Samsung B7300 Omnia Lite - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod petrcomp 12. 1. 2010 19:57

1. Ne
2. Ano
petrcomp
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondratr 12. 1. 2010 20:17

Díky
ondratr
Junior

Odeslat příspěvekod VrRKot 15. 1. 2010 17:44

Zdravím jsem také majitelem tohoto super telefonu mám ale problém s otáčením do landscape modu v podstatě mi funguje jenom v prohlížečích internetu a třeba na fotáku. Ale třeba při psaní sms zpráv ne. Nebo vůbec ve menu v systému. Tak nevím co mám špatně nastaveno a nebo jestli je tak v pořádku .

Díky odpověď.
lipton@email.cz

Jinak pro ostatní telefon je super r baterka vydrží normální používání tak 3-4 dny pokud se moc nezapínáGPS.
VrRKot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrcomp 16. 1. 2010 07:06

Ahoj, tento přístroj už taky vlastním od poloviny prosince a pár postřehů sem hodím.
Mám nainstalováno: TotalCommander, ClearTemp,ClearRam, .NET Compact Framework 3.5 a SPB Mobile Shell . Mám nastaveny aktualizace emailů a počasí každou hodinu a průměrná výdrž je tak 3dny. Bez GPS. Zatím spokojenost velká. Sluchátka jsem vyměnil a hraje mooc dobře.
karta : 16 GB Micro SecureDigital (SDHC) Class 6 - A-Data,
http://www.mironet.cz/16-gb-micro-secur ... +dp101216/
pouzdro : Krusell pouzdro Orbit flex - Samsung B7300 Omnia LITE
http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/090PKR ... -lite.html
fólie: invisibleSHIELD pro Samsung Omnia Lite B7300 (celé tělo)
http://www.bezobalu.eu/invisibleshield- ... o/d-70546/
redukce na sluchátka : Samsung kabel s redukcí na 3,5mm JACK, micro USB
http://www.x-store.cz/samsung-kabel-s-r ... -micro-usb

to VrRKot
zprávy mě jdou v landscape módu
petrcomp
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod georgeoldman 16. 1. 2010 09:47

To Vrkot: Zdravím, Omnia Lite jsem měl přesně týden, nefungovalo otáčení displeje u sms, občas nepřehrál ton při příchozí sms, dělal prostě podivnosti a jak jsem pročítal diskuze, objevují se tyto problémy u více uživatelů. Nyní vlastním Omnia II a to je konečně stroj, jak má být, vše funguje perfektně. Doporučuji si připlatit!
MacBook Pro Retina
iPad Air
iPhone 5S
Apple TV
Airport Express
georgeoldman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VrRKot 18. 1. 2010 10:00

Tak děkuju za odpovědi docela mně to štve protože jinak je to fakt pěknej stroj .Jdu vracet zboží na korunka.cz.
Přeju všem ostatním více štěstí
VrR

UPDATE

Takže jsem ještě vyzkoušel hard reset pomocí kodu *2767*3855# ten to dostane do továrního nastavení a smaže všechna data . Ale otáčení na sms mi to SPRAVILO jenom pořád nevím jestli se má otáčet i today obrazovka a třeba menu.takže hurá 8-) VRACET TO NEBUDU
VrRKot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrcomp 18. 1. 2010 17:38

Today a menu se nepřeklápí
petrcomp
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod georgeoldman 18. 1. 2010 21:04

To VrRkot: nechci Vám kazit radost, ale já jsem Omnii Lite resetoval asi 5x, vždy po resetu otáčení displeje fungovalo, po dvou dnech přestalo, ton sms se přehrával, pak to začalo zlobit..............atd. Nevracel bych ho, kdyby se to hard resetem spravilo. Upozorňuji, že jsem nic neinstaloval a nic zásadního jsem s Lite nedělal.
MacBook Pro Retina
iPad Air
iPhone 5S
Apple TV
Airport Express
georgeoldman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VrRKot 19. 1. 2010 16:02

No tak se uvidí mě se ho nechce vracet protože jsem se podíval jak na tom je korunka s vracením zboží což mi klidu nepřidalo. stroj zatim pracuje dobře jen s nějakýma aplikacema je problém.

odzkoušené Total comander, spbquads, pigeon, opera mobile beta , I go 8, finger keyboard, spb backup.

to petrcomp díky za info
ještě dotaz k tomu invisible coveru jak to prosím vypadá ty odkazy moc nefungujou a jestli je invisble tak mi ani fotky moc nepomůžou :o) je to něco jako plastový pouzdro bývalo dřív na starý nokie ??
VrRKot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod georgeoldman 19. 1. 2010 16:28

To Vrkot: Možná jsem měl nějaký problémový kus. I když v diskuzích si na to ostatní občas stěžovali (hlavně otáčení displeje v sms).
MacBook Pro Retina
iPad Air
iPhone 5S
Apple TV
Airport Express
georgeoldman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrcomp 21. 1. 2010 04:17

To VrRkot invisibleshield je fólie a maj verzi jen na displej a nebo celý tělo přístroje. Údajně nezničitelná a s celoživotní zárukou. Viz: http://www.invisible-shield.cz/
Já Omnii Lite kupoval v Sunnysoftu a zatím vše šlape dobře.
petrcomp
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quadro 27. 1. 2010 11:15

Včera jsem tenhle telefon 7300 koupil vrácený ve 14 dení lhůtě v Mallu a s komunikátory začínám. Chtěl bych ho uvest do stavu z fabriky. Prosím o velmi stručný postup při resetu hsrdware. Mockrát dík!
quadro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod quadro 27. 1. 2010 11:17

Přesněji řečeno hard reset pomocí kodu.
Omlouvám se za spam :-(
quadro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod georgeoldman 27. 1. 2010 13:53

Přímo v nastavení je záložka Paměť, v ní vymazat paměť mobilu, zadáte kod 1234 a počkáte, než se telefon restartuje, vymaže a nastaví do "továrny".
MacBook Pro Retina
iPad Air
iPhone 5S
Apple TV
Airport Express
georgeoldman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quadro 27. 1. 2010 17:33

Díky moc!
quadro
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků