitou hovorů s tímto telefonem. Dočetl jsem se totiž v nějaké recenzi , že zvuk ze sluchátka je poměrně nekvalitní ( cituji přeloženou recenzi - Naši volající lidé znít nějak v dálce a potlačovaný přes sluchátko Samsungu S5560. To zdá se být poněkud lépe v jejich straně volání, třebaže oni stěžovali si , že my jsme zněli docela surrealističtí - omlouvám se za krkolomný překlad translátoru ). Zajímaly by mne Vaše zkušenosti. Předem děkuji.
simargl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xarx 17. 5. 2010 10:34

Ještě k té výdrži - při mém (nepříliš intenzivním) způsobu používání mi baterie vydrží 6 - 8 dnů.

K odemykání telefonu na displeji: Ano, lze to vypnout.

Ke zvuku ze sluchátka: Ano, zní to jako z hrnce, ale je tomu rozumět. Beru to tak, že jsem si nekoupil hi-fi soupravu, ale telefon - a k tomuto účelu kvalita sluchátka dostačuje.
Xarx
Junior

Odeslat příspěvekod simargl 17. 5. 2010 18:10

Děkuji za odpověď.
simargl
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků