Samsung C6625 s Windows Mobile - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zip123 14. 3. 2010 12:45

Myslíš, že ani restart každý den by tomu výrazně nepředešel? Protože pakliže telefon ztrácí funkci "telefon" a nemůžeš se na něj spolehnout, tak to je docela na nic... Předpokládám, že ani upgrade na wm 6.5, který by to třeba vyřešil, není k dispozici?
A po restartu nedošlé smsky tedy dorazí?
Alcatel OT302 -> Siemens A55 -> SE K300i -> SE W800i -> SE P1i -> SE T303 - > SE C510 -> VDFN 845 -> SE Xperia X8 -> SE Xperia X10mp -> SE Xperia Ray -> SE Xperia Arc S -> Sony XZ
zip123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karm 14. 3. 2010 14:11

Oficiální upgrade na WM6.5 není, pouze na XDA developers je odkaz na nějakou čínskou rom, ale zatím jsem to moc nezkoumal (jestli je v ní aspoň angličtina). Nechávám si to až jako poslední východisko protože pak už je reklamace úplně zabitá :).
Těžko říct jestli by předešel nebo ne, tahle chyba je tak trošku loterie. Jak říkám na 2 telefonech se projevuje, na třetím zřejmě ne. Po restartu se sms (alespoň mě) objevily na SIM kartě jako přečtené ( i když 100% vím že jsem je nečetl a narazil na ně jen náhodou podle logu ve vodafone park) ,ale ty "zmeškané" hovory nejsou nikde.
Karm
Junior

Odeslat příspěvekod Skullman 14. 3. 2010 16:44

Zdravím všechny vespolek. Když už se tu rozebírají všechny možné neduhy, mě docela štve že se telefon dá vypnout i v případě zamčených kláves. Dám mobil do kapsy zavážu boty a telefon se vypne. Po zapnutí je furt normálně zamčený. Holt nechápu, stává se to eště někomu? S tou simkou si nejsem jistý, ale už se mi párkrát stalo že najednou zmizel signál, stačilo vypnout a zapnout a zas to bylo v pohodě.
Pokud budete rybu soudit podle její schopnosti šplhat na strom, tak budete celý život věřit tomu, že je hloupá.
Skullman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karm 14. 3. 2010 17:47

Stává, ze začátku mě to taky štvalo ale pak sem ho začal nosit v pouzdře a nějak to vypustil, nicméně je to fakt. Jinak se sim žádný problém u svého kusu nepozoruji
Karm
Junior

Odeslat příspěvekod probert24 14. 3. 2010 20:57

zdravim..urcite to tu uz asi bolo spomenute,ale chcem sa este raz spytat..aky program je naj pre prehravanie videa? mam stiahnuty coreplayer,ale dost kvalitne mi kazde video seka..
probert24
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tonda512 15. 3. 2010 10:36

Za to ale core player nemuze. Kdyz tady ten vykon neni, tak prehravac to nezachrani.
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zip123 15. 3. 2010 11:38

skoro 400MHz procesor to musí dávat, kdysi jsem měl pda Toshiba s 400Mhz XScalem a ten si dával seriály v klasickém rozlišení (nemyslím 320x240 :D) bez trhání...
Alcatel OT302 -> Siemens A55 -> SE K300i -> SE W800i -> SE P1i -> SE T303 - > SE C510 -> VDFN 845 -> SE Xperia X8 -> SE Xperia X10mp -> SE Xperia Ray -> SE Xperia Arc S -> Sony XZ
zip123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonda512 15. 3. 2010 12:10

Ale mhz nejsou vsechno. Je to jako porovnavat fotaky poctu mpx.

Schvalne, at probert to video uploadne(link po sz) a ja to ozkousim.
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod probert24 15. 3. 2010 13:07

ja sa len preto pytam,lebo davnejsie sa tu niekto pytal,ze ktory prehravac je naj a kazdy tu odporuca ten coreplayer..ze ide pekne bez problemov..lenze mne to seka jak svina..pritom divx player,alebo win media player prehrava videa v pohode..nie uplne plynule,ale ujde to..je to moj prvy telefon s WM,takze vsetko je pre mna nove a ucim sa kazdym dnom :)
probert24
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karm 15. 3. 2010 13:54

Tak po necelých 6 dnech opět výtuh. Do 7:30 vše OK, ve 12 jsem zjistil že je zase vytuhlý. Po restartu opět SMS na sim jako přečtené. Po minulém výtuhu jsem udělal Hard reset, jazyk nastavil angličtinu a ani nezapínal tu featurku "Message ticker". Poslední softreset proběhl včera dopoledne (možná ještě večer ale tím už jsi nejsem jist). Zítra půjde na reklamaci, s telefonem jako takovým jsem spokojen ale tohle je dost podstatný bug. :-(
Karm
Junior

Odeslat příspěvekod zip123 15. 3. 2010 16:07

Tonda512: Mhz nejsou všechno ani nic. Na sebelepším 200 procáčku si neupravené video těžko pustíš, ale máš pravdu že na 400 low cpu by to nemuselo být ono, ale spíš si nemyslím. Technologie jdou kupředu a nový 400 musí být přinejhorším stejný jako několik let stará 400...Těžko říct jak je na tom ten Nomadik...

probert: zkus doinstalovat nějaký kodek do tcpmp, třeba to pomůže...

Karm: dej pak vědět, stejně si myslím, že ti jen přehrají soft, a pokud je to chyba v něm, asi to zrovna moc nepomůže...
Alcatel OT302 -> Siemens A55 -> SE K300i -> SE W800i -> SE P1i -> SE T303 - > SE C510 -> VDFN 845 -> SE Xperia X8 -> SE Xperia X10mp -> SE Xperia Ray -> SE Xperia Arc S -> Sony XZ
zip123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fanda Illich 15. 3. 2010 17:26

Ahoj, mám už telefonek asi měsíc a nějak se mi ztratili ikony v nabídce start. Když mrknu do Windowsu, tak v nabídce start vše je. neporadíte mi prosím někdo? Díky F
Fanda Illich
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FILIPSN007 15. 3. 2010 20:31

Dobrý den chtěl bych jsem se zeptat jestli tenhle telefon prodává Samsung na svých ofic.prodejnách například v Brně v Olympii.
FILIPSN007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubi1 16. 3. 2010 10:40

zip123 píše:Myslíš, že ani restart každý den by tomu výrazně nepředešel? Protože pakliže telefon ztrácí funkci "telefon" a nemůžeš se na něj spolehnout, tak to je docela na nic... Předpokládám, že ani upgrade na wm 6.5, který by to třeba vyřešil, není k dispozici?
A po restartu nedošlé smsky tedy dorazí?


Ahoj, já myslím, že by tomu každodení restart (vypnutí zapnutí) mohl předejít. Já musím mít bohužel telefon zapnutý 24h a ak jen když si na to vzpomenu, tak ho zapnu a vypnu. Ze začátku, když jsem jej měl, a vypínal jej, tak se zdálo vše O.K. Asi je to holt moc na WM být neustále on line :-)
kubi1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Janinus 16. 3. 2010 11:00

Ahoj! Obcas se mi stava, ze kdyz chci ukoncit hovor , tak mi cervene tlacitko nereaguje na ukonceni hovoru (ale dalsi hovor uz se tvari zase funkcne). Nedela to furt, jen obcas. Bude to chyba WM, nebo je telofon zraly na reklamaci?
Janinus
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků