Samsung C6112 Duos - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ladis.lk 7. 9. 2011 18:37

Ahoj, právě mi přišel nový c6112 a pokouším se rozchodit BT, protože se mi to nějak nedaří, dovoluji se zeptat zde :-) Z počítače do mobilu to pod Win není problém, to spáruji okamžitě a přenos dat funguje skvěle. Opačně je to ale jako zazděný. Mobil sice počítač zřejmě vidí, ale už se s ním nedokáže spojit - vůbec mi nenaskočí při pokusu o spojení heslo, jako kdyby to šlo bůhví kudy. Zkoušel jsem už přeházet různé porty, nic. Zkoušel jsem Bluesoil, nic (tam mi ani nezafungovalo párování). Jinak mám XP SP3, BT funguje, z jiného mobilu se šlo ještě před 3 dny připojit bez problému. Máte někdo prosím tip? /kromě "kup si kabel" :-) Díky moc.
ladis.lk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sidonius48 9. 9. 2011 11:21

MaxvRS píše:Tak jsem si dal tu práci a pročetl všechny příspěvky a na některé odpovědi jsem odpověď nenašel. Tak tedy podařilo se někomu vypnout tón při vybité baterii? mně se to nedaří a tenhle nepříjemný tón opakující se snad každých 10min. se ozývá i v noci kdy mám vyplé zvuky.
Pak se mi nepodařilo zprovoznit internet přes Vodafone, konfigurační sms zaslaná operátorem to nezvládla a na techzone to pro tento typ telefonu prostě není.
A už se mit taky objevil problém, že mi tel. odmítl dva hovory aniž by to začali zvonit, zahlédl jsem sice informaci o zmeškaných voláních na display, ale když jsem se později snažil čísla najít v protokolu hovorů, tak nikde nejsou.
Kdyby mě bavilo nosit stále dva telefony (firemní a soukromý), zůstal bych u Nokie

K tvým dotazům asi toto. Zrušit výstrahu pro vybitý telefon nejde. Je ale fakt že tomuto lze zabránit jednoduše, je třeba dávat telefon včas na nabíječku. Já osobně to nijak neřeším prostě každý druhý den než jdu spát tak je mobil na nabíječce a nezkoumám jak moc je vybitý. Dělám to se všemi mobily co jsem měl. Jinak internet od Vodafonu jsem zkusil extra pro tebe rozjet a to tak že v mobilu mám dvě simky. Výchozí mám T-mobile a sekundární Vodafone. Přes vodáfone samoobsluhu jsem si nechal poslat aktivační SMS. Pomocí ní jsem nastavil mobil a ve Vodafone samoobsluze zrušil blokaci připojení k internetu a vybral tarif v sekci internet v mobilu. Při prvním připojení chyběla URL adresa tu jsem doplnil a internet jede na obou sim bez problémů. Jinak ale souhlasím s těmi co psali že internet v mobilu je naprd. Na těch pidi displejích je houby vidět a celý je to nepřehledný. Ja osobně na cestách používám netbook a využívám vifinu ta je zdarma a v nouzi nejvyšši používám mobil jako modem. S tvým problémem ohledně zmeškaných hovorů které pak nenajdeš ve výpisu zmeškaných hovorů ti asi neporadím. Jediný hovor který není vidět ve výpisech je ten falešný který se dá aktivovat v telefonu.
sidonius48
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MaxvRS 16. 9. 2011 09:40

Tak internet už jsem rozchodil, šel jsem na to přes špatnou ikono, místo na menu Internet, je potřeba jít na menu Stažené koho by to napadlo.
Ještě se mi nedaří telefon propojit s BT handsfree od Nokie, je nějaká cesta nebo si musím koupit nové?
MaxvRS
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sejkpet 18. 9. 2011 18:51

MaxvRS: s výrobním FW jsou hovory uloženy v seznamu "blokovanych", tam se dostanou pri nechtěném zmacknuti funkčních klaves třeba při vytahovani z kapsy, pouzdra . . . Tito "blokovani" při volani jen jednou kratce zazvoni a jsou odmitnuti, stim, že volaný je nedostupný . . . Je třeba je smazat ze seznamu. S novějším FW jdou odmítnout také, ale na displeji zůstanou zobrazeny jen jako nepřijatý hovor, i opakovane. Zvoněni jde stále, nevypíná se a nejsou automaticky blokováni.
Naposledy upravil Fíla dne 1. 1. 2012 20:14, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna zbytečná citace
sejkpet
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod Nadic 22. 9. 2011 11:36

Nemám C6112 stále u sebe. Když chci zkontrolovat jestli mi přišla zpráva, je to v pořádku - v horním řádku se objeví ikona zprávy. Horší je to, když mám nepřijatý hovor. Zmáčknu klávesu a dole se objeví nápis "Odemknout a potom OK". Až asi po 5 vteřinách nápis zmizí a vidím informaci o nové události - kdo mi volal. Žádná ikona v horním řádku není. Dotaz: je možno někde nastavit, aby se o nepřijatém hovoru objevila v horním řádku ikona? Nebo - dá se zrušit - aby se po rozsvícení telefonu neobjevoval nápis "Odemknout a potom OK". Tento nápis zakrývá informaci o nové události. Pokud někdo víte, dejte vědět, díky.
Nadic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sidonius48 4. 10. 2011 11:53

Když v zamknutém stavu stavu podržíš tlačítko hlasitosti na levé straně telefonu, tak se displej rozsvítí bez této hlášky a je vidět celý.
sidonius48
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cukfira 31. 12. 2011 23:24

Zdravím,chtěl bych si sám zamknout a odemknout klávesnici.Dělá si to automaticky samo.Jde to nějak? Díky.
cukfira
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod libora 5. 1. 2012 16:04

Také jsme měli doma problémy s "nepřicházejícími" SMSkami, takže díky za upozornění, že se jedná o blokování kontaktu a zprávy se nacházejí v nevyžádaných. Telefon jsem dal dokonce z tohoto důvodu na reklamaci a vrátil se mi s aktualizovaným firmwarem. Takže současný firmware má označení: Dev.VErsion C6112XXJH1CSC:C6112OXDJK1 (verze firmwaru se zjistí po naťukání kódu *#1234#)

Řešíme ale jiný problém - nastavení hlasitosti na sekundární SIMce - jednou změnit jde a podruhé nikoliv ačkoliv dělám ty samé kroky - máte někdo stejnou zkušenost?

Na netu jsem našel kód pro full reset: *2767*3855#
libora
Junior

Odeslat příspěvekod EliVo 13. 1. 2012 20:47

mně to zvonění taky blbně, na obou SIMkách, primární i sekundární a i příchozí sms, jednou řvou a z toho je to sotva slyšet, a nastavení pořád stejné, hledala jsem, ael pak jsem to vzdala, že to tak asi prostě je :-((
EliVo
Junior

Odeslat příspěvekod nabicek 10. 4. 2012 17:56

bucatko píše: U kontaktů mám vložené narozeniny. Ty mám natažené do kalendáře. Načež jsem si v kalendáři chtěla zapnout upozornění, tedy čas a datum. Při ukládání změn jsem narazila na chybovou hlášku: Neplatné datum! Ačkoli jsem to mnohokrát kontrolovla (zadáno např: 09:00 18/10/2010), hlásí mi MT chybu neustále :-\
Poradí někdo? Díky


Už jsi na to bucatko přišla? Tak jsem se nyní setkal s tímto problémem a nevím co s tím?
Poradí někdo???
nabicek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EliVo 24. 4. 2012 09:23

já to neplatný datum taky řešila, ale už přesně nevím, jak se mi to povedlo :-( ale teď mám jiný problém: měnil už někdo z vás kryt? popřípadě sehnali ste ho vůbec? mně dítko hodilo mobil na zem a od té doby nejde dovřít zadní kryt a vypadává, občas vypadne i baterka, což třeba na ulici je fakt paráda....

já ho sehnat zetím nemůžu, tam kde ho mají psaný, jako že mají, tak to nakonec nemají...
EliVo
Junior

Odeslat příspěvekod traveller 26. 4. 2012 11:04

Já kupoval originální zadní kryt v nějaké prodejně v OV. Objednali ho a za týden tam byl.
traveller
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sidonius48 28. 4. 2012 22:50

sidonius48
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EliVo 30. 4. 2012 12:26

děkuju moc za info :-) je těžké ho vyměnit doma sám, nebo to mám rači svěřit "odborníkům" ??
EliVo
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků