Samsung S5560 Marvel - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod tsunamid 16. 12. 2010 13:50

vypnout to jde jedine tim ze zmenite svoje nastaveni v internetu, viz menu "nastaveni" nebo "internet"... jinak je to samozrejme placene od operatora.

Mobil sam o sobe nic nestahuje pokud nedelate neco co by jste nemeli :)
tsunamid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod switchfoot 23. 12. 2010 23:56

Dobrý den, zakoupil jsem před pár dny tento telefon a nyní jsem z něj zkoušel poslouchat nějakou hudbu pomocí sluchátek, co byla v balení. Jakmile ale tato sluchátka do telefonu připojím, začne mi telefon automaticky volat na poslední volané číslo. Ano, zní to trochu komicky, ale je to bohužel tak. Nevíte někdo, čím to je? Zkoušel jsem do něj připojit svá starší sluchátka, a ačkoli ta jsou stále plně funkčí, najednou mi hrálo jenom jedno sluchátko.
Děkuji.
switchfoot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DevAstor 24. 12. 2010 01:06

Když se na dodávaných sluchátkách podrží tlačítko hovoru, tak se tím vytočí poslední číslo. Takže je buď toto tlačítko nějak zamáčklé nebo jinde je tento "drátek" propojený, třeba špatným domáčknutím konektoru. To by byl případ i toho nehrajícího sluchátka.
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Junior

Odeslat příspěvekod switchfoot 24. 12. 2010 18:51

No když tam jakákoli sluchátka zasunu, kousek jacku (asi 2-3 mm) ještě čouhá ven. Je možné, že to je tímhle?
switchfoot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DevAstor 24. 12. 2010 20:26

Tak ze předu má být nadoraz.

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
Junior

Odeslat příspěvekod udo 25. 12. 2010 09:57

Nevite jesli se da zmenit na hlavnim displey jsou tam ve spodu tri polozky klavesnice,kontakty a menu tak nektery z nich chci aby sli vyvolat sms
udo
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 25. 12. 2010 12:11

Nahrej si na plochu SMS widget.

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
Junior

Odeslat příspěvekod switchfoot 25. 12. 2010 18:22

No je to trochu podivný, zkusil sem tam zastrčit ještě jiná sluchátka a ty to jakoby "prorazily", jack už funguje bez problémů. Mám ale teď jiný problém - jakmile jdu přes wifi, co mám doma, na internet, hodí mi to hlášku "Služba není k dispozici. Opakovat s *název_wifi*" - dám ano a poté to hází "Chyba DNS serveru". A přitom první den mi internet fungoval v pohodě. S nastavením sem, pokud si dobře pamatuji, od té doby nehýbal.
switchfoot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod udo 25. 12. 2010 20:06

Devastor píše:Nahrej si na plochu SMS widget.

jak se to dela
udo
Junior

Odeslat příspěvekod ozzzak 25. 12. 2010 21:08

prosim potřebuju poradit s wifi připojenim normalne to tam vse napisu heslo a adrasu brany ... a když dam připojit tak se to strasne dlouho připojuje a nic
ozzzak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod udo 25. 12. 2010 22:35

thesilentman píše:Vyzera takto:

Obrázek

jak si tam dostal to messaggi
udo
Junior

Odeslat příspěvekod Myšák007 29. 12. 2010 15:03

ahoj, k Vánocům jsem dostal Marvela. Mám pár problémů. Fotky, které vyfotím se mi v mobilu ukazuji jako rozpité a rozmazané, avšak když je otevřu v PC...tak je vše ok...může to být vada sw? A za druhé..mobil vůbec nestíhá přehrávat videa...zatím jsem zkoušel pouze MP4...video jede, ovšem na přidání hlasitosti telefon reaguje až po 1 min a o posouvání videa to už nejde :D . Tyto videa super chodili na c702...
Myšák007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zášek 29. 12. 2010 16:30

zkus telefon zapnout a vypnout, občas se mi to také stávalo...jinak s těmi fotkami si nevím rady
Zášek
Junior

Odeslat příspěvekod ozzzak 2. 1. 2011 16:30

čau mam tky dotaz pls ja kdyz mam zaple obrazky tam mam u nazvu take B ( ja vim ze to je Bluetooth) tak pls jak to oddelam aby tam to B nebylo? :hm
ozzzak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DevAstor 2. 1. 2011 17:26

Tak je neposílej přes modrozub ale nahrej z počítače a B tam nebude. :))

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka