Samsung C6625 s Windows Mobile - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod 111david 21. 2. 2010 21:27

... cca týden se marně pokouším změnit nastavení obrazovky při příchozím a odchozím hovoru ... nastavené růžovo zeleno modré rozhraní se mi ani za mák nelíbí, ale bohužel vůbec nevím jak to změnit ... nevěřím, že s tím nejde nic dělat ... pokud někdo víte co s tím dejte vědět.
111david
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kubi1 1. 3. 2010 01:08

Mam dotaz, zkoušel jste již někdo sehnat někde do toho Samsungu již nějaké jiné téma, než jaká jsou v telefonu? pokud ano, můžu vědět kde? Díky Kubi
kubi1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter34 1. 3. 2010 10:44

Samsung Galaxy Note 9
peter34
Junior

Odeslat příspěvekod strejda99 1. 3. 2010 20:27

Zdravím všechny potřeboval bych poradit jak nastavit dobu podsvícení displaye a klávesnice-- NA TO UŽ NEMÁM NERVY VYPÍNÁ SE TO PO 5 VTEŘINÁCH-- Moje postřehy-- Po dvou dnech telefon zamrzl tak byl nutný tvrdý restart. Nevím proč byla nainstalována jen navigace Sygic. S instalováním javy žádný problém TEDY ZATÍM. Stahuji si to přímo do telefonu. Tel jsem koupil měsíc starý na inzerát 2200kč. Mám ho na druhou Sim ke svému HTC Diamod. Knstrukce se na 98 procent povedla. Display je vcelku dobře čitelný. Rozlišení je na 2,6 palce dostačující. To je tak zatím vše. S WM 6,1 standart zkušenosti nemám tak uvidíme kdybych měl nějaké dotazy nebo postřehy napíšu.
strejda99
Junior

Odeslat příspěvekod peter34 2. 3. 2010 15:37

Je to v Settings-Power Management.
Samsung Galaxy Note 9
peter34
Junior

Odeslat příspěvekod strejda99 3. 3. 2010 13:01

Tak dík už jsem to našel.
strejda99
Junior

Odeslat příspěvekod kubi1 4. 3. 2010 12:27

Díky moc za odkazy na Thems :-) já to nemohl nikde najít :-)

Jinak telefonek mam už asi 4 týdny a jako můj první WM jsou to celkem zmatky, ale už si začínam zvykat, a ty vychytávky, co jsem si našel :-D
kubi1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod strejda99 4. 3. 2010 19:14

Ty temata co jsem si nainstaloval můžu taky nějakým způsobem odinstalovat?? A popřípadě kde?? Jo a mám problém s baterkou vydrž jeden den. Je možný že to vybíjejí aplikace které běží ale já je nevidím??
strejda99
Junior

Odeslat příspěvekod Tonda512 4. 3. 2010 19:28

Alespon u dotykove verze WM staci jit do nastaveni today, kde temata vidis a jdou i vymazat. Vsechny bezici aplikace ktere muzes ukoncit vidis v task manageru, pokud nejaky mas nainstalovany.
Tonda512
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zip123 4. 3. 2010 21:46

čau, nevíte někdo, kde by se dal tenhle telefon vyzkoušet v Praze? U vodafonu jsem nenašel už ani maketu, v Samsung obchodě ho taky neměli... Docela se mi tenhle telefon líbí (vizuelně a wm už mám chuť zkusit pěkně dlouho), ale chci si ho nejdřív vyzkoušet( hlavně klávesnici a celkově)...
Alcatel OT302 -> Siemens A55 -> SE K300i -> SE W800i -> SE P1i -> SE T303 - > SE C510 -> VDFN 845 -> SE Xperia X8 -> SE Xperia X10mp -> SE Xperia Ray -> SE Xperia Arc S -> Sony XZ
zip123
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 4. 3. 2010 21:57

tak konecne vysla verze Opera mini 5 beta na windows mobile, dneska jsem si ji stahnul , je tam hnedka cestina . ale cesky znaky na 1 a 9 zobrazuje jak 3 pismena na klasicky klavesnici .ale vostatni pismena na qwerty jdou dobre jen velkym pismenem. tak to me moc nepotesilo. ale je to aspon velky pokrok, ted by meli jit i stahovat soubory.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Junior

Odeslat příspěvekod kubi1 5. 3. 2010 10:43

strejda99 píše:Ty temata co jsem si nainstaloval můžu taky nějakým způsobem odinstalovat?? A popřípadě kde?? Jo a mám problém s baterkou vydrž jeden den. Je možný že to vybíjejí aplikace které běží ale já je nevidím??

Mužeš odinstalovat c aplikacích a správce souborů, pak je ještě v nastavení, další a další a odebrat programy

zip123 píše:čau, nevíte někdo, kde by se dal tenhle telefon vyzkoušet v Praze? U vodafonu jsem nenašel už ani maketu, v Samsung obchodě ho taky neměli... Docela se mi tenhle telefon líbí (vizuelně a wm už mám chuť zkusit pěkně dlouho), ale chci si ho nejdřív vyzkoušet( hlavně klávesnici a celkově)...

Vodafone jej již nenabízí mají ho teď v Elektroworldu.

Bohužel žádné z témat nefunguje správně :-( je to vše pro WM 6.0 takže trága... .
Nevíte někdo o nějakých jiných, čimi poradit jek na to, aby se zobrazovalo správně?
Díky moc Kubi
Naposledy upravil Fíla dne 6. 3. 2010 21:14, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny, edituj původní příspěvek tlačítkem "UPRAVIT"
kubi1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zip123 5. 3. 2010 14:39

kubi1: a v EW ho mají vystavený na vyzkoušení?
Alcatel OT302 -> Siemens A55 -> SE K300i -> SE W800i -> SE P1i -> SE T303 - > SE C510 -> VDFN 845 -> SE Xperia X8 -> SE Xperia X10mp -> SE Xperia Ray -> SE Xperia Arc S -> Sony XZ
zip123
Junior

Odeslat příspěvekod kubi1 5. 3. 2010 20:58

Přesně nevím, ale mají tam přímo od Samsungu stojan se zapnutýma MT, ale myslím, že na požádání ho zapnou :-)
Naposledy upravil Fíla dne 6. 3. 2010 21:14, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
kubi1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zip123 6. 3. 2010 20:17

Ještě bych měl možná jednu velmi zajímavou otázku na java aplikace a hry. Dá se hra, která je napsaná pro klasickou mobilovou klávesnici 0-9 nějak hrát na tomhle telefonu? Např. že by se muselo držet tlačítko pro psaní čísel (asi sym?) a pak by to šlo, nebo nějak? díky za info
zip123
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka