Samsung S5560 Marvel - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ondratr 28. 2. 2010 10:01

nebo je jeste jedna cesta.
V přehrávači si vytvoříš seznamy skladeb a do každého dáš to co chceš.
ondratr
Junior

Odeslat příspěvekod Mishpok 28. 2. 2010 12:30

Ok - díky - vytvořil jsem seznam skladeb - je to ok - skladby navazují :tleskani

čau....
Mám takovej dotaz ohledně správy složek v Samsungu S 5560 - když si vytvořím vlastní složky s hudbou, fotkama, tapetama, atd... a něco z toho chci použít v telefonu, např. jako zvonění, tapetu..., tak se ten soubor zobrazí volně ve složce spolu s ostatními soubory, a když ho vymažu, ztratí svou funkci, např. jako tapeta - jde to nějak udělat, aby ten soubor zůstal ve složce, kterou si sám vytvořím a plnil svou funkci i jako tapeta, vyzvánění....??
Dík...

Ještě taky prosím o radu ohledně nastavení tapety - když dám obrázky, vyberu tapetu (i 3tapety 720x400), nastavit jako pozadí, tak se na obrázku zobrazí malé okýnko, a když dám nastavit, tak je tapeta moc roztažená (zvětšenina z okýnka). Teprve v "nastavení" - displej, pozadí, pokud je tapeta už označená - volně mezi původními tapetami, tak stačí dát nastavit, a je to OK...
Jedná se mi o to, proč nejde tapeta normálně a hned nastavit z menu obrázky :shock:

Díky.....

Akorát jsem teda zkusil jednu kapelu, ale když jsem si dal do telefonu další dvě, a chtěl si vytvořit ten seznam skladeb další, tak při výběru to nejde vybrat ze složky, ale ze všech tracků dohromady, což je dost vopruz, když jich tam jsou mraky a ještě k tomu v anglických názvech (nepamatuju si všechny názvy), takže zas nevím :roll:

Poradíte?
Naposledy upravil Fíla dne 12. 3. 2010 10:58, celkově upraveno 2
Důvod: příspěvky sloučeny a přesunuty do této diskuze
Mishpok
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ondratr 1. 3. 2010 06:53

Jiné možnosti než 2 výše zmíněné neznám. a u ostatních telefonů je to samé. Kámoš má nokii se simbianem a je to to samé. Prostě výrobci nemyslí tak jako uživatelé
ondratr
Junior

Odeslat příspěvekod Jan68 1. 3. 2010 09:58

Myslím,že nejednoduší řešení je vypsat ID3 popisky, poté je orientace v přehrávači jednoduchá, třídění podle interpretů, alba, žánrů a pod.
Jan68
Junior

Odeslat příspěvekod mezulan 3. 3. 2010 11:00

Dobry den.
Potřeboval bych poradit, zda-li někdo neví jestli má S5560 tu vychytávku s "falešným hovorem" některé samsungy umí po přidržení jednoho tlačítka nafingovat příchozí hovor. A ještě nevím, jestli nemá S5560 moc vystouplý tlačítko na odemykání klávesnice. Nosím mob. většinou v kapse a nechci aby se mi sám odemykal. Dík za odpověď
mezulan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ondratr 5. 3. 2010 06:46

falešné hovory má a tlačítko na odemknutí displeje není moc vystouplé, spíš naopak, někdy když odemykám se ic neděje a pak si vždy uvědomím, že jsem málo zmáčkl.
ondratr
Junior

Odeslat příspěvekod slnecnica123 10. 3. 2010 15:00

zdravim mozem sa opytat ako sa vypina EDGE na samsungu s5560 vlasne naco to sluzi musi to byt zapnute ?
slnecnica123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jan68 10. 3. 2010 19:32

Funguje někomu skrýt identifikaci volajícího, v menu telefonu to jde nastavit, ale číslo se pořád zobrazuje. U operátora je funkce aktivní, na jiném telefonu funguje normálně.
Jan68
Junior

Odeslat příspěvekod Slawall 10. 3. 2010 20:54

Dělal jsem nějaké tapety pro Samsungy, tak kdyby měl někdo zájem, tady jsou:

flowers.jpg


BMW.jpg


abstract.jpg


Obrázek

Obrázek
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondratr 12. 3. 2010 08:43

Tak mám Marvela doma už cca měsíc.
Mé dojmy z něj, převažuje naprostá spokojenost. Baterie vydrží při běžném provozu a používání JAvi, MP3, videa cca 7 dní.
Pro zájemce přidávám seznam JAVA aplikací které jsem vyzkoušel a fungují:

Jvlaky 2010- jízdní řády vlaků a vyhledávač vlakových spojení offline - funguje výborně
Mini opera – funguje, ale nepoužívám, prohlížeč v Marvelu my vyhovuje více
Nimbuzz - aplikace pro komunikaci přes messengery (ICQ, SKYPE, FACEBOK a další) já zkoušel SKYPE, co se týče chatu funguje skvěle, volání nezkoušeno. Ze stránek jsem si stáhl verzi pro Samsung Star. Fungovalo přes GPRS, přes WIFI my nefungovalo, ale kde jsem zkoušel byl slabý WIFI signál
TrekBuddy – javová turistixká navigace, dá se použít i jako auto navigace, plně funkční, Zkoušena z GPS Bluetooth modulem NOKIA, který jsem měl zapůjčen, teď jedu přes GPS Bluetooth modul PathFinder P3101 od Firmy Pentagram, taktéž funguje bez problémů. TrekBuddy při přípravě trasy dopředu v PC funguje včetně hlasových povelů, při přípravě v telefonu bez hlasových povelů. Mapy jsem si nějaké stáhl z internetu a nějaké sám vyrobyl (turistické)
Dictionary for MIDs – slovníky anglický a německý
jLearnItMe – slovník 15 jazyků
Sideralis – planetárium

Video zkoušeno v kodeku H.264 v rozlišení 320x240, kvalita výborná

Jediné co jsem ještě pořádně neotestoval je foťák.

Případné JAVA aplikace jsou ke stažení na stránce http://java-ap.wz.cz

Fórum k navigaci TrekBuddy je na arese http://www.trekbuddy.net
ondratr
Junior

Odeslat příspěvekod Laucius 12. 3. 2010 10:39

Ahoj, muzete prosim nekdo zjistit jestli otevre marvel soubor docx, xlsx ? Diky moc.
Laucius
Junior

Odeslat příspěvekod ondratr 12. 3. 2010 12:10

PDF ano, WORLD ano, EXEl my to neotevřelo že je moc velkej, tak budu muset skusit nějaký menší. Ale skoušel jsem přípony doc a xls bez toho x.
ondratr
Junior

Odeslat příspěvekod Slawall 12. 3. 2010 12:46

Wordl určitě neotevře, ale Word asi ano.
Naposledy upravil Fíla dne 15. 3. 2010 18:22, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna citace předchozího příspěvku
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gemini7040 15. 3. 2010 15:37

Dobrý den. Má někdo zkušenosti s přehráváním videí na portále YouTube přes připojení wifi na tomto mobilu? Předem díky
Gemini7040
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hpropo 18. 3. 2010 11:46

Podporuje Samsung S5560 BBC iPlayer přes wifi? Vím, že BBC používá geoblokaci na televizní pořady, ale rádiové pořady a „listen again“ nejsou zablokovány, takže když S5560 umí přehrát RealPlayer, měl by fungovat také iPlayer. Zkoušel to někdo?
hpropo
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků