Samsung C6112 Duos - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod zip545 30. 4. 2012 13:45

Si delas srandu?Kdyz jsi koupis telefon tak ho taky das otevrit odbornikum aby ti tam dali baterku?Jak otevrit a zavrit kryt je v manualu,
zip545
Junior

Odeslat příspěvekod EliVo 30. 4. 2012 13:52

ale já umím otrvřít kryt na baterku, jen potřebuju vyměnit celou zadní stranu, protože ty malý čudlíčky sou sedřený jak na krytu na baterku tak na těle mobilu, nejlépe i přední kryt bych vyměnila a jak sem se tak dívala, nepřipadá mi to až tak jednoduchý
EliVo
Junior

Odeslat příspěvekod sidonius48 1. 5. 2012 21:01

Dobrý den, já bych si určitě netrofl ty kryty měnit sám. Zkuste tento odkaz jenom nevím jestli se to oplatí cenově. Já vyděl tento telefon za nějaké 2000 Kč.

http://www.servisnamobil.cz/samsung-c6112-duos/
sidonius48
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krpole12 5. 9. 2012 23:32

mrkvi píše:EliVo: tak už sem to našel a zprovoznil. Chyba byla od začátku v telefonu v nastavení profilu.

Menu/zprávy/nastavení/MMS/profily MMS

nastavit název: T-Mobile MMS
domovská URL:// http:mms
nosič: Nastavení GPRS
Proxy: zapnout
Adresa: 10.0.0.10
port:80
DNS1:0.0.0.0
DNS2:0.0.0.0

Nastavení GPRS:
přístupové jméno: mms.t-mobile.cz
ID uživatele:mms
heslo:mms

Nastavení GSM:
nic sem nenastavoval, jen u položky "typ" bylo ISDN

Zdravím, mohli by jste mi někdo prosím napsat postup nastavení MMS pro O2?

Kde se nastavuje, aby příjemci zprávy nechodily oznamovací SMS, že má na MMS Albu O2 k vyzvednutí zprávu/obrázek, ale aby chodily zrovna plnohodnotné MMS? Asi to souvisí s nastavením, což nemohu nikde dohledat. Děkuji moc.
krpole12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EliVo 6. 9. 2012 06:54

Zkus tuhle diskuzi projít od začátku, někdě to určitě bylo pro všechny operátory.
EliVo
Junior

Odeslat příspěvekod krpole12 6. 9. 2012 14:47

Diskuzi jsem prošel celou od první stránky, ale nenašel jsem :( Pouze na T-Mobile, kteroužto pasáž jsem citoval, ale na O2 jsem nedohledal...
Jinak bych ještě potřeboval odladit to zobrazování MMS místo upozorňujících SMS. Předem díky!
krpole12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EliVo 6. 9. 2012 15:01

někdo to už na začátku psal pro všechny operátory, ale zřejmě už je to smazaný :-( O2 nemám, jinak bych ti poslala nastavení, jako mám já
EliVo
Junior

Odeslat příspěvekod krpole12 6. 9. 2012 21:28

Nj, v této diskuzi to není :( tak snad to sem někdo dá...asi před dvěma roky jsem to nastavoval mamce a našel jsem to, nyní to potřebuji opět nastavit a nikde nic...ale i tak díky za ochotu.
krpole12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krpole12 7. 9. 2012 21:38

Děkuji moc, nastaveno dle návodu, poslána aktivační SMS...;)
krpole12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ruun 23. 2. 2013 15:16

Ahojte, mám problém pri SMS. Všetky SMS mi začal do "schránka pre nevyžiadanú poštu" a vôbec ich neohlasuje (tzn musím ich pracne kontrolovať...). Nemôžem nájsť dôvod tejto skutočnosti. Mál niekto podobný problém, neviete mi poradiť?
Ruun
Kolemjdoucí

Předchozí stránka