Samsung C6112 Duos - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod libora 26. 1. 2010 16:12

Tak mi právě telefon dorazil :) - objednáno v MobilVěci.cz, trochu mne zarazila velikost, nějak už nejsem na takhle velké mobily zvyklý. Vzhledem k tomu, že je to můj první Samsung nevím jaký mám pořídit USB kabel, zda S20pin USB nebo nějaký jiný.
libora
Junior

Odeslat příspěvekod gogospk 31. 1. 2010 09:02

Můžeš mi říci, jak se ti subjektivně jeví hlasitost hovoru ve sluchátku? U předchozího modelu D880 Duos byl problém s příliš tichým nf výstupem na druhém telefonním čísle. Ale třeba můj starej dobrej Samsung E250 má kvalitní a brutálně hlasité sluchátko, že se dá telefonovat snad i v popelářském voze. :-D
gogospk
Junior

Odeslat příspěvekod Radegast24 6. 2. 2010 15:38

PLS nevíte někdo, jak nastavit MMS pro O2 a T-Mobile ? Resp. který typ MT je podobný ?
Radegast24
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radegast24 7. 2. 2010 17:15

Fíla: Děkuji za nastavení MMS, bohužel mám ještě jeden problém, když mi PC Suite načte telefonní seznam, při kliknutí pravým tlačítkem myši se objeví hláška: "Program bude ukončen vůli chybě NPSPhonebook2." ... hlášení bude odesláno ... atd.

Zkoušel jsem verze PC Suite:
New_PC_STUDIO_1.0.0_IA1.exe
New_PC_Studio_1.4.0.IK1.exe
New_PC_Studio_1.4.0.IL2.exe
Samsung_PC_Studio_321_GJ9.exe
pokaždé jsem dal úplnou odinsalaci a pak novou.
Používám Win_XP_SP3.
Radegast24
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radegast24 7. 2. 2010 23:25

Se škrábanci je to zatím v pohodě, mám C6112 teprve týden, tak zkouším co dovede.
Trochu mne znervozňuje na displeji když svítí "G" v rámečku resp. "E", doufám, že je to pouze info o dostupnosti GPRS a EDGE a ne o připojení. Jinak na moje telefonování mi úplně stačí. Trošku se mi zdají být některé popisky (názvy) položek menu nelogické, ale co se mi nejvíce na C6112 líbí je, že se mne pořád neptá jestli chci udělat opravdu to a to (Přešel jsem z SE K750i a asi měsíc jsem používal Nokii 6303).
Radegast24
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radegast24 8. 2. 2010 15:15

Díky za další informace,
stalo se mi totiž na N 6303, že jsem se nevědomky připojil na net (asi nějaká aplikace OVI) a stálo mne to > 2000,- Kč za necelé 4 MB přenesených dat. Ta dioda mi u C6112 chybí, protože na K_750i jsem ji používal místo světla (krátkodobě). Ještě jsem přišel na jednu věc u C6112, když chci využít funkce SIM karty (GSM, vyhledání spojení apod.), tak mám aktivní pouze jednu, na tu druhou se musím (zatím složitě) přepínat.
Radegast24
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daktari 1 14. 2. 2010 23:08

Nedaří se mi přiřadit ke skupinám kontaktů různé vyzváněcí tóny ač postupuji přesně podle manuálu. Poradí někdo co dělám špatně? Díky.
Daktari 1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Daktari 1 16. 2. 2010 08:01

Nastavení vlastního vyzvánění pro skupinu kontaktů

Pořád to nejde! Vyzváněcí tón skupiny mám pod č. 7? Když vyberu a dám uložit, pípne to a zvuk se stejně neuloží. Ani z "výchozích melodií", ani ze "zvuků". Přitom k jednotlivým kontaktům je to bez problémů.
Daktari 1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Daktari 1 16. 2. 2010 13:09

O.k., už to funguje. Asi se musí napřed nastavit vyzvánění a pak přidávat členy skupiny (ale proč?). A nebo to nejde u těch přednastavených skupin. Firmware mám nejnovější, jak uvádíš výše. Zatím díky.
Daktari 1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tally4 16. 2. 2010 13:10

Mám dotaz ohledně odesílání přes Bluetooth, nevím jestli mám něco špatně nastavené, protože se mi objevuje hláška "Připojení se nezdařilo". :-S
Příjem přes Bluetooth mi ale funguje normálně.
Tally4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tally4 17. 2. 2010 09:43

Mám na mysli spárování mezi dvěma telefony (ten druhý byl ovšem Nokia). Pak jsem to ještě zkoušela s počítačem a taky to bylo to samé. Poslední pokus spárování před "zhroucením" byl s manželovým Samsungem. A to už proběhlo úspěšně a bez problémů. To jsem z toho blázen. :hm
Tally4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tally4 18. 2. 2010 11:27

Ke spárování mezi mobily samozřejmě došlo, takže "viditelnost" byla zapnutá, ovšem "Připojení se nezdařilo", a to samé proběhlo i s PC. :-l Neztrácím naději a počkám jestli se ti něco podaří zjistit. Do té doby jsem si pořídila USB kabel od Samsungu (jak píšeš v předchozí diskusi) a musím říct: "kabel je kabel" :tleskani
Tally4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radegast24 18. 2. 2010 21:09

Dobrý večer,
v čem je nový FW lepší ? Má lepší překlad menu, lepší komunikaci s NEW PC Studiem má smysl jej instalovat?
:?: O:-)

Spárování BT C6112 vs. SE K750i mi funguje bez problémů. S NOKIÍ N85 jsem právě vyzkoušel a funguje také.

Super stránka s USB kabelama, ale bohužel kabel jsem pro C6112 jsem nenašel. Jestli počítám správně, tak USB kabel vyjde do 10 US $ tj. cca 300,- CZK ? i s poštovným ? Sem se asi někde spletl.
Naposledy upravil Kniter dne 18. 2. 2010 23:17, celkově upraveno 1
Důvod: Nepis 3 prispevky pod seba, ale povodny edituj!
Radegast24
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radegast24 18. 2. 2010 21:49

Děkuji, myslel jsem, že vyjde tak do 1000,- .
Radegast24
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tally4 22. 2. 2010 09:18

Pro Fíla:Spárování s PC (s ovladači o kterých píšeš) jsem nezkoušela, byl to totiž kolegův počítač. Můj bohužel nemá BT, proto jsem si koupila koupila USB kabel. Co se týká nepodařeného spárování s Nokií (viz má předchozí diskuse), tak se jednalo o Nokii 6120C. Můj další pokus o spárovní proběhl s Nokií 6021 a ten proběhl bez problémů. :lol: Takže chyba asi nebude u mého telefónku.
Tally4
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků