Samsung I8000 Omnia II - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bobess2 2. 11. 2009 21:24

broky11 píše:Co pozeranie filmov divixe ? Nesekaju? pozerenia je na urovni?? a zauujimal by ma aj internet aj wifi Niesu nejake problemy s tym?

ja teda stahuju z jistého fora v rozlišení 320x240 filmy s dabingem a je to naprosto luxusní podívaná... možná jen trošku škoda, že nemá stereoreproduktory.... internet je díky opera mobile lepší než na mém noťasovi.. :-D a hlavně díky rychlejšímu procesoru je fakt rychlej... wi-fi záleží na možnostech signálu.... O:-)
bobess2
Junior

Odeslat příspěvekod Daytona 2. 11. 2009 21:59

Tak jsem byl jen na info v Elektro Worldu zda-li je Omnia2 a řekli, že již ji mají naskladněnou teda cena nic moc tam 12900Kč a příští týden pujde do světa...tak ji vezmu někde z inernet. obchodu....konečně...
Daytona
Junior

Odeslat příspěvekod Mike-biker 2. 11. 2009 22:01

Já klidně pustím např. Forresta v rozlišení 704x320 na vestavěném TP a filmy s rozlišením 480x316 a bitrate přes 1Mbit/s s benchmarkem okolo 120% na Core Playeru. 8-)
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IT-master 3. 11. 2009 00:14

[quote="Daytona"][/quote]
tak to je fajn..tak aspoň už je jistý že už je v republice a že už se to fakt odkládat nebude;) super
IT-master
Junior

Odeslat příspěvekod nopolitics 3. 11. 2009 01:12

Tak jsem rad ze se tu uz konecne rozjizdi nejaka diskuze o Omnii 2 ... cekam na ni uz nejakej ten mesic, nechtel sem sedivku, ale to cekani po prutazich, no nevim nevim jak bych se rozhodoval 2 mesice zpatky kdybych to vedel :D :D

jinak moc rad slysim ze v EW ti jiz rekli ze jej maji naskladneny a za chvilku pujde do prodeje ... ja byl v samsungu v servisnim centru se zeptat a pry ze az za 2 tydny budou v prodeji. Tzn az 3ti tyden v listopadu, no ja se primo zhrozil ... tak ted rad slysim o EW a snad pristi tyden uz jej budu mit taky doma :)
nopolitics
Junior

Odeslat příspěvekod IT-master 3. 11. 2009 01:53

dle mě v samsungu mlžež...stejně všechny eshopy maj konec října/první týden v listopadu... a teď když už to maj i v kameňáku tak myslim že už to bude fofr...ale už by mohlo přijít vyrozumění o naskladnění u mobilvěcí...předobjednávka se nemůže dočkat potvrzení:D
IT-master
Junior

Odeslat příspěvekod Mike-biker 3. 11. 2009 09:55

Nebojte se hoši, už je to na dobré cestě. Já jí sice prodávám jako vyběhlý model - už jí mám přes 3 měsíce. :lol: . Ale vážně - je to fakt dobrý stroj a když se vypne Touch Wizz a Widgety, tak se můžou používat stejně jejich aplikace a některé jsou fakt dobré. Cena přes 12.000 je přiměřená, vzhledem k tomu, co telefon nabízí by klidně mohla být i 15.000, ale venku se dá sehnat už pod 10.000 Kč. 8-)
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daytona 3. 11. 2009 15:50

Já čekal na 8910Hd od června a jak se začalo psát jak je ten Sw v prd...li, tak zas čekam od srpna na Omnii2 no to není možný dělaj to snad schválně....
Daytona
Junior

Odeslat příspěvekod Lionnel 3. 11. 2009 19:11

Na stránkách má Electro Wolrd Omnii za 11 999Kč, což je naopak dost slušná cena. Odkaz zde. Jinak doufám, že inforamce o zahájení prodeje příští týden jsou pravdivé. Déle čekat už by se mi fakt nechtělo... :-)
Samsung i8000 Omnia II + 8GB MicroSD SanDisk
Sony Ericsson K800i (R8BF003) + 4GB M2 SanDisk
O2 Pohoda + IVM
Lionnel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod broky11 3. 11. 2009 19:19

Neviete nekto kedy sa omnia 2 zacne oficialne predavat na SR??
broky11
Junior

Odeslat příspěvekod nopolitics 3. 11. 2009 22:57

ja na tom odkazu na electrowordu mam castku 12 399,- .... ale to je jedno ... no maji tam v infu WM 6.1 ... ze by sedivka ? ofiko ma byt az 6.5 a pamet 8GB - v samsungu v eshopu tvrdi ze na ceskem trhu bude jen verze 2 GB ..

dalsi bomba je ze na strankach sunnysoftu kde si hodne lidi kontrolovalo terminy atd se najednou zmenilo datum prodeje z 1.tydne v listopadu na prvni polovinu listopadu :(( //// no dalsi prutahy .. uz me to prestava bavit ...

tak me napada, jeste samsung nevydal ofiko wm6.5 pro omnii je tak ? nejsou ty prutahy kvuli tomu ?
nopolitics
Junior

Odeslat příspěvekod Lionnel 3. 11. 2009 23:56

V době, kdy jsem psal první příspěvek tam doopravdy bylo 11 999 Kč, takže cenu ještě dodatečně změnili. Popis je asi podle starých specifikací, nebo přesněji podle specifikací verze ze Singapuru, která se jako první začala prodávat s WM 6.1 a 8GB interní paměti. Navíc Sunnysoft má ve specifikacích úplně to samé.

Jinak oficiální WM 6.5 samozřejmě je a 2GB verze s tímto systémem se dá zakoupit například v Anglii (již někdy od 6. října, kdy byly WM 6.5 představeny), takže taky nevím proč se zahájení prodeje neustále oddaluje. Přitom jediný rozdíl očekávám v jazyce manuálu...
Samsung i8000 Omnia II + 8GB MicroSD SanDisk
Sony Ericsson K800i (R8BF003) + 4GB M2 SanDisk
O2 Pohoda + IVM
Lionnel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MrViki 4. 11. 2009 06:59

Potvrzuji, že ofiko ROM je cca měsíc stará. Sám Omnii s touto ROM mám.
MrViki
Junior

Odeslat příspěvekod Lionnel 4. 11. 2009 16:24

Prý jsou na oficiální síti Omnie na Facebooku informace o tom, že se záhájení prodeje v ČR posouvá až na první týden v prosinci. >:-( Nevím co je na tom pravdy a jelikož Facebook nevedu, bylo by dobré, kdyby se tam někdo mrknul.
Samsung i8000 Omnia II + 8GB MicroSD SanDisk
Sony Ericsson K800i (R8BF003) + 4GB M2 SanDisk
O2 Pohoda + IVM
Lionnel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IT-master 4. 11. 2009 17:44

může mi do hajzlu někdo vysvětlit, proč se to pořád ***** odkládá?
IT-master
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků