Samsung B7330 Omnia Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod peter34 12. 3. 2010 11:16

Ad 6: Nepotrebných zástupcov môžeš odstrániť napr. Total Commanderom z windows/start menu.
Samsung Galaxy Note 9
peter34
Junior

Odeslat příspěvekod pixy74 3. 4. 2010 10:53

Po 1,5 měsíci se mi ráno po zapnutí kousnul. Když ho zapnu dojede jen na oranžovou obrazovku s Windows a na today obrazovku neskočí, pak se dá jen vypnout. Poradí někdo, jak za této situace udělat hard reset? Díky
pixy74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter34 4. 4. 2010 10:07

Pri vypnutom telefóne podrž klávesu 5 a zapni telefón. Objaví sa textové menu s ponukou hard resetu.
Samsung Galaxy Note 9
peter34
Junior

Odeslat příspěvekod pixy74 6. 4. 2010 18:42

peter34
Děkuji, už zase šlape.
pixy74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fps 2. 5. 2010 14:27

taky uvažuji o koupi tohoto PDA, můžete mi někdo odpovědět na několik dotazů
1 - jak je to z kompatibilitou programů WM a dotykovým displejem a nedotykovým displejem jako je Samsung B7330
2 - jdou v Samsung B7330 programy jako je třeba Cryptex na ukládání hesel a důležitých dat, CorePlayer, Kapesní Slovník a TomTom mapy
3 - D-Pad u Samsung B7330 je čtyř směrný a je ten prostředek po zmačknutí jako OK nebo jako potvrzení
4 - jak je to ze zamykáním kláves a displeje jak to funguje
5 - 320 × 320 bodů je trochu nestandardní rozlišení nejsou z tím problémy při programech videích a podobně
fps
Junior

Odeslat příspěvekod peter34 3. 5. 2010 10:01

Tak sa Ti pokúsim odpovedať:
1. Kompatibilné sú všetky programy pre nedotykový displej a wm6.5
2. Coreplayer ide bez problémov, Cryptex nepoužívam, namiesto neho mám KeePass, na navigáciu
používam Sygic.
3. D-pad funguje ako každý iný, stredom sa potvrdzuje
4. Zamykanie sa uskutočňuje podržaním klávesy "Lock Quick" takisto aj odomknutie
5. S rozlíšením nie je problém, buď sa aplikácia roztiahne na celý displej alebo nechá hore aj dole 40 pixelový prázdny pás(niektoré hry).
Samsung Galaxy Note 9
peter34
Junior

Odeslat příspěvekod Plotinus 10. 5. 2010 23:21

Zdravím! Chcel by som sa opýtať majitelov tohto telefónu ako je to z rýchlosťou, či je možné používať hlasité vytáčanie cez handsfree a nakoniec či má záznamník hovoru.
Mám htc s740 a som s ním spokojný. Na samsungu ma láka väčší displej a menšia váha. Tak som zvedavý, či by to nebol krok späť.Vďaka!
Plotinus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter34 11. 5. 2010 11:25

Rýchlosť je v poriadku, nahrávanie hovorov v telefóne nie je, je tu len hlasový záznamík. Čo sa týka vytáčania cez handsfree neviem poradiť, handsfree nepoužívam.
Samsung Galaxy Note 9
peter34
Junior

Odeslat příspěvekod Plotinus 12. 5. 2010 16:47

Vďaka za odpoveď. Tá rýchlosť je pre mňa smerodajná, ale aj to hlasové vytáčanie cez handsfree. Používam to v aute, je to pohodlné, bezpečné a dokonca nehrozí ani pokuta za telefonovanie.
Plotinus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pixy74 12. 5. 2010 21:46

Plotinus
Hlas.vytáčení jsem používal u dotyk pda, páč za jízdy v autě na něm najít kontakt bylo utrpení. Tady jsem tu funkci nehledal, protože najít kontak je na klávesnici otázka chvíle. Většinou po napsání 2.-3.znaku jména mám hledaný kontakt na displeji.
pixy74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fps 13. 5. 2010 17:42

neskoušel jste někdo zda normálně šlape SmartMaps
fps
Junior

Odeslat příspěvekod Plotinus 13. 5. 2010 20:57

Ešet otázka ako je to z lokalizáciou do češtiny alebo slovenčiny. Angličtina ako taká mi nevadí, ale niekedy sa zíde diakritika v sms a mail správach.
Plotinus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter34 14. 5. 2010 12:05

Telefón mám v angličtine, stačí nastaviť v Regional settings - Locale:Slovak a nie je problém s diakritikou v mailoch a sms.
Samsung Galaxy Note 9
peter34
Junior

Odeslat příspěvekod fps 15. 5. 2010 12:40

dá se u nás někde sehnat z českýma WM6.5
fps
Junior

Odeslat příspěvekod fps 16. 5. 2010 22:56

jaká je kvalit fotek a natočeného videa, není někde možnost ke s kouknutí?
fps
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka