Samsung C6625 s Windows Mobile - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kubi1 16. 3. 2010 22:05

Ahoj, mam dotaz, nějak se mi nedaří sesynchronizovat telefonek s Outlookem. I když mam naistalovaný outlook v PC, tak mi nejde propojit s tlefonem, Když se snažím propojit přez akciv sync, tak to hází nějakou hlášku a nelze zaškrtnout synchronizaci kontaktů:-(
kubi1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod atomion 16. 3. 2010 22:25

Není to náhodou hláška, že nelze získat IP adresu zařízení?
Ondřej Fabio - potréty, fashion, glamour, ...
atomion
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubi1 16. 3. 2010 22:27

nee. je to něco o tom, že není nastaven outlook účet... . a ještě něco. Jenže z toho nechápu, de není nastaven? V PC je... .
Naposledy upravil Fíla dne 18. 3. 2010 06:07, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek!
kubi1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod strejda99 17. 3. 2010 15:54

Zdravím měl bych dotaz na nějakej prográmek ohledně sledování stavu baterie poslední dobou mám pocit že dobíjím nějak často. A ještě dotaz jak mohu přidat ikonu navigace Sygic do nabídky start musím ji spouštět přes správce souboru. Díky za odpovědi.
strejda99
Junior

Odeslat příspěvekod kecup.0007 17. 3. 2010 22:26

Strejdo, Win Mobile ma kupodivu v rootu filesystemu v sys slozce Windows podslozku Start Menu ... co delat dal uz jiste vis ;)
kecup.0007
Junior

Odeslat příspěvekod Soulbreaker 20. 3. 2010 20:35

Zdravíčko, všemocní :-)

Určitě mi pomůžete s problémem. Mám Samsung C6625, nafotil jsem si nějaké fotky. Mám je zatím v telefonu, protože jsem si zapomněl koupit paměťovou kartu a než se někam dostanu, bude to tak na příští vánoce :-)

Můj problém je následující:
Nainstaloval jsem si Activesync 4.5, nechce se mi to připojit. Ať dělám, co dělám, i kotrmelce na hlavě, tak bohužel.

Zkusil jsem tedy nainstalovat Activesync 4.1. Ač jsem ke kotrmelcům přidal i kozáčka, tak se opakoval stejný problém.

Co od Vás potřebuji?
Zda mi někdo poradí, jak toto zařízení propojit s počítačem respektive s ActiveSync tak, abych fotografie a jiný obsah dostal ven.

Jen předesílám, že nemám žádný firewall a ten co je ve Windows XP jsem vypnul. Taktéž mám v zařízení nastaveno, že budu připojovat přes Activesync.

Budu rád, za každou radu. Díky moc :-*
Soulbreaker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kecup.0007 21. 3. 2010 09:41

Zdar borici dusi, ma zkusenost je bohuzel takova, ze na nekterych PC proste ASync nedokopes k funkcnosti ... zkus nahodit na jiny komp, podle me problem nebude na strane founu.

Co poslat fotky pres bluetooth? Nebo extrem - posli si je z founu mailem :-D

-- 21. 3. 2010 10:45 --

Pratele, hlasim se do klubu majitelu C6625 kterym se nezobrazuji prichozi SMS :grr:

Kupodivu se projevilo po nekolika mesicich pouzivani. Nic noveho jsem v posledni dobe neinstalil, pravda je ze jsem foun extremne dlouho (tyden? ;-) ) nerestartoval. Po resetu ok. Holt Widle.
kecup.0007
Junior

Odeslat příspěvekod Karm 21. 3. 2010 09:55

Kecup: Ten třetí telefon (kamarádky), o kterém jsem mluvil že problém s hovory nemá trpí pro změnu tím syndromem SMS co popisuješ. Držím palce aby to s restarty vymizelo, chyba hovorů každopádně nezmizela :(. Od středy je telefon na reklamaci.
Karm
Junior

Odeslat příspěvekod peter34 21. 3. 2010 12:30

To Soulbreaker: Skús v Start-Settings-Connections-USB zrušiť voľbu "Enable advanced network functionality" . Väčšinou to pomôže.
Samsung Galaxy S23 256GB
peter34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LimonadovyTom 22. 3. 2010 15:51

Prosim poradte. Mam Samsunga asi 2 tejdny a vsechno v poradku ale rad bych tam nahral nejaky theme stylu htc nbeo co ma blackberry. WizPro home je pekny ale kdyz se tam daj obrazky ke kontaktum a fotky tak se to zpomali strasne. Poradte mi s tim tematem nejakym peknym.Moc dekuji.
LimonadovyTom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter34 23. 3. 2010 09:54

SBSH Facade, ma skiny ako Blackberry,HTC Home a pod. Cena nie je vysoká, cca 15 USD.
Samsung Galaxy S23 256GB
peter34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adambart 23. 3. 2010 18:14

Zdravim, mam jenom dotaz i kdyz asi trivialni, ale nikdy predtim sem nemel telefon s OS. Jak se mi ve spravci uloh hromadi veskere aplikace co sem pustil a nevypinaji se mi hned, tak sem se chtel zeptat, jestli je potreba si to hlidat a stale ty nepouzivany programy vypinat. Jestli to ma nejaky vetsi dopad na vydrz baterie.. na rychlost systemu nebo tak.. Diky
adambart
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod atomion 23. 3. 2010 20:27

Odpovím jednoduše - na výdrž baterie ne, na rychlost ano. Občas je nutné buď nepotřebné aplikace přes správce úloh zavřít nebo telefon restartovat.
Ondřej Fabio - potréty, fashion, glamour, ...
atomion
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LimonadovyTom 24. 3. 2010 15:52

Pomozte mi prosim s tema tematama ve stylu Blacberry nebo HTC, nevyhovujou mi ty co tam jsou. Mel jsem HTC a to melo hezky schema. Kde by se to dalo zdarma stahnout?
LimonadovyTom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tonda512 24. 3. 2010 16:13

adambart: Ma to vliv jak na vydrz, tak na rychlost systemu.
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků