Samsung I8000 Omnia II - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Folkmy 10. 6. 2010 20:40

na youtube jsou videa jak se mění
Folkmy
Junior

Odeslat příspěvekod matth33w 10. 6. 2010 23:38

mohl bych nekoho poprosit, aby uploadoval video ze dne a za sera, staci par vterin.. chci si udelat predstavu o kolik "horsi" jsou videa oproti Samsungu Wave -

jo s fotoaparat je pry na +- "stejne" urovni ?

diky
PC: AMD Athlon II X2 250, Gigabyte GA-MA770T-UD3P, Kingston 4GB 1333MHz, Gainward GTS250 512MB DDR3
Notebook: Toshiba Satelite Pro U400
Mobil: Xperia Mini
matth33w
Junior

Odeslat příspěvekod Cimi 10. 6. 2010 23:52

Zdravím, tak co doporučíte S8500 nebo i 8000? Dnes jsem se díval u samsungu a displej je u s8500 špička, škoda jen, že je tak "malý", oproti omnii je to přece jen rozdíl, ale ten kontrast... Mám strach co se týče podpory Bady, zatím nic moc, tak nevím jestli rači nevzít omnii, byť pomalejší a s horším kontrasem, zato větším displejem, ale s nepřeberným množstvím aplikací...
Cimi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dalid2 11. 6. 2010 15:33

to Cimi - rozhodnutie je na tebe. Bud budes mat najnovsi telefon s uplene novym OS, na ktorom sa este niekolko rokov budu vychytavat muchy (podobne ako na Androide) a budes aspon prvy rok moct pouzivat iba minimul aplikacii. Na druhej strane je ale hadrwerovo lepsi ako O2, ale nezabudaj, ze papierove parametre su jedna vec a realna rychlost zariadenia druha vec.
K tomu displeju - no ak si mal v minulosti PDA s rozlisenim 280x320 tak, ako ja a teraz zoberies do ruky O2 s AMOLED a WVGA rozlisenim, tak si vo vytrzeni...
Potom este jedna vec. Ak chcel PDA na pracu (prezeranie dokumentov pod MS Mobile 2010), tak ber O2, kvoli WM. Ak chces "iba" multimedialny telefon a nepotrebujes synchronizovat sa napr. s Exchange serverom, kludne chod do S8500 ;)
dalid2
Junior

Odeslat příspěvekod Kasprik 11. 6. 2010 15:58

ještě ti poradím k Omnii, když bys jí koupil, tak si hlavně vypni ty podělaný widgety nebo jak se jmenuje to dětinské rozhraní od Samsungu a nech si jenom prostředí Windows nebo doporučuji dohrát prográmek SPB Mobile shell, kde rozhraní plochy je naprosto dokonalé, můžeš si dát na plochu třeba 20 ikon a máš k dispozici celekm 10 ploch. a rychlost telefonu se ti zvýší tak o 300 procent. Ty dětské aplikace od Samsungu to strašně brzdí.
Kasprik
Junior

Odeslat příspěvekod dumardus 11. 6. 2010 16:04

Folkmy píše:na youtube jsou videa jak se mění

add 1 pouze omnie I na omnii 2 jsem navod nenasel a nejsem si jisty jestli je to stejny
add 2 radeji bych to nechal vetsimu odbornikovi nez jsem ja ;-)
dumardus
Junior

Odeslat příspěvekod Zato-One 11. 6. 2010 18:18

Zdravím,
nevíte někdo jak nastavit českou klávesnici? Tak aby bylo místo písmena y písmeno z, tak jak to má správně být (u nás).
Zato-One
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KUR_PITKA 19. 6. 2010 21:11

Zdravím, jsem čerstvým majitelem Omnie II a jelikož jedu v pondělí mimo čr, musím rychle vyřešit otázku navigace. Mohli byste mi poradit, jakou navi použít, jaké verze a podobně?

Děkuji za rady
386SX 16 Mhz,2 MB Ram,80MB HDD,Trident 512 Kb, 14" VGA Mono..., Sound Blaster PRO, To všechno ve SLim kejsu se 100W zdrojem...
KUR_PITKA
Junior

Odeslat příspěvekod Kasprik 20. 6. 2010 10:40

Ahoj pisu z nemecka z jedne vesnice vedle Mnichova a dovedl me sem Sygic mobile 10 a to na metr presne k cp. Pred hranicema jsem zapl Nodata aby se to nepripojilo na net a navigace fungovala paradne. Jizdni pruhy, radary, hlidac rychlosti. Jsem spokojen doporucuji.
Kasprik
Junior

Odeslat příspěvekod Dopa 23. 6. 2010 11:42

Zdravím. Prosím o radu. Při odeslání zprávy (sms) mimo signal mi zprávu přesune do konceptů. Nelze někde nastavit, aby počkal, dokud není signal nebo to zkoušel po nějaký chvíli znova?
i blbý tel tohle umí.. jezdím často metrem a vyřizuju věci a pak koukám, koncepty... a zprávy neodeslány. :(:(
Dopa
Junior

Odeslat příspěvekod Vastag Orzsarvu 24. 6. 2010 18:43

V poslední době se mi už ztratilo několik SMS, které mi lidi prokazatelně posílali, ale mě nedorazily. Jednou nebo dvakrát jsem si všiml, že se telefon probudil v době, kdy asi byla ta ztracená SMS odesílána a pak zase usnul bez toho, aby ji přijal. Nikde jsem ty SMS nenašel, nepřijdou ani po vypnutí/zapnutí nebo vložení SIMky do jiného mobilu. Stalo se to také někomu?
Vastag Orzsarvu
Junior

Odeslat příspěvekod krtek.cz 2. 7. 2010 13:32

mám podobný problem občas se mi stane že si s někým píšu sms a po několíkáte sms telefon nejde rozsvítit prostě se chová jako kdyby byl mrtví a zrovna v té době dojde sms. Bohužel jedíne co pomůže je vyndat baterku a telefon znovu nahodit jenže sms bohužel nedojde. Nevím čím by to mohlo být že po pár sms za sebou je telefon jakoby vypnuty nevite někdo co s tím?
krtek.cz
Junior

Odeslat příspěvekod michalkopecky2 4. 7. 2010 22:58

Jak je to s rychlostí Omnie II? Uvažuji o její koupi, ale zatím jsem našel jen dva extrémy názorů: příšerně pomalá, pořád se seká NEBO po pár dnech používání se rychlost navýší (že by nějaká cache?) a telefon pracuje jako rychlík.
michalkopecky2
Junior

Odeslat příspěvekod kefak01 5. 7. 2010 21:02

chtel jsem ze zeptat, jakou velikost pam. karty tento telefon podporuje a jestli existuje nejaka free navigace a jestli pak pujde "apgrejd" na windows mobile 7??
kefak01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Folkmy 6. 7. 2010 13:38

to michalkopecky2: o tom že se rychlost navýší nic nevím. rychlost záleží na ROMce, kterou tam máš. jsou i jiný fora, kde o tom píšou

to kefak01: funguje s kartou 16Gb, free navigace nejsou, musíš koupit a nebo hledat jinde. pravděpodobně na wm7 nepůjde.
Folkmy
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka